Cum se trateaza nebunia !!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

karluta, Loredana are dreptate, incearca sa faci cum zice ea. Toti ne gandim cateodata ca am putea sa-i pierdem pe cei dragi, dar incercam sa alungam gandurile sumbre si sa ne gandim la ceva frumos, cei dragi sunt inca langa noi si trebuie sa ne bucuram de toate clipele petrecute impreuna.
Vad ca te-ai mai destins de cand esti pe forum. Intra si in alte cluburi. Vei vedea cate prietene o sa-ti faci!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karluta spune:

Buna Lori -am sa tin cont de sfatul tau si am sa-l pun in practica!!!sincer de doua zile de cand sunt cu voi aici parca nu mai sunt asa de panicata de aceste ganduri!!!am incercat sa caut in trecut si cred ca incep sa-mi dau seama de unde sa zicem aceasta obsesie.La varsta de 17 ani am primit vestea ca tatal meu a murit.Atunci cand am primit aceasta veste eram singura acasa.Nu se astepta nimeni sa moara era un tip sanatos si foarte plin de viata si mai ales era un tip tanar...de ce a murit????nu se stie nici astazi!!!!se banuieste doar ca ar fi fost omorat.Ma gandesc ca asta ar fi un motiv ....dar dupa atata timp...este foarte adevarat ca era un tip foarte dezghetat la minte ...puteam sa vb cu el multe lucruri...lucruri pe care cu mama nu as fi indraznit sa le discut....si ne intelegeam foarte bine...ma iubea enorm de mult!!!
Oricum ,nu cred ca mai conteaza care ar fi motivul....am decis sa primesc ajutorul unui psiholog....dar dupa sarbatorii!!!

Multumesc mult ...pentru sfat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karluta spune:

Si hai sa va spun ceva mai vesel...sotul meu a simtit ca se intampla ceva cu mine...si...ghiciti...plecam in Austria incepand cu data de 21 decembrie...pana pe 4 ianuarie si daca vom mai avea timp vrea sa trecem si prin Danemarca...este cadoul lui pentru noi(eu si Andrei)de sarbatorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

karluta,scumpo, ai tote motivele sa fi o femeie fericita,daca nu reusesti sa te echilibrezi cu psiholoagele minunate care te-au abordat incearca sa consulti un homeopat bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lore71 spune:

Ce frumos!Sa te bucuri de sarbatori, de cadoul minunat al sotului, de viata, si in primult rand de tine!Cu drag de tine,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

karluta, ce ma bucur ca ai iesit din starea in care intrasei.

Si noi o sa mergem in Austria, dar in februarie.

Distractie maxima si lasa de-o parte ideile negative!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karluta spune:

Buna fetelor !!!! Vreau sa va spun ca sfatul cu intalnirea a tinut cel putin de doua zile !!!!! Aseara gandurile nu au mai venit...ce e drept nici nu le-am dat intalnire....Acum doua seri au venit dar nu le-am primit foarte mult !!!!!aveam multa treaba si cred ca nici in seara asta nu am timp de ele....este super tare chestia asta.


Super,super tare sfatul cu intalirile.....

Va pup pe toate si va multumesc .....voi reusi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

karluta, bravo! Tine-o tot asa!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=460bbbdd576a4f5b884f59&source=category&category_id=all" target="_blank">Filmulete


"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput