Ce stiti despre scoala gen. 7 din Baneasa?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natalyadelya spune:

Buna,
Eu tocmai mi-am inscris fetele in ianuarie 2010 la gradinita 122.
Directoarea este suuuuuuuuuper.
Cel putin cu mine asa a fost.
Fetita mea cea mare e inscrisa la grupa pregatitoare la d-na Buterez si la inca o domnisoara tanara, imi scapa numele acum......parca Luiza??????????/
Eu sunt multumita de ele.
Daca fetita ta va fi inscrisa in toamna, s-ar putea sa fie la cele doua doamne la care este acum fetita mea.
Mult succes.
Apropo, sa stii ca mie mi-a recomandat o d-na inspector aceasta gradinita. A fost intr-o inspectie acolo si a fost multumita.
Crede-ma ca si eu sunt.
Iti urez mult succes.
Oooooooo, uitasem: mai am o fata in grupa mica la aceeasi gradinita.
La grupa mica, nu mai stiu daca si la celelalte, au si educatoare si ingrijitoare.
Asa ca, daca nu se descurca prea bine fetita la inceput, cu mancatul sau dezbracatul, are cine s-o ajute.
Iti urez mult succes.
Delia(o mamica multumita).
P.S. Daca stii ceva despre Sc. nr. 7 Baneasa, este vis-a-vis de gr. nr.122, te rog sa-mi spui si mie.
Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

mai stie cineva ceva despre scoala numarul 7 -invatatoare , rezultate la examene , pareri ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinica1 spune:

NatalyaDelya,

Iti multumesc foarte mult pentru toate detaliile! E foarte important sa auzi parerea unei mamici.
Am reusit sa vorbesc azi cu doamna Directoare si se pare ca inca nu au inceput inscrierile, dar o sa incercam..sa speram ca prindem si noi un loc :-) Fetita mea are 2 ani si 3 luni acum.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ceva pareri de la parintii cu copilasi la scoala 7? baietelul meu va fi din toamna in clasa zero..recomandari de invatatoare?




Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabigabita spune:

megbeng, ai mai aaflat lucruri noi despre doamnele de la scoala 7? si noi ne inscriem aici si nu prea avem informatii :( multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

nu am aflat nimic, dar sper sa aflam sambata, pe 30 martie, de "ziua portilor deschise" (intre 9 si 13)

Mergi la inceput