Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rechinuta spune:

Buna,

Ma intereseaza si pe mine Rall. Te rog sa imi trimiti detalii la adresa : irina.niculcea@gmail.com. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Aceeasi intrebare as fi vrut sa i-o pun si eu lui Rall, referitoare la pret ... 70 de lei vechi pe cuvant ??? Adica 35.000 lei vechi pe un articol de 500 de cuvinte ?

In principiu ma intereseaza si pe mine "afacerea", daca poti trimite-mi si mie un PM cu detalii ...

Boghi

poze Gongutza
www.arta-goblenul.forumgratis.ro" target="_blank">hai sa discutam despre goblenuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Deci, io am facut calculu' si ies cam 18 lei noi si ceva pe 5 articole! Este foarte putin, mai ales daca vrei sa le scrii, nu sa le copiezi de undeva! Si credeti-ma ca alea 500 de cuvinte nu sar ele singure pe pagina...ar fi super!


"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Ma intereseaza si pe mine Rall afacerea asta. daca poti sa-mi trimiti si mie pe PM adresa sa intru sa vad si eu despre ce e vb exact. Chestii de tradus din diferite limbi nu au? Adica ceva satraduci nu neaparat sa scrii tu din capul tau?
Sau stie cine ceva de munca acasa dar sa traduci ceva sau altele pe computer? Mai auzisem de ceva de genul sa scrii ceva prin Word si te plateau dar nu am gasit pe net nimic de genul asta. Cjiar m-ar interesa si pe mine ceva munca pe acasa ca tare ma plactisesc cateodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Da, asa e, calculul este corect. Un articol de 500 cuvinte (~ 1 pagina A4) = 35mii lei noi.

Daca ma intrebati pe mine, da, este cam putin... Colaborez insa, de ex., cu elevi de liceu care scriu cu usurinta cate 2-3 articole pe zi, despre subiecte potrivite lor. Pentru asta castiga aproximativ 3milioane lunar, iar pentru ei e mai mult decat bine. Isi cumpara haine, bijuterii, merg la concerte sau in excursii. Si fac si exercitii de engleza

Pentru o persoana matura, care trebuie sa intretina o casa, o familie, da - este dificil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Deci, un articol este 3.5 lei noi, nu 35 de mii de lei noi!!!Ar fi cam mult, nu? Deci, 5 articole sunt 17.5 lei noi, adica 170.000 lei vechi! Putin, foarte putin, fara suparare!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

A, da, scuze, 35mii vechi (evident)

Pentru mine nu e nici o suparare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Violetzyka, am o intrebare :tu vinzi cartile acolo sau in Romania? vreau si eu informatii despe vanzarea in Romania ..Multumesc anticipat. Maria

Maria,mami de Maria-Magdalena(18.08.1996)si Nicholas Calinic(16.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Mi-as dori sa mai vina cineva cu solutii profitabile pentru ca am terminat cu scoala,am intrat in vacanta si am nevoie de suplimentarea fondurilor,obligatoriu ,pe timpul verii!
Asteptam solutii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyshness spune:

rall te rog da-mi si mie cateva detalii babyshness@yahoo.com multumesc anticipat!

Mergi la inceput