Rahova sau apropiere (38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ale s-a facut o puturoasa, nu a vrut la pranz sa iasa, acum nici atata ca e noapte si asta i-a fost ziua, joaca, somn, joaca... Aucm tocmai facea baie in cana cu apa+fanta (asa bea ea sucul, amestecat cu apa).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nici noi n-am mai iesit pana la urma afara acum seara...a venit matusa mea pe la noi si s-au jucat pe-aici prin casa...mai precis s-au luat cu "vorba" si au uitat sa ma baraie la cap

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Imi pare rau ca am lipsit la intalnire. Dani e ceva mai bine, ieri chiar a fost in forma, dar azi dim. se plangea iar ca-l ustura gatul. Sau s-a invatat acasa! Speram sa raspundem "prezent" la viitoarea intalnire.
Acum sunt in emotii, azi tb sa merg la Polizu pt un control, ca a trecut mai mult de un an de la operatie, maine tb. sa merg sa iau rezultatul de la o analiza a lui Dani, sunt curioasa sa vad ce-mi spune dr.
Monica, pizza a iesit super-buna si s-a terminat super-repede!
fetele si o zi buna va doresc.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Monica, e buna pizza de la Jer... dar si mai buna mi se pare pizza de la o pizzerie din Bragadiru. E absolut mortala, super mare si ceva mai ieftina. Patronul pizzeriei respective e italian.
N-am mai facut pizza in week-end, am stat si am lenevit.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor,
ce faceti, pe udne sunteti?
cris, cuma fost azi cu ale la gradi?
vicky, data viitoare prezentza obligatorie bafta azi la dr si sanatate puiutului mic...eu cred ca-l doare nua r zice el doar asa...
lexi multam de pont fac si comenzi pentru acasa...da ca pliz da mai multe detalii cand ai timp, un pm orice
.azi astia mici au iesit de 100 de ori pe-afara...ba vor inc asa, ba afara sa cumpere cate ceva, sa dea sa manance la vrabiute, etc...noroc ca-i tata acasa si le face toate poftele
va pe toate

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna seara fetelor
noi suntem bine,nu imi merge netul la servici si simt ca moooor de ciuda nu alta....
LEXY vreau si eu nr de tel de la pizza din bragadiru daca aduce la domiciliunoi suntem fani pizza
VICKY sa ne spui ce ai facut la controlsi multa sanatate
ANDRREA chiar daca este anticipat vroiam sa-ti spun LA MULTI ANI pt maine,multa sanatate si tot ce iti doresti,si lui tudorel si abia astept sa vina caldura sa ne mai intilnim
MONICA ce bine ca are cine sa te ajute...
DORY pe unde esti? la servici?
va pupic si abia maine seara mai pot sa intru ca nu cred ca se rezolva pana maine cu netul asa ca va pupic pe toate si va doresc o saptamana minunata


MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

maine vor fi 12 grade mergem la strand?
mire ma bucur ca sunteti bine

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetelor!
Da Mirela, am fost la serviciu, schimbul II.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, ai vb cumva cu prietenii tai ref ce te rugasem ?...multumesc anticipat

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Sunt la servici, si incerc sa ma hotarasc sa ma apuc si de treaba.
La dr. a fost bine, astept rezultatul peste 2 sapt., pana atunci stau cu emotii...
Azi va fac cinste, dau , chiar si , dat fiind faptul ca ieri mi-am cumparat (sau sotul mi-a cumparat, ca eu am ales si el plateste) o hainuta scurta de blana. E superba si e... rosie! Cred ca asta e cadoul pt. toate aniversarile din 2008. Daca el zice ca eu merit, nu pot sa-l contrazic, nu?
Andreea, La Multi Ani! Sa fii iubita si fericita!
Va si v doresc o zi buna!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput