Pacientele optimiste si gravi dr. Tutunaru cap. 49

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

silvy fa laparo . este foarte foarte usoara. merita sa o faci. scapi de toate indoielile care te macina.

pentru a obtine ceva trebuie sa vrei cu adevarat
http://tt.lilypie.com/XILYm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

quote:
Originally posted by felix76

Buna fetelor,

Iyoana, multumim de capitol, sa gasim multe gravidute la sfarsitul lui. As vrea sa votez si eu dar nu stiu cum.

Felix




Pai dai click pe subiect, mergi in partea superioara a paginii, deasupra primulul raspuns postat pe pagina respectiva, si ai 1 sageata unde poti sa-ti exprimi parerea. Langa ea e un butonel Evalueaza. Ia sa vedem, te descurci?

In alta ordine de idei, ma bucur ca esti bine, ca te simti ok dupa laparo si esti optimista.



iyoana
Anul asta se intampla ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Am votat, am votat! Pot sa mai votez odata?

Va pup, ma pregatesc de Bucuresti, ne "vedem" maine

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

am votat si eu. felix te asteptam. anul asta ne punem pe treaba.

pentru a obtine ceva trebuie sa vrei cu adevarat
http://tt.lilypie.com/XILYm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Magdita, fac bine, multumesc. Sunt ceva mai detasata, dar nu suficient de tare, asa ca ma pregatesc cu drag si spor de o histeroscopie...
Pup toate fetele!

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2008 spune:

Un tuturor fetelor
Desi va citesc zilnic, nu am mai scris de ceva timp pt ca nu am noutati.
Mai astept luna aceasta, apoi daca tot nu se intampla..voi incerca o IA. Apoi nu mai stiu....
Va doresc tuturor ceea ce imi doresc si mie si ma rog pt noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

m'neata tinere sperante
am fost aseara la dr t , si stau cam asa , pentru z8 ;E=5.4 OS=13.3, din amintirile mele , prin z10 eu aveam foliculul cam de 12, asa ca closty si-a facut treaba

noutati :am intrebat cum fac cu programarea pentru laparo , si mi-a zis ca se vor schimba lucrurile , de sapt urmatoare , pentru ca va opera unde opera inainte , sau ceva de genul( nu ma intrebati mai multe , ca mi-a zis ceva cu renovarea salii , si alte alea , insa nu-mi venea sa-i zic , auzi nu te pui tu frumusel pe povestit sa inteleg io tot .. asa ca m-am bucurat ca se remedieaza situatia , si nu l-am mai stresat cu intrebarile)

felix , mi-ai dat idei ... las ca poate ii cer sa-mi puna mie un cercel , sa ma aleg si io cu ceva de pe urma operatiei ... si poate e de bun augur si langa cercel, vine si o fetita




Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Am inteles ca dr nostru pleaca azi-maine din tara ! stie cineva daca astazi este la cabinet , si de la ce ora ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

quote:
Originally posted by anaconda2

Am inteles ca dr nostru pleaca azi-maine din tara ! stie cineva daca astazi este la cabinet , si de la ce ora ??



pleaca din tara cel devreme vineri , pentru ca mie mi-a zis ca ma monitorizeaza joi dimineata ... (mie asistenta mi-a zis ca pleaca de pe 01.02 , sau 02.02)

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

neatza fetelooooooooor! declar z2. de saptamana viitoare incep monitorizarile. abia asteeeeeeeeeeeeeept....
incepe lupta cu infertilitatea...declar razboianul asta o inving ce ziceti va alaturati? sa dam gandurile negre la o parte sa fim optimiste si sa credem cu toata fiinta ca vom reusi in acest an.

pentru a obtine ceva trebuie sa vrei cu adevarat
http://tt.lilypie.com/XILYm5.png

Mergi la inceput