Casnicute sexy (153

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Prima poza pe 2008.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI 2008!
la toate sexoasele!

Am vazut niste poze frumoase,cu copilasi scumpi tare:Isa,Amira si Robertelul...foarte draguti!!!...sa va traiasca fetelor...ce dulci erau fetitele imbracate,mortale...hehehe,ce frumos de tine MIHA ca ai facut fetita,ai o pereche tare reusita


Noi am petrecut bine,am dansat,am papat,a fost frumos,pe la 3,30 am ajuns acasa...Robert si bunicii au stat si s-au uitat la tv si la artificii,dar cam slabe anul asta....puiul meu mic a adormit pe la 11,30...sunt fericita ca nu a marait dupa noi,de obicei doar cu mama doarme si seara mai ales ii place sa ma vada langa el...dar se pare ca bunicii l-au rezolvat bine


Azi am pus la cuptor niste coaste de porc si muschiulet cu cartofi prajiti(ma inebunit sotul ca e pofta)...sa vad ce mi-o iesii,nu am facut niciodata coaste acasa,papam doar la resturant...si sa bem si in familie sampanie

Apropo...scumpi tare copilasii cu sampania,hahahha...le place ca e cu bule,cum zice Robert



LA MULTI ANI tuturor care serbeaza Sf. VASILE!


la toata gasca,pe mai tarziu!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miha papaushica frumoasa
mirela, bravo...ma bucur ca robert a stat cumintel acasa...stiu ca aveai emotii si ma bucur ca v-ati distrat

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

la printesa rosioara. Vecinul Hans fiul e tare frumusel,da' sa nu atenteze la noruca mea,daaa?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...



Sa vezi ce bocete tragea ca-l certase tat'su, iar Isabella s-a dus sa-l mingiie . Am uitat sa le fac o poza
Acum nu atenteaza, inca, nu stiu cind va fi mare

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Prima poza pe 2008.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...



Ce scumpa e, m-am indragostit de ea, i-am aratat poza si sotului poate se prinde ce vreau sa-i zic

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica io sint grasa, dar ai vazut ce vecina sexy am ?

Mirela si la noi au fost slabut de tot artificiile anul asta, iar fetita vecinei se uita pe un program nemtesc si spunea: "uite ce frumos e la ei, iar la noi cerul e innorat, nu-l lumineaza nimic"

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR
Azi am pus la cuptor niste coaste de porc si muschiulet cu cartofi prajiti(ma inebunit sotul ca e pofta)...



Daca a intrat cu pofte in noul an, poate-i faceti pereche lui Robert, asa o sa ai si tu ce imbraca cu rochitele

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

LA MULTI ANI!
remember me?
toate sexoasele, scuzati absenta, deh treaba multa
am vazut niste poze superbe, bblushi si copilasi frumosi foc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR
hehehe,ce frumos de tine MIHA ca ai facut fetita,ai o pereche tare reusita


Multumesc!
Abia astept sa mai cresca sa o pot motza.
quote:
Apropo...scumpi tare copilasii cu sampania,hahahha...le place ca e cu bule,cum zice Robert


Robert al meu zice ca e cu bulbuci!

Sa va fie de bine petrecerea.La anul sper sa ne scoatem parleala.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
i-am aratat poza si sotului poate se prinde ce vreau sa-i zic



Daca e nevoie mai pun niste poze.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput