Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Clau sa fie asa cum iti doresti tu azi la doctor...eu m-as consulta si cu Rebecca, daca vrea sa va vedeti mai repede, ce sa faci poti sa o refuzi???

Ana 34+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

woooow, deja crenguta noua!!

Bafta astazi fetelor noastre care vor aduce pe lume alti minunati si dulci puiuti de randunica! Ati vazut ca avem numai baieti, in afara de micuta Iulia?!

Azi am si eu pe cineva care vine sa faca curat in casa, fug pana la gradinita, apoi mai aranjez una - alta pe-aici ca sa fie totul in regula pt venirea lui bebe David acasica.

Clau, ti-am vazut pozele, sexxxxxxxxyyyyyy maaaamammmmaaaaa!!!!Asteptam vesti de la control!

Honey, mamica de Andrew, mai ai putin...esti in linie dreapta! Sa ne tii la curent!!

M-am hotarat sa bag un AMR

Deci:

AMR 2 zile!!

Ioana
39+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai Roxana!!
Hai Moni!!
Diana suntem alaturi de tine si-chiar daca
nu nasti azi-noi incepem galeria de pe acum!!!
Doamne-ajuta,mamico-sa te intorci acasa
cu puiutul sanatos!!



Woow!!Am vazut o bucatica de Iulia-care acum-chiar ca e pufoasa!!Bravo Iulia!!
Andreea plastic e!
Felicitari Maia pentru casuta gata pregatita pentru bebe!Sa nu cumva sa ne uite Andreea cu vestile!
Olgutza sunt tare finuti cercelusii!!Abia astept sa-i vad in urechiusele Ioanei iubite!
Ralu!!Ma bucur ca esti bine!Felicitari pentru achizitiile facute!Abia astept pozicile!!
Ioana ce ma bucur ca ai reusit cu pozicile!!Foarte frumoasa a iesit camera lui Daviducu!!Vad ca suntem pe aceeasi lungime de unda cu decoratul!Pupicioi!!
Pt.fetele din Bucuresti- stikerele se gasesc si in magazine-Real,Carrefour,Cora..si sunt putin mai ieftine decat pe net-eu am dat in jur de 40RON pe ele..
Stela-esti bine mami?!
Clau ce tare era faza-2 capitole cu nr.100!!Asta era semn-clar!!M-am sculat asa de ametita..si-am venit direct la calculator.Cand am vazut pag.21..nici n-am mai intrat sa ma anunt..direct pe munca m-am pus!
Raportez si eu o seara si o noapte grea,cu contractii dureroase-sunt sigura ca erau contractii-pt.ca se intarea si ma durea tare burta si spateleMa cam speriasem pt.ca s-a intamplat de vreo 3 ori in decursul a 4 ore..Am zis ca-s gata-numai apuc eco de azi..Imi vad puiul live!!! Am luat un No-Spa dupa prima repriza si dupa cea de-a treia m-am calmat..uuff..
Clau iti tin pumnii stransi pentru intalnirea cu Dr.!Eu va astept inapoi pe crenguta!!
Simoneta si BB Iannis si una bucata Butucel-si mic si mare!
Trimit cate un pupic pentru fetele nenominalizate-pentru toate!!Fug sa-mi pregatesc si eu micul dejun si-o cafeluta si revin!

Ela.. in 35+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Neatza randunici!

Roxana
Mimonix
Diana

Clau te asteptm cu vesti bune de la dr. Sau poate un telefon????

Astazi am schimbat si noi semnatura! Am intrat in saptamana 34! Doamne Ajuta-ne sa ajungem la cat mai multe!

+33, Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Clau tocmai pozicile tale le ratasem!!Acum mi s-a aprins un beculet-cand am vazut postul Ioanei!
Lasand deoparte faptul ca ai niste trasaturi frumoase si ca emani o sexualitate aparte-pe mine cel mai tare m-a socat burtica;la dimensiune ma refer!!Ai copt tare frumos cozonacelul tau acolo!!Eu cred ca s-a produs o eroare la eco!Cred ca Rebeccuta e mai dolofanica!!
Felicitari mamica dulce!

Ela.. in 35+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Buna dimi!

Ce frumos, am ajuns deja la capitolul 100 exact in ziua in care se mai nasc 3 pui de randunica. Asadar:

HAI ROXANA
HAI MIMONIX
HAI DIANA

Clau pe tine te mai lasam

Ioana foarte frumusica camera lui David. M-am uitat si eu la stickerele alea, si cred ca o sa iau niste printese.

Elara eu zic ca poti sa-l rogi pe Pop sa vorbeasca la telefon. De ce nu? Ce ai de pierdut? Daca nu vrea, asta e, dar daca vrea, te linistesti si tu. Asa ca da-i 'nainte cu tupeu!

Olgutza tare dulcei cercelusii. Si eu ca Gudinde - am aceeasi versiune pentru adulti

Sovi astazi iesi din butoi si starea de kk, da?



Kya 32+ cu Sanziana
Pana la AMR 8

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Ioana, de-ai stii cat am asteptat pozicile tale. Vazusem acum cateva zile... canapeaua la bebe in camera si... vroiam sa-i arat si sotului, sa-nteleaga cam ce-as vrea si eu.
Superba a iesit camera.
Astazi am <terminat> si noi cu camera lui bebe, maine sa fac cateva pozici sa vi le arat.
As mai vrea eu niste raftulete pe pereti, pentru carticele si motzonachi...dar.. sa vedem ce gasim.Eventual sa le faca sotul.

Pana una alta, am incarcat pozici cu ... pisicutele mele..sa le vedeti si voi la "pozici de tot felu' ".

In alta ordine de idei, astazi am implinit 40 de saptamani.La ora 3:30 pm ora noastra, avem intalnire din nou, cu nenea doctoru' care sper sa se pronunte cumva: ori ma opreste in spital si ma baga la cezariana, ori imi da ceva de inducere si ma trimite acasa, urmand sa revin cand incep contractiile la 5 minute.

Pupicei randunici.



www.genjerdan.com/private/Baby/" target="_blank">poze
bebe de Honey
Pozici de tot felu'


40 sapt Andrew - John


Vali

AMR : CAND VREA BEBE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, ma intorc de la doctor tot 2 in 1, m-am gandit si mai bine o las pe saptamana viitoare!
Tu mergi azi la eco?? Atunci multa, multa bafta la intalnirea cu bebe! Dar mamico, la tine trebuie sa mai stea in cuibusor cateva saptamani bebica la copt, nu te gandi la altceva!

Varuna, , da, sa vedem cum vrea Rebecca ca oricum face numai cum vrea ea!

Aseara am experimentat si eu niste contractii, junghiuri, dureri de intrasem la idei, dar dupa un nospa luat rapid, m-au mai lasat si m-am culcat linistita!


POZE

CLAU 38 + cu Rebecca

AMR 7 ZILE!!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut, randunici!

Nastere usoara mamicilor care au astazi marea intalnire!!!!! Sa fie totul bine si sa va strangeti in brate cat mai repede iubitii din burtica!!!

Nicoleta 31+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Ela, Clau, bafta la bebe-control si sa veniti cu vesti bune! Si eu merg azi la eco dar abia la 20.30. Abia astept dar trece asa greu timpul...

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si 33+Luca Razvan



pozici

Mergi la inceput