Iasule, mandra cetate (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Miha & mephala mersi de aprecieri. Chiar nu mi-am mai batut capul cu ce sa ma imbrac la petrecerea aia, asa ca am ales o bluza rosie mai veche care nu mi-era f.draga si drept urmare n-am imbracat-o decat de vreo 2 ori, pantaloni negri si cizme. Am fost f.inspirata pentru ca a fost f.frig in restaurant.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Miki... frumoase poze si ma bucur ca te-ai distrat bine.
De unde ai camasa? Si eu caut ceva de genul asta - am niste pantofi rosii - in fata carora nu am rezistat si mi i-am luat - dar pe care nu stiu cum sa ii combin... decent... vreau sa spun, ca inca nu am luat in considerare varianta desuuri rosii cu negru - asta cu tinuta indecenta a fost pt Raluca sau Mihaela, carora stiu ca zilele astea Inka le zburatceste gandurile/mintile...et si nu s-ar fi putut abtine!!!! - dar e o varianta pe care am sa o iau in considerare dupa ce dau jos ce am pus de sarbatori!

Pa si eu tot la scarbiciu si tare as bea un ceai fierbinte, dar imi e lene!
Un w-e calduros! Am auzit ca bantuie gripa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by mephala30
Ralnied... te-ai trezit? Ati avut mancarimi la limba aseara.


Eu sa ma trezesc la 9.34 cand ai postat tu? Hmmmm.... glumesti... Ce bine visam la ora aia...
Pai... Miha a inceput aseara... eu am fost cuminte, ca intotdeauna. Dar daca m-a provocat...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Noapte buna si fugi repejor sa nu pierzi solicitarea!

Iti las o Inka pregatita pentru dimineata,daaa? Si ne intalnim maine seara aici la aceeasi ora?



da, ne intalnim, cum sa nu? da' care era, mai exact, ora de intalnire?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by miki68

Neataaaa! Cafea, ceai, inka? Poftiti cat e fierbinte.
Eu... tot la scarbiciu, da' azi e friday si, vorba unui coleg : azi musai sa te "inloved" (stiti voi, friday i'm inloved).


Cristina, eu iau ceaiul, ca ma gadila in gat ceva...
Mda, e vineri, si eu iar voi avea o zi de stat degeaba la munca...De-ar trece si asta mai repede...


Am vazut si eu pozele si sa stii ca te prindea foarte bine!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by l_carmen2003
... vreau sa spun, ca inca nu am luat in considerare varianta desuuri rosii cu negru - asta cu tinuta indecenta a fost pt Raluca sau Mihaela, carora stiu ca zilele astea Inka le zburatceste gandurile/mintile...et si nu s-ar fi putut abtine!!!! -


Miha!!!!!!!!! Vezi ce parere si-a facut lumea despre noi???

Carmen, eu Inka n-am baut, sa stii. Cel mult poate mi se trage de la faptul ca nu mai beau cafea. Dar alta cauza eu nu cred sa existe.
Si oricum eu sunt cuminte. Mihaela m-a provocat, sa stii!

Auzi la ea... "le zburataceste gandurile..." Parca imi si vad gandurile "zburatacite"... saracutele...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Carmen, iti dau bluza mea rosie pentru ca, am mai zis, nu mi-e draga. Daca-ti vine, chiar ti-o dau. Eu port 44-46.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Pai... Miha a inceput aseara... eu am fost cuminte, ca intotdeauna. Dar daca m-a provocat...





aha, esti cuminte, dar raspunzi provocarilor de orice fel,


www.totsites.com/tot/iustin_si_teo/photos/g0" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

quote:
Originally posted by miki68

Carmen, iti dau bluza mea rosie pentru ca, am mai zis, nu mi-e draga. Daca-ti vine, chiar ti-o dau. Eu port 44-46.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



cu pupici! Multumesc.

Am reusit performanta sa ajung la marimea 40-42 si ma rog ca in iarna asta sa nu fi pus prea mult pe mine! Pur si simplu spatele meu nu rezista la prea multe kg in plus peste normal si abia reusisem sa am apropii de ceea ce inseamna normal... Sper sa reusesc sa mai slabesc si sa ramana doar o amintire urata durerile de spate.
Dar iti multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by l_carmen2003
... vreau sa spun, ca inca nu am luat in considerare varianta desuuri rosii cu negru - asta cu tinuta indecenta a fost pt Raluca sau Mihaela, carora stiu ca zilele astea Inka le zburatceste gandurile/mintile...et si nu s-ar fi putut abtine!!!! -


Miha!!!!!!!!! Vezi ce parere si-a facut lumea despre noi???

Carmen, eu Inka n-am baut, sa stii. Cel mult poate mi se trage de la faptul ca nu mai beau cafea. Dar alta cauza eu nu cred sa existe.
Si oricum eu sunt cuminte. Mihaela m-a provocat, sa stii!

Auzi la ea... "le zburataceste gandurile..." Parca imi si vad gandurile "zburatacite"... saracutele...


Foto Ralu



si eu ... le vad...!!!


Mergi la inceput