Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (20)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cu placere miha
eram curioasa sa vad ce prajiturica vroia mhldvrc dar apare altceva acolo unde ai scris ASTA E?
Eu azi am facut la repezeala o rulada din pandispan(blat de cioco) si crema de capshuni cu bucatele de capsuni proaspete prin ea...sper sa fie buna fiindca inca-i la rece

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica eu astept poza cu rulada


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella (puiutul in galben) si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

bits, ma bucur ca v-au placut cizurile. Bine ca ai si congelat brinza, lasa ca mai faci, lungesti placerea. Cheesecake cu lapte condensat am facut si eu, reteta seamana cu cea data de Monica. Numai ca eu torn umplutura direct peste aluatul crud, nu-l coc in prealabil. Iese bestial la gust, recomand.
Merci pentru reteta pt. foile de cremsnit, am imortalizat-o in lista de la inceputul subiectului.

giulianna, merci de contributie la subiect, am pus si reteta ta in lista.

Miha, sint si eu curioasa ce reteta ai vrut sa-i dai lui mhldvrc.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Va invit la un nou capitol!

Mergi la inceput