Vara 2008 in Turcia

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

otilix, eu acum doi ani am gasit pt. baietelul meu slip special pt. bebelusi, absorbant, la Miniblu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Scutece de apa exista de la huggies si libero. Anul trecut am vazut huggies de apa in Real. Eu imi cumpar din Ungaria, acolo gasesc si libero care merg mai bine pe cei slabuti.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Exista "slip de unica intrebuintare", de la Huggies, la Cora si Carrefour. Se numesc "Little Swimmmers" si se gasesc in zona de pampers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Si nu va uitati dupa pachete mari, sunt pachete cu 10-12 bucati, in functie de marime.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilix spune:

multumesc pt raspunsuri. acum stiu cum sa caut. cine poate spune ceva si despre (in)utilitatea lor? noi oricum vom lua cateva pachete cred. sau cat se foloseste unul? la o baita/intrat in apa sau rezista mai multe ore? o sa facem proba intai acasa in cadita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

cateva pachete? am luat un pachet si mi-au si ramas Pisu si apa trec, retine doar kk, sa ca nu trebuie schimbat decat in cazuri de asa ceva, sau daca te-ai plictisit de el. Mai exact, eu am folosit 1/zi. Se poate pune la uscat si e ca nou. Oricum, nu-l foloseam decat daca stiam ca e risc de kk, altfel ii lasam cu slip obisnuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

fetele, am sunat la agentii si mi-a zis ca dupa 1 martie vin preturile!!!!!!!!!!Uraaaaaaaa!!!!
Au si acum ceva preturi dar dupa 1 martie avem de unde alege.
Eu vreau sa plec imediat dupa Paste, sper sa fie cald afara. Am ales Antalya si vom alege un hotel de 5 * cu UAI, unul dintre cele laudate de voi aici.
Cand vin noile tarife ne hotaram.
Mie cam frica de avion, dar asta e.....

Bebe 2
Crengu 17+ cu si mami lui Cristian(aproape 5 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Pe mine nu ma sperie avionul, ci preturile . De anul asta platesc 4 bilete de avion si cred ca ma reorientez la o Grecie cu masina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

M-ai facut sa rad anya. Ai dreptate, si pe mine ma sperie preturile, mai ales la biletele de avion. Dar, mai tarziu nu pot pleca si sper ca acolo sa fie cald in perioada aleasa. Cu masina, iar e un chin drumul pentru mine, ca fac deja pisu de o suta de ori pe zi.

Bebe 2
Crengu 17+ cu si mami lui Cristian(aproape 5 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Si eu am fost in Turcia cand aveam 6 luni de sarcina + 1 zgatie de 2 ani care nu statea o clipa locului. Sa-ti iei de la medic hartie ca ai voie sa zbori, sa nu-ti faca figuri la aeroport. L-au intrebat pe sotul meu in ce luna sunt, dar nu mi-au cerut vre-o hartie. Oricum, eram pregatita si cu hartie, si de scandal, daca faceau figuri.
Concediu placut!

Mergi la inceput