Timisoara, Impreuna...editie de Craciun! 1-(70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

doris,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, eu am vazut ieri ca ne-ai scris, dar nu-ti vedeam mesajul, nu esti tu de vina, deocamdata esti moderata, cam 10 postari, asa ca o sa te rugam sa scii in continuare si sa ai rabdare...
Cum sa nu te primim?
Bun venit acasa...


Angelina, si tie Bun venit...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
Doris-Alina
CIUFULEASCA DORISAKE
--------------------------------------------------------------------------------


Ia de aici,Laurelu

Famila Bungau







Te misti c-am contra timp,te-a luat Ines si mamanu'
Oricum dansatori.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Da, mey Laurelu, pai eu is aia mai greoaie, se subintelege...
Unde ai sapat de ai scos gaselnitza asta?
A venit Radu de la job, rade de numa...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Am intrat din greseala la "Mamici cu mai multi copii",erau deasupta noastra si daca tot am intrat am gasit-o acolo si pe Katik si o mamica spunea ca aici sunt elfii ei. Io curioasa ca o baba m-am uitat si atata mi-o placut ca mi-am facut si io elfii mei.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Uite aici ceva dragutz -unel

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Neatza' fetele.
Eu sunt la servici cu toate ca Laura nu este bine deloc.Azi noapte am fost si la urgente iar doctorul de acolo a zis ca este racita bocna si ca are rosu in gat si ca tratamentul este foarte bun sa continuam .Dar totusi nu imi place ca dupa 3 zile de antibiotic mai face inca febra .
Astazi este la o vecina si diseara vine mama mea si o sa ste toata saptamana la noi .Asa ca am rezolvat problema asta .Dar tot nu imi place ca nu este bine .
Laura mare dansatoare.
Dana eu tin cu Craiova dar avand in vedere ca sunt vecina cu Giuchici "Hai poli!!!!!!"
Maria sanatate mamei tale
Kati merci de cafea ,eu chiar am nevoie de o tona de cafea avand in vedere ca eu nu dorm de doua nopti mai deloc.

Va doresc o zi buna la toate


un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

lore, doamne-ajuta ca te ajuta vecina si apoi ca vine mama ta sa stea un pic cu voi!
nu-ti fa griji, si fii-mea a facut febra cind inca era pe antibiotic intravenos (cefort) timp de vreo trei zile, cu laringita complicata bacterian. si la otita mi-a facut la fel. nu prea ai ce face, respectat tratamentul si multa rabdare.
multi pupici de la noi printesei!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare si de la mine...si sanatate maxima copilasilor raciti si muciuiti...

Ma bucur ca sunteti in forma...asta e bine!

La noi week endul a trecut cu shopping,ceva de-ale gurii pe la Real si cu activitati gospodaresti,am tricotat o ciorba d-aia de perisoare Doris draga.Am citi ca ai luat bradut si ca ai dat 150 lei pe el:din 700 l-ai cumparat?
Vrem si noi sa cumparam,dar nu ma grabesc,mai pe vineri incolo,ca nu am spatiu de depozitare si as vrea sa il impodobim duminica sau chiar luni.
La teze inca nu stiu rezultatul,Silvana...banuiesc ca se vor da abia in ianuarie,insa Alex a spus ca la mate mai putin de 9 nu ia,iar la romana minim 8.Acuma depinde si de profi,sti tu.Multam' de aprecierea pentru Luana...Eheeeiii,ce sti tu?! A
crescut,pretentiile s-au marit,cumparam deja oja si ruj,poarta numai roz si eventual sa scrie Barbie sau sa aiba desenate pe lucruri printesele Disney,impletim parul in fel si chip....pana si pe chiloti are pe Cenusareasa,Alba ca Zapada sau Yasmine.
Dana...nu-i bai,las' sa fie Loriana sanatoasa....si sa sti ca eu m-am scos joi seara,m-am razbunaaaaat...hihihihihi...ca am ciupit-o putin de bucutze...poate d-aia n-o mai fi vrut sa vorbeasca cu mine.
Aida...ma bucur ca matzuca ta e ok...vaz ca fetele te-au lamurit cum si ce cu Mosu'...si noi ne-am gandit la asa cea,dar nu am aprofundat.
Anda,Dumnezeu s-o odihneasca pe pretenuta ta!May,chiar ai si matza?Si eu de ce nu am vazut-o cand am fost la tine?Sanatate lui Edi!Si Luana inca tuseste,iar mucii au inceput sa se mai decoloreze,ca bateau deja in verzuliu....probail ca si aeriusul ala si-a facut efectul.
Lore,sanatate micutei tale!Mai vrei un bebe????!!!!Frumos gand!
Lormi,voi cum stati la capitolul creeat?
Simona...saracuta de mamanu' tau!I s-o fi urat si ei de atat spital,dar daca zici ca tratamentul da rezultate....Doamne ajuta!
Kati,n-am aprofundat cu cititul,dar ce fac copilasii tai?Tot cu medicamente sau sunteti ok acum?
Laurico,ti-a trecut junghiul?Oare asa junghiuri nu se fac din curent?
Zic si eu bun venit in gashca pentru Anjelina si Claudia!

No dragelor,va pupez si va doresc o saptamana excelenta!
Azi am alte emotii:e serbarea aia minunata de caritate la Alex,pentru copiii de la ocologie.Si cum fiecare trebuia sa faca ceva ca sa adune fonduri,ieri am facut impreuna cu Marius calendare,3 bucati,ca sa le vanda Alex la serbarea asta,iar banii sunt donati cauzei.Alti colegi de-ai lui vor face tatuaje,da,ati citit bine,d-alea de se duc cu apa si sapun,contra cost,altii vand felicitari de Craciun...sa vedem ce-o fi.Plus ca parintii platesc 1 leu intrarea la sceneta lor...sunt curioasa ce-o sa fie!Nah,pupicei!Vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

m-ati spart cu elfii vostri cu tot...ma imprastii de ras...
foarte tare!! doris, da raducu tau din popou bine de tot

ce am mai retinut eu din urma...Mosu' lui Doris avea vata unde nu trebe si nici nu-i statea...
Katik, sindrom de NF..am epuizat cu capitol intreg pe tema asta, unde ai fo' mama?!
Ana, fulgulet asa frumos sa tot ai la casa o scumpa!! toata stralucea de bucurie, draga de ea !!
Lore, puiuta mica sa se faca bine!
ma duc sa mai citesc si sa-mi mai bag un intravenos de trezire!
am sef beton mei, cica ne da de miercuri liber, nu de vineri cum era initial...sunt pe pereti de bucurie se termina un an foarte greu!!
multzam de urarile pentru mamon!
Doamne Ajuta sa fim cu totii sanatosi, restu le facem pe toate!


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput