Mamici de iulie-august 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Mcoca, problema e ca reducerile nu tin mult. Acum trebuie luate hainele, ca altfel nu mai gasesti cu pretul asta. O sa mai caut pe net poate am noroc mai gasesc ceva pareri de mamici legat de firma. Poate din cele care au cumparat de la Tarafashion din gama lor.

EDIT: Am citit pe alte forumuri ca e un magazin care vinde marca Kiabi in Drumul Taberei, in Piata Moghioros. Mamicile erau multumite si ziceau ca preturile sunt faine. Cica atunci cand baga marfa e mereu plin de mamici care cumpara multe produse.
Dar vreo discutie intre mamici care au luat de la Tara nu am gasit ca sa vad pareri...

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta_m_tm spune:

Ceau gravidutze dragi.
Crisarh sper din suflet sa gasiti cauza problemei tale,fii optimista si ai incredere in Dumnezeu ca totul va fi bine.
Sibylle, Irda felicitari pentru fetite, ce super ca ati aflat sexul, si eu vreau.
Adria, Alina 25 bine ati venit, sarcina usoara si bebei sanatosi.
Oana bafta azi la medic, la 8 saptamani bebele meu a masurat 15,6 mm, avea axctivitate cardica, dar nu se misca inca, sper ca bebelusul tau sa dea din manute si picioruse, ca-i asa super sa-l vezi miscandu-se.
Nici mie nu imi da pace durerea de cap noaptea, am racit putin si sunt mai tot timpul ametita, norocul meu ca inca nu am febra.

13 sapt
http://s234.photobucket.com/albums/ee291/violeta_m_tm/
http://md.lilypie.com/0ufEp2.png
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

quote:
Originally posted by cristina_26

Bujo, trista situatia pretenei tale. Offff...viata e atat de nedreapta , uneori!!
Anaxena, mi-a placut masuta!!! Cat ai dat pe ea si de unde ai luat-o??

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+



am luato de la Auchan si am dat 70lei si un pic..nu mai tzin minte cat era picul...Auchan e un hypermarket..presupun ca aveti si voi in Buc,nu?




Ana-Maria18+
am oMARIA!!!AMR 22sapt
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x3k83m_video008_events" target="_blank">filmuletze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Am facut si eu ochi...Si ieri cred ca l-am simtit pe bb daca e asa cum descriau fetele, cred ca Anaxena si SunSmile...adica un gandacel prin burtica sau fluturasi...Ce senzatie!!
Bujo, ingrata situatie are prietena ta, am inteles acum...Da poate bb e un luptator si va supravietuii, doar si medicii se inseala, nu-i asa??
Sibylle, sa iti traiasca fetita....Ce nume ati ales??Sunt curioasa pentru ca numele baietzelului tau era una dintre optiunile noastre
Anaxena e frumoasa intr-adevar masutza pe care ai cumparat-o, am vazut-o si eu...
Oana, asteptam noutati cu bb...Si eu am o cunostinta Oana, tot din Satu Mare.S-a casatorit in Tm si cred ca a sin nascut o fetita, parca anul trecut
Pe mine m-au reprogramat la consult in 23 si in 28 luna asta, sper sa nu uit sau sa modific datele din nou.Am asteptat ieri sa-mi trimita analizele pe mail dar vad ca n-au ajuns.Or fii uitat

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Caprioara, pai du-te ia vreo doua bucatzi de hainutze.Vii acasa, le speli, le calci si vezi cum se comporta...Si daca si alte mamici au spus ca sunt in regula hainutzele...

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

va mutzumesc de urari! vin cu vestile bune deseara...si dau si de baut daca e totul ok! un laptic

Oana
8+
o noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by anaxena

quote:
Originally posted by cristina_26

Bujo, trista situatia pretenei tale. Offff...viata e atat de nedreapta , uneori!!
Anaxena, mi-a placut masuta!!! Cat ai dat pe ea si de unde ai luat-o??

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+



am luato de la Auchan si am dat 70lei si un pic..nu mai tzin minte cat era picul...Auchan e un hypermarket..presupun ca aveti si voi in Buc,nu?




Ana-Maria18+
am oMARIA!!!AMR 22sapt
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x3k83m_video008_events" target="_blank">filmuletze bebe



Anaxena, multumesc. Da , e si aici Auchan , ceva mai departe de unde stau eu, dar o sa incerc sa ajung si eu.

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by oanasm

va mutzumesc de urari! vin cu vestile bune deseara...si dau si de baut daca e totul ok! un laptic

Oana
8+
o noua viata




Oana, ma inscriu si eu la un pahar cu laptic...

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:



buna dragutezelor,

acum am ajuns acasa...am fost internata..iminenta avort..am in continuare risc sa pierd sarcina...si recomandarea medicului este sa stau numai in pat..
acum ma apuc sa citesc ce ati mai scris si revin

Cami 14s

pustai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by camy_pus



buna dragutezelor,

acum am ajuns acasa...am fost internata..iminenta avort..am in continuare risc sa pierd sarcina...si recomandarea medicului este sa stau numai in pat..
acum ma apuc sa citesc ce ati mai scris si revin

Cami 14s

pustai



Camy, dar ce ai patit??? AI grija de tine si bebe!!!

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+

Mergi la inceput