*Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (117)*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns matgravidut spune:

Album zuze updatat:

http://www.picturetrail.com/flicks/3406729/preview

Monica-Matz 37 si Andreea Bianca

AMR 3 SAPTAMANI
http://picasaweb.google.com/M.Creanga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

Mat,super albumul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Foarte funky albumul, da'... Dupa ce criteriu s-au ales pozele? Putem sa zicem noi pe care sa le puneti?? Ca de exemplu... Lui Angelique ii cade un sclipici d'ala exact pe nasuc...

38+

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/" target="_blank">Pozici

Atat mai avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Yupiii..sa traiasca Yasmin sa fie sanatoasa si sa ii bucure pe parintii ei...

Alina 35 si Stefania
http://bd.lilypie.com/HzUhp2.png


AMR 5 Saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Gabrizza..poti sa ma consideri pe mine zuza pereche...daca iti activezi PM-ul iti trimit nr meu de tel..sau pot sa iti trimit parola contului comun..
PM-ul se activeaza din dreapta sus de la contul tau de la desprecopii...
azstept cu drag..si iti trimit nr de tel


Alina 35 si Stefania
http://bd.lilypie.com/HzUhp2.png


AMR 5 Saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

Am asteptat toata ziua mesajul de la zeririlouiza! AM asa emotii pt ea! Cred ca abia acum o sa realizez ca vineri imi vine si mie printzul pe lume! Pana atunci sunt ca o floricica! As suna-o sa o intreb cum se simte, dar mai bine o sun maine ca sa fie odihnita! Yupppiiii! O clopotzica! De-abia astept sa o vad vineri!

Miri_mik, sunteti superbi! Recuperare rapida iti doresc! Sacha e demential! Un grasun superb!

Ana-Maria 39+ cu David si tati Andrei

AMR 2 ZILE!

Hainele lui Iepurica
Poze cu mine gravidutz
Poze cununie si nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen e spune:

Yasmin sa fi sanatoasa si sa ii bucuri pe parintii , Felicitari Luiza si refacere rapida.


camiedi felicitati, sa fiti sanatosi.


cum creste
Carmen 37 + David Alexandru AMR 13 ZILE !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Cred ca am mai vorbit despre asta... Am cautat si pe forum si nu am gasit la Odisee, adica printre si mamici care alapteaza... M-ar interesa daca ia cineva Detralex. Parca docdecap a zis ceva in directia asta? Eu ma dau cu Proctoglyvenol "preventiv" (e vorba de monstruletii care te ataca "pe la spate" - am niste chestii aiurea nedureroase dar uraaate!!!), dar azi am luat si Detralex. Insa pe prospect scrie ca trebuie evitat in timpul alaptarii si pe durata sarcinii se ia numai la indicatia medicului! Care medic o sa zica: ia, daca ai nevoie, nu lua daca nu e neaparat necesar... Eu ce sa fac? Am inteles ca dupa nastere "uratii" sunt "obligatorii", ca apar in 90% din cazuri... In fine, poate nu e momentul nici locul sa deschid un asemenea subiect, dar rog pe fetele care iau asa ceva sau au / au avut probleme si stiu cum se procedeaza si in sarcina/alaptare sa imi dea un PM! Ia uite de ce imi arde mie acum

38+

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/" target="_blank">Pozici

Atat mai avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Ca sa nu fiu scroafa, scriu intr-un alt mesaj decat cel de sus :


Bravo, Louiza, sa iti traiasca ghemotocul!!! Vrem pooooze, deci sa te faci bine cat mai repede!!!



38+

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/" target="_blank">Pozici

Atat mai avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Felicitari Luiza si refacere rapida si mult laptic. Yasmin sa fi sanatoasa, cuminte si sa ii bucuri pe parintii tai.



Mari 37+ bebe

odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput