CONSTANTA (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Jo stiu ca nu mai intrebat pe mine dar singurul vaccin obligatoriu care trebuie facut,dupa cel de la 2 ani si jumate,este cel din clasa intai.
Noi azi am avut zi de gradi si puiul este f fericit.
Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
jo buna ideea ce dc++, sincer nu ma gandisem. Cred ca cele cateve drumuri cu lemnele se pun, depinde ce miscari ai facut cand le-ai lasat jos , ai flexat genunchii ca la genoflexiuni? Altfel nu cred ca se pune! Despre vaccin, mergi la fostul cerei fisa cu vaccinarile copilei si du-le noului . De ele vei mai avea nevoie si cu alte ocazii si, ma gandesc sa le ai aproape. Asta este parerea mea, tu faci cum crezi.

Eu sunt suparata, Teo a facut febra toata noaptea, cand am fost dimineata la medicul ei de familie, mi-a spus ca are rosu in gat si i-a dat reteta. I-a prescris claritromicina, din cate stiam eu de la Alex, Klacidul este putin mai dulce, ei, dar la noi in cartier [4/5] nu am gasit decat alte medicamente care contineau substanta si basaca la una dintre ele nici macar nu aveau Nurofen sirop , asa ca ma ajun la farm de la Far, unde am gasit tot ceea ce era trecut pe reteta.

o seara buna!


poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ce liniste e aici!!!!

Camelia,cum e Teo? E mai bine??? Sanatate multa!!!!

Mada, ma mir ca triaza copii!!! Dar stau si ma gandesc, ce fac parintii care trebuie sa mearga la munca si nu au unde lasa copii???

La noi ploua si bata vantul...mie imi place, m-am cam saturat de soare....soare...soare...

Ne pregatim de Valentine's Day!!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Happy Valentine's Day



Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Camelia, multa sanatate Teodorei!

Happy Valentine's Day! celor care sarbatoresc !

Pupici!
Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:



BIANCA



Tania, sa va traiasca blonduta cu carlionti si ochi mari, albastri!!! Multa sanatate si impliniri si bucurii! Copilarie fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani, Bianca.sa fii fericita si cuminte.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

LA MULTI ANI BIANCA! Sa fi sanatoasa si norocoasa, frumoasa esti oricum.
Tania, frumos sarbatoresti sf.Valentin de 4 ani incoace . Sa va traiasca fetele, sa va bucurati de ele. Multa sanatate!

Teo este tot maraita, am avut iar noapte alba, cu febra peste 38,5. A luat fara probleme si a 2a doza de antibiotic, de acum sper sa se vada efectul macar in privinta febrei. Problema este ca nu vrea sa manance/bea nimic, nici macar lapte. Cand bea este lacoma si "da la rate" . cand vede lingurita sau biberonul strange buzele de parca i-as da cine stie ce.

Distractie placuta azi, de sf. Valentin!

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani ! Bianca
Sa fii sanatoasa si fericita!


Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Bianca!!!

Pupici!
Cornelia

Mergi la inceput