Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Stiu, scumpa Raluca, asta e de fapt motivul. Cand imi vine randunoiul acasa toata lumea mea se lumineaza. Dar hai, baga in tine ce ai zis si da-mi si mie (virtual, precum cafeluta)

naty 27+ cu (Iulia Elena)
AM AJUNS IN ULTIMUL TRIMESTRU, DOAMNE AJUTA PRINTESEI MELE SI MIE!!!
http://bd.lilypie.com/FYlVp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Si eu am avut o stare mai " moale " azi, oare ce-o fi fost? Parca ma bucur ca s-a terminat ziua asta si cred ca ma bag repede la dormitor, poate vad vreun film sau ceva interesant!

Ralu, capul sus mamico! Acus' vine si randunoiul si stati frumusel la taclale si la voie buna. Papa bine acum si cauta sa vezi un film bun, poate te mai bine dispui. Pofta buna iubita!

Noi acum ne-am ridicat de la masa, sunt ghiftuita!



http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 32 + cu Rebecca

AMR 7 SAPTAMANI !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by bubu05

quote:
Originally posted by gudinde

quote:
Originally posted by bubu05

Edit: Guidinde, pupicei!




Si de la mie pt o bubu suparata pe vecin.

Off-topic. Nikul meu este gudinde.




Vezi, daca nu port ochelarii in casa?? trebuie sa ma dau pe lentile de contact!
Tot la tine tre' sa vin cu mielu'?


Oana 24+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze






Fetelor ... eu trebuie sa slabesc; deci mai usor cu mielu'. Un peste slab, ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty,

Felicitari pentru rezultatele de la control. Iti doresc sa fie bine pana la termen.

In leatura cu vecinii ... sa vezi ce fericiti vor fi daca o sa pui la 3 dimineata in priza aspiratorul pt batista bebelusului. Nu iti pot descrie in cuvinte mina vecinilor cumnatei mele cand a explicat frumos ca ea trebuie sa aspire nasucul copilei cu aspiratorul

Si din pacate si cu spiritul civic cunoastem. In blocul de vis-a-vis au trecut o graviduta cu o persoana in plus de la 7 luni (de sarcina) ca cica deja consuma apa si toate cele cat pentru doi.

Sper ca nu mai ai probleme cu dr de familie. Mi-am amintit de tine astazi la o discutie de toata jena cu a mea. Stie ca am insulina mare, i-am spus ca am rezistenta la insulina si ca iau pt asta metformin (la indicatia si sub supravegherea unui endocrinolog, nu asa ca stiu eu ca ar trebui) si imi comunica (dupa ce isi roteste ochii in cap) ca asta este un tratament gresit, nu asta trebuie sa iau. Asta dupa ce mai demult (ca nu dau prea des pe la ea) cand am informat-o pt prima data ce am mi-a spus ca asta e foarte grav, e un soi de cancer

Am gasit niste site-uri care comercializeaza doppelere fetale. Am pus linkurile la topicul deschis de tine pe acest subiect. Din pacate nici unul nu e Sonicaid. Mai caut ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gudinde, asta e chiar culmea, cu femeia gravida......n-am mai auzit asa ceva!!!

Iti dai seama, nebunul asta de vecin al meu e incoltit, al meu tipa si fuge prin casa, ala de deasupra lui la fel! Stai sa vezi, vorba ta, aspirator la 3 noaptea sau plansete de bb! Ce ma bucur! Iar aspiratorul l-am folosit si noi noaptea sa scoatem mucii, deci nu-i o noutate!



Oana 24+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

Naty si Clau - va multumesc mult pt incurajari...eu mi-am facut deja canita de ceai de tei, sper sa isi faca efectul cat mai repede.Si ma duc sa ma bag in pat poate gasesc ceva bun la tv, sau poate ma ia somnul...daca nu, pe forum vin, ca acum nu mai deranjez pe nimeni daca deschid calculatorul noaptea...


32+ Lucas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Gudinde, sa nu mai aud de medici de familie! mai pui si tu sare pe rana...si n-am voie sare...S-au trezit mari deshtepti toti


naty 27+ cu (Iulia Elena)
AM AJUNS IN ULTIMUL TRIMESTRU, DOAMNE AJUTA PRINTESEI MELE SI MIE!!!
http://bd.lilypie.com/FYlVp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

Mai fetelor, ca a trecut o persoana in plus,nu e nimic, dar la mine o vecina care avea un bb mic, si-a inchis balconul si iarna lasa un calorifer electric bagat acolo ca sa fie cald, pt ca ala micu se ducea de-a busilea pana in balcon, si sa nu raceasca. Si ce credeti ca i-a facaut administratorul? I-a pus o camera in plus la intretinere, cu toate ca asta e un bloc tip, unde sunt numai apt de 2 camere...ea avea 3 la intretinere

32+ Lucas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

RalucaS,

O camera in plus
Ce se poate spune la asa ceva? Mare e gradina Domnului si multi au sarit parleazul!

Naty,

Ai putea sa-mi recomanzi si mie o marca de tensiometru medical + stetoscop pt luat tensiunea? Ceva bun sa aud dar daca s-ar putea sa nu-mi las salariul acolo. Ahhh ... si de unde se poate procura plus vreun articol ceva sa invat si eu cum se face (luat tensiunea).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

buna fetele...

ralucutza mama, te inteleg f bine..si la mine cand e plecat randunoiul e tare greu...cand vine acasa imi revina culoarea in obraji...in rest sunt pleostita cand nu e el.

eu am facut o baita..tare greu..placuta la inceput dar obositoare..
am facut eforturi supra-omenesti sa ma epilez, sa ma spal ca lumea peste tot...randunoiul m-a spalat pe cap si pe spate, dar tot e greu si cu restul care raman pt mine... acum sunt ca nou in sensul ca ma simt f bine asa curata..dar ma duc sa ma asez in patut sa-mi revin dupa efort, ca gafai de parca am facut sex salbatic!

noapte buna, randunici! mai vb maine!

_
28+ cu RADU

Pozele mele!

Mergi la inceput