Mamici de martie-Aprilie 2008!!(88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ela, pozica aia m-a topit si pe mine. Radu o mangaia pe monitor, aia a fost reactia lui reflexa!!! Si mie mi-a venit sa intind mana la ea...Iar tu ai voie si la stari nasoale, ca trebuie respectati si hormonii, da? Dar nu pentru multa vreme, sa isi bage mintile in cap!!! Ca intristarea face rau la bebe, eeeee!!! Pana la urma, ce nume o sa aiba el? Nu Razvan, stiu !

Olga 35+ cu Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Helau, stool!!..sunt cam lesinata, am mai dormit de la 6 la 8,30!! si am la drumuri azi, randunoiul saracu' si el nedormit, ca in sec. lu' Vanghelie erau niste amarati cocotzatzi pe casa care amenintau ca-si dau foc, si acolo au dormit...asa ca ei au stat lipiti de casa, in caz de Doamne fereste!...si maine are examen, trebuie sa mai si invete, amaratul, asa mila mi-e de el azi...
ma duc sa pap si sa trag o cafea, ca e jaleeeeeeeeeee!..

LUNY, in 35+ cu bebe MATEI CRISTIAN DPN 11.03.2008
http://www.flickr.com/photos/23097488@N05/sets/
http://community.webshots.com/user/luny_lee

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Auzi, Zoze, cand ai si tu de gand sa pui acolo, langa carut, un nume frumos de baietel dragut!?

Ioana
37+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Dar cine e baietelul din ultimele 2 poze??Parca seamana cu Naty

Ioana
37+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Mama fetelor!!M-ati atins la punctul sensibil!!Mititelul nostru nu are nume!!Parinti denaturati ce suntem!!Asteptam sa se nasca-sa ne spuna el cum vrea sa-l cheme!!Serios-nu avem nicio idee!!

Ela.. in 33+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ioana baietelul este al randunoiului Nataliei!!E okios flacaul!!
Luny pofta buna!!
Olgutza-clar NU-Razvan,Radu,R..
Ramo ia cu incredere cafeluta!!E tare buna!!Pupic!
Edit:Ma lasati sa-mi schimb si eu semnatura-de azi??!!

Ela.. in 33+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

eu vreau sa fac un club al viitoarelor mamici care inca lucreaza si sunt rupte de somn... se baga cineva?

Nicoleta 29+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ela, vezi cum Prahova gandeste acelasi lucru in acelasi timp? E un semn ! Ce variante aveti? Hai, supunem la vot!

Edit: iti dau eu voie sa schimbi deja semnatura !

Olga 35+ cu Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hai, ca nu te cred!! Ai tu vreun nume ascuns acolo in suflet... Pai de ce crezi c-o sa-ti fie mai usor sa-l alegi intr-o zi decat sa-l alegi in atatea luni? Dati zor si hotarati-va, ca apoi te pripesti si o sa-ti para rau ca nu te-ai gandit din timp. Ia liasta cu nume de pe net si incepi sa bifezi acolo...


Eu numele pt fetita il aveam in cap de cand eram mica... de vreo 3-4 anisori iar de baiat nu aveam niciunul. Cand am aflat ca e baietel imediat mi-am dat seama c-o sa-l cheme David

Ia lista, hai!! Mor de curiozitate sa vad ce alegi! Sfatuieste-te cu randunoiul tau...

Ioana
37+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Mi-e si rusine sa va spui..ca nu prea avem variante de luat in seama..Parca nimic nu suna a nume de copilas de Ela!Ce ma fac?!!In gluma,i-am tot zis Mihaitza,Stefanutz,ursuletzul care e el ursulet,Aurash ingeras,etc.
Parca suntem nebuni!!Dan e hotarat sa asteptam sa-i vedem fata!Cica asa-el nu se poate hotari!
Ioana am rascolit netul in lung si-n lat,ne-am sfatuit si..nik..Am taiat,si-am taiat,si-am taiat-pana nu a mai ramas niciunul!Nu mi s-a lipit nimic de suflet!Chiar sunt disperata!Nici mie nu-mi place situatia asta..dar ce sa fac?!Eu asa ceva n-am mai auzit!

Ela.. in 33+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput