Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Pai cam de asta imi este si mie teamasa nu fie decat o colectare de bani si....doar atat.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by catinuta

Nu stiu ce sa-ti zic, si eu am avut "tentative" de astea dar niciodata n-am mers mai departe, adica nu le-am dat suma aia ce o cer ei ca garantie inainte. Daca te bagi sa-mi zici si mie ce s-a intamplat, oricum ei nu cer mult dar daca ar da 500 de pers. cate 20 lei iti dai seama ca ar face ceva bani fara sa cheltuie decat banii de timbru.



Nici macar banii pe timbre nu-i cheltuie, pentru ca iti cer sa le trimiti un plic timbrat autoadresat.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema_27 spune:

Ati uitat de banii pe materiale... :D

www.librarieonline.net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cockeritza spune:

va spun eu cum e cu op-cp...e serios pana trimiti garantia...iti trimit inapoi materiale pentru un "test" de proba si trebuie sa le trimiti inapoi produsul finit...numai ca surpriza: pachetul iti va fi trimis inapoi prin posta pentru ca nu exista destinatar...de-aia nu se da niciodata o adresa sau mail sau nr. de telefon...o casuta postala este greu de urmarit: poate avea si 10 "proprietari" pe zi iar politia nu se baga...am experienta unei rude pentru chestia asta...a comandat pachetul pentru confectionare pungi cadouri si cand a trimis "proba" inapoi, dupa circa 2 saptamani a primit aviz de returnare din lipsa destinatar si ia-i de unde nu-s...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

violetzyka te rog daca poti sa-mi dai mai multe amanunte referitor la afacerea ta. Ma intereseaza si pe mine. Am citit in mare cam in ce consta si pare destul de ok. Totusi, cartile mi se par cam scumpe pt buzunarele romanilor. Merge? Si cum procedezi? Trimiti o comanda, o platesti minus comisionul tau si apoi o distribui? Si cam in cat timp soseste o comanda?
Merci

30+ Dragos si mami de Cezara (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonamea spune:



Buna,si eu as vrea detalii despre afacerea cu carti,am experienta despre MLM,vanzari directe.E drept ca in orasul meu toata lumea vrea ieftin bun si cu plata in rate in acest sistem de vanzari.
Despre ofertele prin publicitate MUNCA LA DOMICILIU-trimiteti plic autoadresat la Casuta postala nr, e TZEAPA.MLM- E BUN PTR.MAMICI-MUNCESTI PRINTRE PICATURI SI IESE BANUTUL,DAR NU MERGE VECHIMEA SI NU AI ASIGURARI DE SANATATE,SOMAJ,ETC.(doar daca ti le platesti singura lunar)
PASTE FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ca sa raspund la intrebarea din titlu, da, eu lucrez de acasa... de aproximativ 5-6 ani, pe Internet.
Nu mai am alt job si muncesc zilnic cam.. 1-3 ore (bine, ca stau non-stop in fata compului asta e altceva ).
Va pot da informatii mai multe, dar mi-e sa nu se considere reclama... In plus, ceea ce fac eu oricum cere ceva mai multe cunostinte (programare, design, etc).

Cu ce am mai ajutat prietenele pentru extra $ - daca puteti scrie un articol de 3-500 cuvinte in engleza, pe o tema data, puteti fi platiti cu ~ 70 lei (vechi) pe cuvant. E ca si cum ati scrie posturi pe forum, doar ca in engleza si pe bani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

quote:
Originally posted by rall

Ca sa raspund la intrebarea din titlu, da, eu lucrez de acasa... de aproximativ 5-6 ani, pe Internet.
Nu mai am alt job si muncesc zilnic cam.. 1-3 ore (bine, ca stau non-stop in fata compului asta e altceva ).
Va pot da informatii mai multe, dar mi-e sa nu se considere reclama... In plus, ceea ce fac eu oricum cere ceva mai multe cunostinte (programare, design, etc).

Cu ce am mai ajutat prietenele pentru extra $ - daca puteti scrie un articol de 3-500 cuvinte in engleza, pe o tema data, puteti fi platiti cu ~ 70 lei (vechi) pe cuvant. E ca si cum ati scrie posturi pe forum, doar ca in engleza si pe bani...




Mi se pare chiar interesant.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumyca spune:

M-ar interesa si pe mine sa scriu articole in engleza,sau romana dar nu stiu unde sa caut sa gasesc pe cineva sau o firma pentru care sa scriu articolele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleramo spune:

rall te rog da mai multe amanunte ca ma intereseaza si pe mine. pupici!

Mergi la inceput