Mamici de iulie august 2008(16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

deci ma mananca degetele ,e aproape 9 si eu tot ma mai uit sa vad dc a mai scris cineva
ma spal..ma machiez si ma imbrac si plec la mama...gata cu forumul pe anul asta



Ana-Maria
15+ am oMARIA!!!AMR 25sapt
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x3k83m_video008_events" target="_blank">filmuletze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Deagele mele va urez petrecere frumoasa, sa pasiti in noul an alaturi de cei dragi sufletelor voastre si mai ales sa ne gandim cu toate ca intram in unul dintre cei mai importanti ani din viata noastra - anul in care vom deveni mamici (pentru prima oara sau a doua, a treia - nu conteaza) Asa ca sa fiti sanatoase si iubite!!!!!!!!!![b]LA MULTI ANI[/b]

Anna 11+
AMR 29
vinebarza
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Fetelor La Multi Ani si bine v-am gasit in 2008!!!
Am ciocnit si noi ne-am pozat, ne-am filmat si fetita am pus-o la primul nani in anul 2008.
Va pupicesc pe toate aveti grija de voi si un an cat mai bun tuturor!

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

gravidutelor,cum ati petrecut la trecerea dintre ani?
noi am stat acasa,am mancat,ne am uitat la tv,iar la 12 noaptea am iesit in centru/bine,ca noi stam exact in centru/si ne am uitat la focurile de artificii.la noi in oras primaria n a organizat nimic,dar au fost destui care au avut artificii frumoase...cris a fost incantat.apoi,au venit pe la noi socru si cumnatii,am stat putin cu ei,apoi ei au plecat,pt ca lui cris i se facuse somn si la 2 noaptea ne am culcat.bebe a fost agitat,s a miscat destul de mult.azi m am trezit la 10,ca tb sa mi iau antinioticul...inca am mustrari mari de constiinta pt ca l am luat,nu stiu de ce n am mai asteptat eu cateva luni,nu cred ca avea cum sa l afecteze pe bebe infectia in col.ma gandesc sa nu interfereze cumva nasol cu anticoagulantul pe care l fac,nu stiu...
fetele care au luat antibiotice,voi ce fel de antibiotice ati luat?
cred ca o sa mergem putin pe la bunici,desi sincer,nu prea am chef,de cand bunicul s a suparat pe cris ca luase un pix si voia sa scrie pe covor si i l a smuls din mana si a aruncat cu pixul spre cris.asta desi nici macar n avea cum sa scrie pe covor,pt ca era un covor f f gros,iar pixul era din ala cu mina subtire...apoi,i a zis ca e needucat..dar ce sa le fac,bunicul are 80 de ani,iar bunica 73...
UN 2008 PLIN DE REALIZARI SI DORINTE IMPLINITE!!!!
15+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

La multi ani de la alta mamica de iulie-august 2007!
Pupici, sanatate, nasteri si sarcini usoare!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://clio78val.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madina71 spune:

Violeta, la multi ani si tie!!!!
Multa sanatate fetelor!
Noi am petrecut bine, am fost la restaurant, a fost frumos, am dansat, am plecat pe la 5...Acum imi astept baietelul sa vina cu sotul meu de la o ruda unde a stat toata noaptea si abia astept sa-mi pup puisorul!!!!!
Cum ati petrecut?

11 sapt. si (20.01.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

fetelor,am ajuns pe a doua pagina...oare nimeni nu vrea sa ne impartaseasca din distractia de noaptea trecuta?sau inca nu v ati trezit?noi ne pregatim de somnul de dupa amiaza...
15+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Cu intarziere va urez si eu
Un An Nou cat mai fericit si plin de bucurii si nasteri usoare si bebeii sanatosi!!LA MULTI ANI!!!
Oana, doctorul meu este d-na dr. Mirela Popa si voi naste la Sp. Medlife!!!!

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingerash_M spune:

Acum ca roata timpului a mai tesut inca un an, iar cristalele fulgilor de nea intregesc magia sarbatorilor, sa ne bucuram alaturi de cei dragi noua, de minunea vietii, de darurile mosului si sa asteptam increzatori clipele viitorului!
Va poop pe toate!

Mihaela
6s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Eu am fost la parintii mei sa imi petrece Revelionul. A fost super, nu am facut excese !!! Ne-am simtit super!!! La ora 4,00 m-am bagat in pat , caci nu mai puteam.
Aaaa, cel mai important, chiar inainte de miezul noptii mi-am anuntat familia ca vom avea un bebe. A fost atat de frumoasa reactia lor, iar tatal meu atat de emotionat, nu ii venea sa creada!!!!
Azi , la pranz , am fost si la socrii sa ii anuntam si pe ei. Socrul a fost si el atat de emotionat, i-au dat lacrimile!!! M-am emotionat si eu si sotul!!!!A fost minunat cum au reactionat si parintii mei si ai sotului...

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
7+

Mergi la inceput