Mamici de septembrie-octombire 2008 (1)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

va multumesc la toate si va asteptam mereu cu bratele deschise!!
e miscare slaba pana acum pt ca inca nu s-au anuntat gravidutele, abia a inceout perioada de vestire si plus ca sunt sarbatorile. eu sunt convinsa ca va fi un subiect plin de burtici!!

UN AN NOU FERICIT, IN CARE SA NE TINEM MANDRE BEBELUSII IN BRATE SI NUMAI IMPLINIRI!
LA MULTI ANI!

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

LA MULTI ANI PE 2008!
SA AVETI UN AN FRUMOS, PLIN DE BUCURII SI SA FITI SANATOASE, SA VA FIE BEBELUSII SANATOSI!!

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI!!
Anul 2008 sa ne aduca la toate gravidutzele multa sanatate, mult noroc o sarcina usoara si BB-ei sanatosi.Iar la aspirante sa le aduca mult visatul cadou: un BB sanatos.

Diana
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symonne spune:

Salutari fetelor, tot dau tarcoale la forum de cateva zile ,am hotarat in cele din urma sa ma arat
e a doua mea sarcina, din pacate am pierdut-o pe prima la 4 saptamani, speram sa fie totul bine de data asta si sa avem multe mesaje sa ne scriem de acum inainte!
eu ma simt binisor,putin cam obosita parca,ieri m-a durut capul tare, ma mai inteapa burta cand si cand, banuiesc ca totul e ok.
Va urez si eu un an plin de bucurii si impliniri pe toate planurile!Va pup si sper sa fim cat mai multe!
datele mele:
D.N.: 04.12.1977; U.M. 03.12.2007; D.N.P.: 07.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

La multi ani fetele!!!
Claudinna, Dyanira cum va simtiti?

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna79 spune:

buna!
uite-ma si pe mine aici.. pe 1 ianunarie 2008!
ieri, 31 dec 2007 am aflat ca sunt insarcinata...
soc maxim!!! si sa v spun de ce..
adik.. ne doream, dar nu se intampla.. si dupa multe analize.. parea ca nu sunt sanse.. si deci am mers pe ideea ca nu se va intampla..
dar cum destinul nu te intreaba.. uite ca minunea s-a intamplat

chiar sunt curioasa.. dupa un calcul relativ.. ultima menstruatie a fost pe 22 nov si deci..
ce parere aveti? cand a fost oare parioada fertila la mine?!?.. conteaza mult..
pentru ca am luat niste medicamente si chiar nu stiu daca bebe era conceput sau nu..
adik.. daca consideram ultimele luni, cu cilcul la 26- 28 zile probabil ca bebe s-a conceput in perioada 5-6-7 decembrie
daca consideram cum era ciclul meu in prima jumatate a anului.. adik la 32-35 zile.. conceptia ar fi fost cam pe 16-17-18 dec
iar eu am luat niste antibiotice..
uffff.....

ma puteti ajuta?!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:


Un an 2008 EXCELENT va doresc cu bb sanatosi si sarcina cat mai usoara!

Si acum doleanta mea fetelor...imi pastrati si mie un loc????? Simt ca se va intampla luna asta (desi incerc de 4 ani, si cu doi ingerasi undeva sus)...sunt in Z10 si prestez cu drag si spor.
In plus imi doresc un alt copil balanta ( mai am o comoara acasa de 10 ani, 30 septembrie 1997).

Voi, pana un alta, profitati de aceste clipe UNICE si aveti grija de voi!


Miha




http://tt.lilypie.com/1mgEp2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

ioanna79- din pacate nu te pot ajuta...stau prost cu matematica, dar nu stresa, depinde si ce antibiotic ai luat. Stai cumintica, nu-l deranja pe bb cu gandurile tale si asteapta sa il vezi pe nenea dr.

Miha

http://tt.lilypie.com/1mgEp2.png
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Va doresc un an plin de bucurii.
Sa aveti sarcini usoare si bebelusi sanatosi.

Si eu sunt o mamica de papanas de sept- oct 2007.
De Craciun am aflat vestea cea mare iar la revelion am anuntat intreaga familie.


va pup si mult succes.


LA MULTI ANI !!!

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Ioana, sint locuri destule!!!!
Si eu aspir aici....inca sint in asteptare...e a 5-a zi sau a 6-a chiar...maine fac test iar.
Va pup, burticilor!!
Crisa

In asteptarea lui bebe mic!!
Vreau si eu sa fiu

Mergi la inceput