Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

O,Doamne,ce cuvinte scrise de Naty!! Numai ea stie ce simte!!Dea Domnul ei putere!!Si Iulia sa creasca iute si sanatoasa!!

Maxinne,poate-i printezi lui Naty reportajul pus de simo pe mail-ul comun=MIROASE A EL!.Sigur ar intari-o!!Este nemaipomenit!
Rugaciunea este exact speciala pentru micuta Iulia!!Traiasca ea!!!

Ms mult simo!

Stela 28+Teodora Traseul in burtica

"In sfarsit, suntem si noi voinice in luna a 7 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

quote:
Originally posted by numeioana
Lasati-ma s-o "incurajez" putin pe Stela... ca mi-a placut ca se plange de pe-acum ca a luat proportii. Steluta draga, eu pana la 32 de saptamani m-am vazut slabuta, dar de atunci pur si spimplu vad in oglinda cum explodez zilnic... mai ales burtica... si am luat doar 11 kg!! Asa ca nu te mai vedea mare de pe-acum, ca o sa vezi ce te asteapta!! Bucura-te ca e bebelina bine si creste... Sa dea Domnul sa te simti ok si sa nu mai ai contractii, ca sa stea la caldurica pana la termen. Noi mari nu ramanem!!


Ce dulce-ai fost,ioana!
Si stai linistita ca Teo conteaza acum!Doar am zis ca pot sa mai iau si 20 kg,macar sa intre Teo in luna a 9a,manca-o-ar mama,care i-a vazut fofo mica la eco!!!

Stela 28+Teodora Traseul in burtica

"In sfarsit, suntem si noi voinice in luna a 7 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

M-au emotionat cuvintele lui NATY mult, o sa fie bine, sunt sigura de asta, multi pupici pt ele.
Am citit tot, tot....dar nu mai postez,is prea multede spus pt fiecare in parte.Noi mergem putin la o plimbare ca e tare frumos afara
Cate un pentru fiecare in parte...

_
Mamica de Bianca-4 ani.. si acum de 2
Alina30+
Alexandra-Ioana
Bebe2
Pozele mele

burtica-30 sapt+hainute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Stela, te pup! Sper sa nu te fi suparat ca ti-am zis... dar vreau sa stii ce te asteapta... eu am fost luata prin surprindere.

Hei, Elara, ai fost la spital?> Stii ceva de naty si de Iulia? Asteptam informatii noi!!

Ioana
37+ si David

burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Dragutelor, voi ce cosmetice luati pt bebici? Eu la Alex am folosit gama Chicco dar nu am fost super incantata-si acum fata mea are o piele cam uscata, desi de cativa ani am trecut pe Avene.
Am auzit ca ar fi bune cele de la Bubchen...stiti ceva?

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002)si 31+Luca Razvan

pozici cu Alexica si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Stela, felicitarei pentru Teo!!!!!

Alina 28+ Vlad Alexandru

http://bd.lilypie.com/mTVqp2.png http://community.webshots.com/user/ursuleata14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Eu una as fi tentata de gama de la Hymalaya..sau Klorane. Par mai naturale.La Alex am folosit Nivea, mi-au placut, dar parca le-as schimba. La Alex acum folosesc numai Mustela fiindca are dermatita atopica (dar dr a zis ca in nici un caz nu au fost de vina produsele Nivea..asa e pielea lui, seamana cu mine, si eu am fost alergica de mica).

Deea24+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cosmetice ptr bebei de la Penaten sau Nivea...

Simo,mamica lui DAVID,,36+ cu SAMUEL

Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Schimbare de semnatura

Deea25+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

toate randunicile mele!!!

Bineinteles, primele ganduri merg spre Naty si Iulia, pentru care ne rugam toate, in fiecare zi. Miscatoare cuvintele lui Naty, o mare luptatoare si o adevarata mamica! Doamne-Doamne le va ajuta!

Kya, super carutul. Cam asa vreau si eu sa iau, dar de la Chicco; cu landou, scaun de masina (scoica) care sa se monteze pe scheletul caruciorului si toate celelalte accesorii. Sa-l stapaniti sanatosi si sa plimbati puiutul scump cu mare mandrie! P.S.: miercuri e ok daca trec pe la tine pe la servici? Te sun eu maine sa-ti spun pe la ce ora ... Multumesc din suflet inca o data!

Clau, sa-ti traiasca sotiorul drag! Sa fie sanatos si fericit si mandru de familia lui! La Multi Ani!

Giani, cam asa e ... nu ne prea nimerim pe forum, ca timing. Oricum, eu te pup mult de cate ori scriu cate un mesaj pe forum. Uite, inca un mare de la mine ... pana la urmatorul mesaj!

Stela, am vazut pozele tale. Esti tare frumusica, scumpica si finuta! Te felicit din suflet pentru rezultatele bune si linistitoare (pentru noi toate) de astazi. Ai incredere in Doamne-Doamne si vei vedea ca va fi bine, ca el are grija de noi! Esto o frumusica, o pup mult si pe puiutul Teo! Sa ai grija de tine, fuga in patut!

Simonette, tinem pumnii, sa fie totul bine la control!

Mami, sunt cam la jumate cu paturica. Tu? Ce culoare o faci si ce model? Pup Mami harnicuta-albinutza!



Laly 33+ Maria Clarinda

AMR 6 SAPTAMANI!!!

http://bd.lilypie.com/JPMEp3.png

Mergi la inceput