Declaratie rpivind motivul de adoptie

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankel spune:



SoriLea,

Adresa mea de mail e: anca009@yahoo.com
Imi pare rau de complicatii :(

Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greta123 spune:

dragelor,
eu sunt noua pe aici. am incercat ceva vreme, nereusind un BB personal. acum incepem sa ne gandim ca poate asa a fost sa fie si ramane optiunea sa adoptam. cine este experimentat imi poate da ceva sfaturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salviae spune:

Greta, vino aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134433&whichpage=15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui greta123

dragelor,
eu sunt noua pe aici. am incercat ceva vreme, nereusind un BB personal. acum incepem sa ne gandim ca poate asa a fost sa fie si ramane optiunea sa adoptam. cine este experimentat imi poate da ceva sfaturi?


greta, de cat timp incerci sa faci un copil, fara sa reusesti? de cat timp te gandesti la adoptie?

---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdelaCarmen spune:

Va rog, am nevoie de ajutor,
imi trebuie un model de declaratie privind motivul adoptiei si un model de caracterizare. Mii de multumiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Sunt abia la inceput de drum, dar si eu si sotul ne dorim mult sa avem un copil si ne-am hotarat pt adoptie. Avand in vedere numele topicului, as avea si eu nevoie de model de caracterizare, de motivatia de a adopta si de asteptarile pe care le avem. Va rog sa ma ajutati. In imima mea stiu prea bine de ce doresc sa adopt, dar as avea nevoie de ajutorul vostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrycaina spune:

buna fetelor , ma puteti ajuta va rog cu un model de declaratie privind motivele adoptiei , nu am nici ce-a mai mica idee cum sa incep aceasta declaratie . va multumesc anticipat

Mergi la inceput