Clipe fericite.

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Azi am fost cu Lau in parc. Mi-a cules flori de papadie si mi le-a daruit zicandu-mi mereu ,,La muti ani mami"

http://www.onetruemedia.com/shared?p=4c51cee17c2e19b163d691&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

In toata nebunia si stresul meu legate de decizia CC, in seara asta micuta mea mi-a facut o surpriza fffffffffff placuta. Am lasat-o cu tati sa merg sa ii fac de mancare, si cum am iesit din camera a inceput sa strige cat o tineau plamanii "mama mea, mama mea". Mi-au dat lacrimile cand am auzit-o, mai ales ca nimeni nu a invatat-o sa spuna asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cati vreau sa te felicit si eu ptr minunea mica si sunt sigura ca a fost unic cand ti-a zis "mama"...astept si eu sa aud de la Maria
Am vazut ca ai scris aici si am intrat sa te pup chiar daca sunt convinsa ca nu ma mai sti

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Votam dinnou la concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

ANCA, multumesc frumos de aprecieri. Stai linistita ca nu te-am uitat. Ma bucur ca ti-ai amintit de noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Azi, am lasat copilul la bunici (parinti sotului meu) deoarece doamna educatoare are cerc.
Am fost asa de bucuroasa cand am vazut cat de fericiti erau socrii cand l-au vazut pe Lau meu. Pur si simplu radiau de fericire. Am si simtit acest lucru.
Ii multumesc lui Dumnezeu pentru acesta dragoste mare care il inconjoara pe baietelul meu.

http://www.onetruemedia.com/shared?p=4c51cee17c2e19b163d691&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hazul spune:

Buna fetelor
Va frunzaresc aproape in fiecare zi, insa cum majoritatea subiectelor sunt despre legislatie, nu prea am ce sa spun...
Este o idee minuntata sa scriem despre clipele fericite pe care ni le ofera puii nostrii
Cons, imi aduc aminte si eu de clipele cand il lasam la bunici si aveam o oarecare "teama" care insa mi-a trecut cand am vazut cat il iubeau pe ghighilicea mica. (care acum e mare bandit)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Hazul,
Ai copii minunati si fermecatoare povesti pentru fiecare. DD sa va dea multa sanatate si fericire!

Votati-mi baietelul fetelor!
Adresa este:
http://www.reclama mascata//avertizare/albume-foto/?avpage-album_poze=detailPage&showAlbum_poze=94547

In cazu in care nu merge direct cautati-o cu un mator de cautare. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Sambata, la finii nostri acasa, doua proaspete mamici alaptau, Victor se alinta ca e si el bebelush. La un moment dat vine dupa mine cerandu-mi lapte... stiti voi de unde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Rozi,
Puiul meu face des chestia aceasta.
Imi zice ,,Mami da tzatza sa pup". Imi trage bluza si pupa, iar apoi cu buzele tuguiate aproape de tzatza mea se face ca suge. Imi este tare drag si niciodata nu i-am interzis.
Nu stiu de unde i-a dat in gand sa-mi ceara lapte, dar probabil in parc a vazut bebelusi cum sugea la mamicile lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hazul spune:

quote:
Originally posted by cons

Hazul,
Ai copii minunati si fermecatoare povesti pentru fiecare. DD sa va dea multa sanatate si fericire!

Votati-mi baietelul fetelor!
Adresa este:
http://www.reclama mascata//avertizare/albume-foto/?avpage-album_poze=detailPage&showAlbum_poze=94547

In cazu in care nu merge direct cautati-o cu un mator de cautare. Multumesc.




Cons, multumim pentru complimente. Eu as vota puiutul tau dar nu stiu cum sa caut si linkul nu imi da posibiliatea:(

Mergi la inceput