Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ioana vrem pozici pozici....le-ai cmd pe net?de unde?
si pe mine ma distreaza cand se umfla burtica intr-o parte...la fel il mangai,vb cu el se retrage dar dupa iun timp revine

rami26 + 31 sapt




http://community.webshots.com/photo/2088884470102998389jKqgQp

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Eu ma duc sa dorm o ora! Ziua n-am nici o treaba cu adormitul, noaptea imi vin gandurile negre
Si bebita al meu la fel face, se cuibareste intr-un colt si nu stiu de ce ma strange burta

Oana 29+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Offf, ce ma enerveaza webshots-ul asta!! Mai incerc, mai lipesc un sticker!! Nu ma asteptam sa fie din material plastic... credeam ca sunt din hartie. Se lipesc repede, usor si se pot refolosi. le-am comandat de pe bebestumf.ro . Sunt excelente!! Am lipit cateva pe mobila...restul o sa le lipesc pe perete...dar nu ma urc eu, astept o prietena sa vina sa ma ajute.

Nu pot sa uploadez pozele!!!!

Ioana
38+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Fetelor,ce credeti?Tocmai m-a sunat sotul sa-i dau datele de pe permis ca l-a laut radarul si avea115km-orasi trebuie sa-i ia permisul...si a aranjat sa mi-l ia pe al meu,normal,2 luni ca eu cica tot nu o sa conduc 2 luni...ce frumos,nu?!...am ceva nervi pe el...dar i-am zis ca e prima si ultima data cand accept!!!bine ca nu trebuie sa dau din nou ex,ca il trimiteam pe el...barbatii astia!

Simo,mamica lui DAVID,,37+ cu SAMUEL

Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am reusit sa pun doar o poza...dar e buna si aia!

Ioana
38+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Sal..ce mai ciripiti?Mie mi-a venit sa invartesc pozele de prin calculator si de pe webshots,ca asa e omul cand e plicti si nu are ce face..deeh..
zozece facushi mama,ai drogat randunoiul mic cu cofeina?

Stela 29+Teodora Traseul in burtica
Pozici
"In sfarsit, suntem si noi voinice de luna a 7 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

La multi ani Doinita !!!!



O zi frumoasa, o viata plina de realizari si un bebe cuminte si papacios. Nastere usoara si sarcina usoara in continuare.


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev061pf_.png[/image][/link]

AMR 3 SAPTAMANI!!!... sau cat vrea ADRIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, cum e cand se pierde din dop???? Eu la prima nastere n-am experimentat...

Giani, spune-mi tu...sau fetele la al doilea bebe, pls!!!


Ioana, foarte frumoasa camera lui bebe. Si tie sa-ti fie de bine, iti sta foarte bine.

POZE

CLAU 37 + cu Rebecca

AMR 11 ZILE !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

gata, si eu p-acasa!
DOINITZA, LA MULTI ANI, NASTERE USOARA SI UN AN MINUNAT SA AI!
Ioana, ce happy esti cu noua coafura, bravooo!!

LUNY, in 36+ cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 11.03.2008

http://www.flickr.com/photos/23097488@N05/sets/
http://community.webshots.com/user/luny_lee

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, eu lipsesc pana maine, ma duc la parinti, ca randunelul e in delegatie. Sa nu nasteti pana maine!!

Pupici!

Ioana
38+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput