Informatii utile Constanta 13

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Cami: Cand ai timp...poate-mi trmiti mail, te rog.
Dear_bambie:
O zi buna tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor dragi, va multumesc mult pentru vorbele bune.
N-as fi intrat inca sa scriu dar, ca urmare a ce a scris Mari vreau sa spun ceva ce e valabil pentru toate fetele, concluzia la care am ajuns eu.
Desi ne doare foarte mult ca nu putem avea un copilas, trebuie sa ne revenim, sa nu stam toata ziua in depresie, sa ne indreptam atentia sper cei dragi din jurul nostru si in special catre jumatatea noastra, care sufera alaturi de noi, chiar daca nu se manifesta ca noi. Oricat ne-am chinui noi si am plange, nu rezolvam nimic, dimpotriva. Nu facem decat sa ne slabim organismul(ceea ce e total neindicat) sa ne indepartam de cei dragi, sa ne retragem intr-o cochilie din care sa fie foarte greu sa iesim.
Eu sunt acum mai hotarata ca niciodata sa ma schimb, sa las lucrurile de la sine, pt ca consider ca am facut tot ce se putea pentru un bebe si daca Dumnezeu vrea ne va ajuta pana la urma, intr-un fel sau altul, macar ca ne va lumina cu vreun gand referitor la ce sa mai facem.
Si m-am gandit si daca nu va fi sa fie niciodata, oricum nu are rost sa-mi traiesc viata in depresie..oricum nu rezolv nimic cu depresia..poate asta ne e soarta
La concluzia asta am ajuns dupa multe incercari, voi cele care ma cunoasteti stiti despre cate e vorba..si am vazut ca poti pierde f mult daca te lasi doborat de probleme.
Sper sa nu sune a cliseu, probabil fiecare din voi va realiza chestia asta mai devreme sau mai tarziu..desi va doresc sa nu ajungeti la asta, adica sa vi se implineasca visul fara sa mai treceti prin toate fazele depresiei.

Cris ma gandesc la tine si sper sa fie bine! Doamne Ajuta! Tu esti o fata optimista si stiti voi cum e: "positive things happen to positive people"

Va si va imbratisez cu drag pe toate!

Scuze moderatorilor, am fost total off-topic..dar vroiam sa le impartasesc fetelor gandurile mele, poate le ajuta cu ceva

Ioana- the new me!
animalutele mele iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ma bucur tare mult Ioana....stiu bine ce inseamna...ma bucur ca ti-ai propus sa gandesti asa!!!
Imi place noua Ioana:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

maria 08 ti-am trimis 2 mailuri scurte sa ai adresa mea de mail...astept intrebarile tale....

revin
cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza! La multi ani de ziua femeii!
Mi-a zis Madalina ca v-a scris despre mine. Va multumesc pentru felicitari, mi-ar placea ca toate sa ma urmati curand la odisee. Nu v-am scris chiar eu vestea, pt ca deocamdata e inca devreme si sincer, am vrut sa sar peste partea cu felicitarile... pe care le-am mai primit de doua ori degeaba... (cele mai "vechi" la subiect stiu despre sarcinile mele pierdute....)
Si acum sunt ingrozita ca as putea sa gasesc pete de sange... ca la echo ar putea sa mi se spuna iar sec "sarcina oprita in evolutie"...
Stiu ca nu rezolv nimic gandind asa... dar e imposibil sa mai am inocenta de la prima sarcina...
Stiu bine cat de greu va este in lupta asta... dar mai stiu ca salvarea/puterea de a merge mai departe o veti gasi singure... numai in voi!
Crisis, nici nu-ti trebuie mai mult... sa fie UNUL DAR CEL MAI BUN si sa dea DD sa se prinda si la iarna sa-ti tii cu drag puisorul sanatos in brate!!!






Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

La Multi Ani, dragele mele prietene!!!
Fie ca primavara iubirii sa va inunde sufletul cu bucuria si parfumul tuturor florilor sale! Va doresc un 8 Martie minunat!

toate fetele!!!!!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

Cu intarziere pentrul anul acesta, dar cu bataie lunga pentru anul viitor, va doresc k toate cele de aici , la anul de 8 martie,sa serbati ziua mamicii si nu doar ziua femeii...

quote:
Mada sper din tot sufletul sa ramanem cu toatele gravi dupa tine, am uitat sa-ti spun cand ne-am intalnit, esti ca o zana din povesti, emani gingasie si blandete


criss2081: esti o dulce si o draguta...mi-ai amintit de prima mea promotie de elevi( am fost invatatoare prin 95-96...)care au avut de facut la sfarsitul clasei intai o scurta compunere despre invatatoarea lor( adica eu). si majoritatea au scris lucrurile astea( pastrez si acum acele compuneri)....Probabil parul lung si blond e vinovat...

Madalina29
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna.

Ce liniste pe aici! Unde sunteti?

Mada, multumim din suflet pentru urare!

Crisis, cum te simti?

Ioana
Maria 08
Criss20_81

Va doresc o saptamana frumoasa!!!
toate fetele!




aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Sunt aici, in asteptare. Nu va scriu ca nu prea am ce. Staaaaaaau toata ziua. Mai am 9 zile pana la marele deznodamant .

si pentru voi!




"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Crisis81: Astepti marele deznodamant care va fi o mare reusita!!!! Nu numarul conteaza, stii bine!!!(nu-mi scapa nici o pagina de la FIV) Peste 9 zile te asteptam cu vestea cea mare!!!
Dear_bambie: Sunt aici, dar nu prea am noutati.
Mi-au ajuns pe fax analizele la secretii si nu am nimic. Toate analizele sunt bune, dar trompele cu hidrosalpinx!!! Acum am avea dosarul complet pentru FIV, dar mai asteptam 2 - 3 luni...sper sa nu ma razgandesc...
Va pup pe toate!!

Mergi la inceput