Rahova sau apropiere (39)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

of mititica...cred ca s-a speriat, mai erau copilashi pe=acolo?
ai mei sunt termianti dupa astea...mai ales ca acolo in parcul de distractii iti pune o bratara la mana(semn ca ai platit intrarea) si se dau de cate ori vor in toate jucariile...nu ies de acolo pana nu se ametesc bine
fug la nani
noapte buna

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, erau destui copii dar nu stiu de ce a reactionat asa..., ca nu era prima data cand se dadea in asa ceva.

Eu m-am trezit, am cafelutza aproape terminata , acum astept sa se trezeasca si restul familiei si stau la calc. sa nu fac galagie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, noi ne pregatim sa iesim afara.
Care puteti va asteptam in parculetul de pe Barca, cel care este pe stradutza de vis a vis de supermarket-ul Guliver.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, pe unde ati umblat?
Va-m asteptai in parculet de la ora 12 pana pe la 12.30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, noi am ajuns cam pe la ora 12,30 in parc, nu-i asa vicky ca nu mai stiu exact cat era ceasul
la gargarite am fost,astia mici s-au dat in toate zapacelile de-acolo...apoi in parc si nici de-acolo nu mai vroiau sa plece
imi pare tare rau ca nu am apucat sa ne vedem...
poate miercuri seara mergem la un loc de joaca de aici din rahova, ce ziceti?
andreap zicea ca stie ca s-a deschis un loc nou de joaca la PITICOT, pe petre ispirescu, cum mergi spre 13 septembrie...sau cum o ia autobuzul 139 la stanga spre 13 sept...cum va vine mai usor...zicea ca este 15 Ron si in pretul asta le da la copilashi o praji si un suc...mamicile daca vor sa bea sau sa pape ceva platesc separat.
poate miercuri dupa ce va strangeti pe=acasa de la servici dam fuga o ora...vreti? sa ne vedem toate? noi oricum iesim si mi-ar face placere sa ne revedem.
va fug sa pap repede ceva si fug sa ma pregatesc ca mergem in vizita la niste prieteni diseara.
Duminica placuta in continuare

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, eu cand am plecat din parc chiar ma-m uitat in toate directiile ca am zis ca poate va vad cand veniti, inseamna ca noi am plecat si voi ati venit...
Eu nu cred ca mai apuc sa ma mai vad cu voi pana plecati , eu sapt. asta lucrez schimbul II si bineinteles ca miercuri seara nici vorba sa ne vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

poate tot asa intr-o sambata, duminica...daca sunteti pe-acasa..daca nu, va astept pe la mine
fac cinste

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna seara,
am venit si noi de la bunici
gata,cupilu' e la "sanatoriu" ...dar tot are teme de facut ca doamna o fi zis ca li se lancezeste mintea in vacanta asta si le-a dat vreo 40 de probleme de facut la mate....
asa ca are de lucru ....insa daca face tema merge in excurise la Azuga
monica,el abia asteapta sa vina inapoi(cica"mami,nu ma lasi aici ca tb sa ma mai joc si eu cu Alex" )...
sper sa fim si noi duminica cu voi

va pup pe toate,



Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vio, pai si alex s-a suparat azi cand a auzit ca nu vine mihnea...noroc ca a fost dani si a uitat de suparare

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata!
Va astept la o . Dory, imi pare rau ca nu am ajuns la timp in parc. Vio, Dani nu a primit lectii de la scoala, dar a avut grija d-na de la after sa-i faca un caiet la romana, l-a pregatit pe zile, 3-4 pagini pline, nu o sa se plictiseasca. La matematica i-a dat de completat pe manual, unde nu facuse in clasa. Asa ca o sa aibe o ocupatie pana la 4, cand il iau. El inca mai "scartaie" la scris, ca de citit a inceput sa citeasca bine, chiar si literele pe care inca nu le-au invatat la scoala. Are S la romana, B la cunostinte despre mediu si in rest numai FB-uri. A primit 2 reviste cu Reksio, asa ca a avut ce juca pe calculator. Si a inceput sa citeasca instructiunile din revista.
Monica, abia astept ziua de miercuri, sa vedem cum e la Piticot.
, sa aveti o zi buna!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput