Timisoara, Impreuna! (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

pai sa visez si io ceva frumos maica, pana mai poci

prezent si io joi, cu remorca cu tot...ne incalzim pentru disco
vineri plecam la Tg.Mures si revin sambata sau duminica, nu stiu inca.

www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

na fetele, io ma retrag in plina glorie, ma doare maseaua de numa', ma duc sa ma ascund
distractie placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Lore, la autoritatea tutelara sunt impartiti inspectorii pe zone si nu se baga unii peste altii pentru ca fiecare are dosarul lui; nu e vorba de lege ci de oamenii care le aplica.
Cu impozitul nu plati nimic, mergi in audienta la secretar daca-i cazul, se fac enorm de multe greseli acolo! nu plati nimic!



www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Azi am o zi tare ciudata, ma simt cam aiurea. Vremea e ca checu si in plus mi-am amintit ca exact acum 1 an primeam viza de America si m-a apucat asa un dor de casa, vin sarbatorile ... vreau acasa

Hai salut


Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Prea multe greseli fac.Cat despre autoritatea tutelara in afara de sefa de birou restul sunt paralele .De cate ori am fost ele nu stiu nimic.Sincer mi-am pierdut rabdarea cu ei.

Mai vreau sa va zic ca ala de la "sa ne amintim...."nu renunta eu zic ca cel mai bine ar fi sa il ignoram ,altfel nu cred ca o scoatem la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetele, al meu sotz a dat ok pt disco dar asta cit de repede ca sa pot s-o ametesc pe nepoata-mea sa stea cu copiii(ea pleaca inainte de sarbatori)
lore, acolo e de bomba atomica!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

na, acu ma duc sa pun ceva pe masa apoi la nani ca nu mai pot!
somn usor la toata lumea, sa visati frumos!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Lore, am gasit un filmulet cu un botez de la baptitsti, iti caut link-ul si pune-l sa-l vada...spune-i ca tu esti in film personajul pricipal si ca dupa citatele lui, deja te-ai botezat azi...



Silva, ia revino-ti da repede...sau vrei sa facem schimb? hai tu acasa ca vin eu in locul tau...
E normal in apropierea Sarbatorilor, sa simti dorul de casa, ar fi anormal sa nu-l simti...
Dar, ai net, ne ai pe noi, vb cu ai ai tai la telefon si iaca, esti langa noi...

Katik, somn usor, sa te lase durerea pana maine, fac o vraja...

Maria, deci vii joi la Hrusca? sa stiu cate ne adunam, sa stabilesc un loc...io vreau langa scena, evident...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

no, ca sa vezi ca surpriza vine tocma de la omu de stiinta!

silvana din inima pentru tine, sa-ti aline www.youtube.com/watch?v=hwzb2lTsKMI" target="_blank">dorul

venim, venim.
va pupez, am fugit la somn pe maine!


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Mai Doris tu vrei sa nu mai scap de el

As veni si eu la Colinde dar nu stiu cum o sa fie vremea si nici cat timp am .

Mergi la inceput