Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(77)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sunt si eu aproape gata cu curatenia, iau o mica pauza ca am obosit...uff...

Danutza, pe bebel il vei inregistra in sectorul unde se afla maternitatea unde nasti.

Clau, sper sa ai bafta cu caruciorul si sa fie rezistent. Eu v-am zis, am luat tzeapa mare cu astea Mag de la Barza...

Steluza, tin si eu pumnii sa fii bine si sa treaca contractiile! Saracuta de tine...sa ai grija de burtica si mai bine la spital, vorba lui Naty.

Simonette,

Oana 27+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Simonette crede-ma, nu vrei sa stii ce e cu Bianca Brad - o poveste foarte trista. Era insarcinata, si... iti dai seama mai departe.

Te rog nu citi, pentru ca eu am facut gresala sa citesc, fie si printre randuri, si nu puteam sa ma mai opresc din plans...




Kya 29+ cu Sanziana

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

fetelor!!!!!!!!!!!!!!
mi-au luat astia luminaaaaa...mai este incarcat laptopul si de asta scriu acum
Am vrut sa ma duc sa o platesc acum si tot mi-au luat-o ....cred ca asteapta ceva.........ca a mai vb si cu sotul si a zis ca-l asteapta pe afara.....
Ce fac eu cu biancaaaa..ca daca o plateste azi abia maine imi da drumul..cica(si cine stie la ce ora..)
am inceput si sa plang de fata cu ala va dati seama si poate de asta il asteapta si pe sot ca sa trateze ei cumva......cred


_
Mamica de Bianca-4 ani.. si acum de 2
Alexandra Ioana
Alina 29+
Bebe2
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Of, mai, Ali...nu te mai necaji...o rezolvati voi...linisteste-te!

Oana 27+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

quote:
Originally posted by bubu05

Danutza, pe bebel il vei inregistra in sectorul unde se afla maternitatea unde nasti.



nu in sectorul in care locuieste? Ca la mine difera - maternitatea e intr-un sector si eu stau in altul...



Kya 29+ cu Sanziana

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am revenit...plimbarea nu a reusit sa-mi ridice moralul, dar eu sunt optimista din fire,asa ca sper sa nu ma tina mult...
sa povestesc ce si cum, de ce sunt trista si suparata. aseara am fost intr-o vizita , destul de aproape de casa, cam la 15 min. de mers pe jos.era in jur de 11 seara si ajunsesem pe la mc donalds morarilor, pana acasa mai aveam 5 min. 2 tigani nemernici, care veneau din sens opus ne-au acostat pe strada, cu pretextul ca sa le dam o tigara. sotul meu le-a zis ca nu are si ne-am continuat drumul. nemernicii au venit dupa noi, unul si-a aruncat geaca pe jos si a sarit la sotul meu, celalalt statea cu mana pe ceva in buzunar!!! m-am speriat de nu mai puteam! am crezut ca aici se termina toata viata noastra, ca scoate ala cutitul si-l baga in noi!!! sotul meu incerca sa il impace pe nemernic, eu am inceput sa plang si sa strig ca sunt gravida si ca mi-e rau, sa ne lase in pace si ne-au lasat. am dat sa plecam, cand nemernicul care sarise la sotul meu, a venit dupa mine si-mi zicea sa-l pup, ca lui ii plac gravidele!!! m-au apucat niste contractii extrem de dureroase, imi tasneau lacrimile is tremuram tare de tot. celalalt, tot cu mana in buzunar, a venit si l-a luat pe asta si au plecat. am crezut ca mor de frica!!! al meu incepuse cu faze, ca daca era singur se lua la bataie cu ei, eu eram disperata, imi si inchipuiam copiii fara tata sau pe el in puscarie ca a lovit nu stiu cum un nemernic d-ala!
fetelor, mi-e groaza, sila, frica sa mai stau in tara asta de kkao!!!acum nu pot sa iau nicio decizie, dar cred ca imi bag picioarele in ea de roamanie si plec de aici! in portugalia populatia de imbatranita, ca le-au plecat tinerii la munca in alte tari, dar macar stau fara grija cand stiu ca babele si mosii nu ma vor ataca pe strada pe mine sau pe copii!


alexutza 4 ani + si 29 +Teodor Mihai
http://bd.lilypie.com/WaYCp2.png
http://community.webshots.com/user/paveliucalina
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Exact, bebe se inregistreaza in sectorul unde este maternitatea, asta este sigur.

http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 35 + cu Rebecca

AMR 28 ZILE !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Da, Kya. Noi stam in sect 4, eu l-am nascut pe Vlad la Elias, care e in sect 1 si in certificatul de nastere este trecut la locul nasterii: Bucuresti, sect.1. La primaria de acolo il declara sotul.

Oana 27+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aoleo, Ariel, ce povesti tu acolo! Doamne Fereste! Bine ca n-ati patit nimic...mi s-a zbarlit parul pe mine...ce nenorociti...

Oana 27+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

kya, pe alex am nascut-o in sect 3, eu locuiesc in 2. pe certificatul de nastere apare sect 3

alexutza 4 ani + si 29 +Teodor Mihai
http://bd.lilypie.com/WaYCp2.png
http://community.webshots.com/user/paveliucalina
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput