FIV in Ungaria 29

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Crisis vad ca esti f harnica, dupa ce termina unguru de impodobit trimite-l si la noi, eu sunt fff ocupata, azi am venit de la lucru la ora 15. Va pupam
Adela daca nu esti tu sa scrii zilnic, subiectul nostru e mereu pe pag 2. Te asteptam sa te intorci acasa.
Liana tu ce faci de nu intri ???
Pussi ce fac printesele, nu te lasa nici un moment?? va pupam. Am vazut ca ai intrebat ce am dat noi la BB contra colicilor, la noi a mers f bine gripe ( apa de colici, e bun si cand sughit fetitele) si ceai baby drinc, trebuie sa incerci, la unii ajuta ceva la alti altceva.
Leny ce face fina? l-ai vazut pe Rares ?
Va pupam pe toate

Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

ADACA felicitari pentru bebe si multa sanatate la toti .FELICITARI .
CRED CA MOSU TI-A ADUS CEL MAI FRUMOS CADOU .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

RARES, BINE AI VENIT PE LUME!!! SA FII SANATAOS SI SA ADUCI IN INIMEILE PARINTILOR TAI NUMAI BUCURII!!!
Adaca, felicitari pentru puiutul mic!!!

Borzasimo, internet, andicu,liana, lenny

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Adela Felicitariiiiii www.woow.ro/prezentare/Mama.html" target="_blank">Mamico
Bun venit pe lume Rares sa cresti mare si frumos


va pup pe toateeee




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

SALUTY

FETELOR unde sunteti ca nu va gasesc,as mai fi scris dar nu gasesc pe forum decat ce a scris Simo in data de 14.noul capitol are doar o singura pagina ?sau nu-mi deschide mie,nu stiu ce se intampla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

IN SFARSIT V-AM GASIT

INTERNET-sunt bine,nu am intrat ca nu mi s-a deschis forumul,nu stiu ce a avut dar am reusit sa va gasesc,pe bebe nu am reusit sa-l vad,poate azi cand ma duc sper sa-l vad
CRISIS,UNGURU-gata cu pregatirile?haideti si la mine ca eu nu am reusit sa ma apuc inca.
SIMO-ai venit de la sat?
Astazi ma duc din nou la ADELA poate reusesc sa-l vad peRARES.
MI-KA,LIANA,MIHA2004,TUSHI,si resul fetelor
SARBATORI FERICITE,MULTA SANATATE SI MULTII LA ANUL CARE VINE,]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Buna fetelor !

Adaca- felicitari ca esti din nou proaspata mamica !sa ti traiasca baietelul si sa fie sanatos si nororcos in viata !

fetelor - a venit si verisoara mea de la spital cu fetita ei Andra Stefania care este o dulce, i au facut cezariana intr un final dar fetita chiar are niste vanatai pe ea ceea ce inseamna ca a suferit la nastere in rest e sanatoasa si cuminte,aseara am fost sa o ajut pe verisoara mea sa i faca baita si m am indragostit de ea, parca este o papusa, are si o gropita in obrazul stang; m am bucurat pt. Nico ca a ajuns la finalul unui drum lung plin de suferinte, dezamagiri si multa asteptare dar rezultatul a fost pe masura ! succes tuturor !

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluna spune:

Adaca....felicitari si multa sanatate.
de Cornelia nu se mai stie nimic? in ce stadiu e?
Simona....iar te-am pierdut...
va pup te toate...sarbatori fericite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Sa stiti ca am motivatie pentru absenta !
Am avut un weekend foarte placut, asa cum de mult nu am mai avut. Am renuntat pentru o clipa la obsesia si am incercat sa ne aducem aminte ca suntem tineri, ne iubim si mai sunt si alte lucruri in jurul nostru de care ne putem bucura.
Vineri am facut festanie, pe urma am fost la cumparaturi si seara am impodobit www.flickr.com/photos/11706357@N04/2117050319/in/set-72157603477810072" target="_blank">bradul. Va place cum a iesit?
Sambata am fost la cinema, ca doi indragostiti si seara am fost in club sa . Bine.....sa dansez eu ca Unguru....vedeti in www.flickr.com/photos/11706357@N04/2117829242/in/set-72157603481914675" target="_blank">poze ce "fericit" e ca l-am dus la dans . Am sarit peste toate regulile si am , am , am facut ...de toate ! Si ce bine a fost! Uitasem cum e sa te distrezi, sa te simti bine!
Aaaaa si aseara a nins si pe la noi, si cum nu aveam sanie am folosit si ne-am dat pe gheata intr-o parcare mare pana la 2 noaptea. Nebuni, nu?
raluna cu Cornelia am vorbit si e in drum spre casa.
leny2007 sa te uiti la poze si daca iti place cum a iesit al nostru....vedem noi cum facem si venim!
Tia daca tot suntem acolo venim si la tine, nu?
Adela pupam mamica si baietii!!!! De abia astept pozele!
Andicu l-ai scos pe Filip cu sania?
Ioana, Borzasimo, sandica, magduta, miha, dariaioanaxx, popica, Mi-ka, tanyuta, tushi va astept sa semnati condica!




Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ce-i linistea asta?ha?




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput