Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Ma retrag si eu ca ma doare capul de la atata gandit..somn
I-am facut pofta si zozelinei noastre..hmmm se retrage dar nu la somnic
Gata.....Noapte buna la toate si pupicei multi.....

_
Mamica de Bianca(23oct2003) si acum de 2
Alina31+
Alexandra-Ioana
Bebe2
Pozele mele

AMR-9 Saptamani pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

va zic si io pa, noapte buna, nu inainte de a le pupa in mod special pe Luny si Ali pt dulcea lor sinceritate si naturalete. Fetelor, abia astept sa povestiti cum se cutremura casele voastre de atata amor! . Si eu astept cu nerabdare momentul, mai ales ca suntem in post de ff mult timp si cu spitalizarile mele am mai si stat despartiti atata timp...

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Va zic si eu somn usor,cu toate ca sunt pacilik tot navigand.Sper sa nu-mi stric ochii!

Stela 30+Teodora Traseul in burtica
Pozici www.onetruemedia.com/shared?p=50677c305de26d1ca1af23&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Povestea noastra..
"In sfarsit, suntem si noi voinice de luna a 7 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty,

Ia uite ce subiect am gasit: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115682 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Iote-ma si pe mine in ultima zi ca burticoasa!Nici nu-mi pot apropia degetele asa de umflate sunt.
Ati ciripit azi, nu gluma! Am fost plecata dar nu la Ikea, pt ca nesimtitii n-au primit inca usile si politele pt dulapurile mele, iar termenul este peste 2 sapt. Asa ca stau cu dulapurile descoperite asa ca nenimeni.
In schimb mi-am dorit sa stau cu Cata si cu tati si am fost la Auchan pt ultima tura de cumparaturi (diverse consumabile pt baietii mei) si apoi am stat la centrul de joaca de acolo. Nici nu povestesc ce placere i-a facut. Am facut si cateva poze http://community.webshots.com/album/562033026KyRwcQ?start=24 si apoi ne-am intors acasica unde am pregatit patutul lui Robert. Imi lipsea un cearceaf de frotir husa) pt salteluta si de asta am tot amanat...
Astazi tot cu baietii vreau sa stau, sa ma relaxez pt ca maine sa merg linistita la maternitate.
Ma apuc sa citesc din urma si revin..

Roxana 39 sapt cu Robert si Catalin (5 iunie 2006)

AMR...PANA LUNI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Buna dimineata, haideti la o cafeluta!
Mai, dar ciripitoare ati mai fost ieri...
Mi-a placut foarte mult camera lui bebe ,Ela. E foarte colorata si vesela.
Roxana, cum e in ultima zi cu burtica? Foarte frumos s-a distrat puiul tau la locul de joaca.
Simonette, este superb bebe Iannis! De ce zici ca nu e frumos? Si Luca, dragutul, ce emotionat era. Ai doi copii superbi, sa va bucurati de ei si sa fiti fericiti
Va pup pe toate si va doresc o duminica linistita

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si 33+Luca Razvan



pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Neata, fetelor!

Aseara am avut o stare f proasta, n-aveam chef de nimic, imi venea sa plang...ba parca aveam si niste greata... Azi vad ca mi-am mai revenit.

Ma oftic rau de tot ca nu pot sa uploadez poze in niciun album din cele pe care le am si ma tot gandesc ca n-o sa pot sa pun nici poze cu bebe David, sa-l vedeti... Ma tot chinui de cateva ori pe zi, dar pana acum n-am reusit.

Elara si celelalte fete care intrebau de ce nu pot nasii de cununie sa boteze bebelusul... In cazul lui Naty e o situatie speciala, caci, din cate am inteles eu, Naty si sotul ei au botezat copilul nasilor lor de cununie. Deci, stati linistite, si nu schimbati nasii.

Luny, si mie mi s-a mai intamplat sa scap pipi cand am stranutat mai puternic... e normal. La fel si cu diareea. Eu niciodata nu pateam asa ceva inainte, dar in ultimul timp parca nu mai scap de ea.

Roxa, bafta multa maine! Ti-am vazut pozele si mi-au placut tare muuult!! Sa ne tii la curent, ok?

Clau, vezi ce faci maine la control! Asteptam vesti bune, da?!

Apropo de Simonetta, m-a impresionat mult cum bebe Iannis se tine de gatul lui mami cu manutele lui crete

Pupici!

Ioana
39+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Mai randunici, trec si eu pe la voi ca fetele alea de la mine nu s-au trezit inca. Sunt ingrijorata. Deci, 4s6z. Sotzul cu febra nu prea mare de cateva zile si dureri in gat.
Nu am prea putut dormi pentru ca toata noaptea oricum ma puneam ma dureau sanii sau ovarele sau amandoua. Ovarul stang il simt constant acolo de parca ma strange cineva de el si este tare enervat. Mi-a fost si frig la un moment dat azi-noapte iar acum am 37.2 temperatura si mi-e foarte teama ca nu cumva sa nu fie vreo raceala luata de la sotz ci sa fie altceva ?

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081021/k/2cd9/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Buna dimineata randunici!!!

A mai trecut o noapte cu dureri groaznice de umeri, oase, si tot ce vreti la capitolul pozitie de dormit!!!

Tare ma distrati cu subiectul , am avut si eu pofte, dar au trecut, cred ca la fiecare varsta de sarcina exista cate-o chestie specifica, sunt curiosa daca voua o sa va treaca, adica Luny si Ali!!!

A, si Ali, cum adica noi nu ne putem descarca?????? Ei, hai ca se poate, trebuie numai sa vrei!!!

Nicol, nici mie nu mi se pare mare burtica, e foarte frumoasa!!

Livi +37Iris Miruna

http://community.webshots.com/album/561238041MWFDTe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns varuna spune:

Buna dimineatza randunici, Zoze super camaruta lui bebe, al meu sot se chinuie de 3 saptamani sa termine camera pe care o facem pt fetita, ca e capos si nu vrea sa cheme pe nimeni. Eu tot sper sa termine pana nasc.
Roxana, Mimonix mai aveti un pic, sa aveti o duminica linistita si nastere usoara.
Clau ne faci si tu vreo surpriza luni??
Diana ma gandesc la tine, iti doresc tot binele din lume si tie si bebelusului tau.

Va pup pe toate, sunt in zona in fiecare zi, dar treaba asta cu scrisul nu prea imi iese.

Ana 34+ cu Mara Sofia
Marutza si restul...copiilor

Mergi la inceput