* Mamici de Ianuarie-Februarie 2008 (80) *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Felicitari Andreea pentru bebe Eric!

La multi ani Ella!



32+
AMR 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Neata zuzici, asa se inta omu o zi si uite cate se intamopla, ieri am intrat special sa-i zic creatai la multi ani si nimic deosebit, acu intru si ce gasesc inca o printesa si un cavaler

Ginette si Eladea2005 Felicitari, Sanatate Sa va bucurati de bebici sanatosi,mancaciosi si cumintei

Eu acum realizez ca nu am nici un nr de telefon, o sa bantui prin mailul comun sa vad daca gasesc ceva daca nu vin la cersit de nr de telefon, acum va las tre sa mai umblu ca asa e degeaba am eu liber lunea ca sunt o gram,ada de facut si ma duc sa ma vopsesc sa ma tund sa ma fac mai frumoasa decat sunt ca doar meruit nu

Va pupicesc si revin mai pe seara daca oi putea


Louiza 34s + Yasmin
mai avem putin

AMR 07 SAPTAMANI

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze cununie, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


buna fetelor,

ia te uita .. nu intra omul o zi pe forum si gasesc acum inca doua mamici fericite!!

ginette, andreea .. sa va traiasca bebelushii, sa fie sanatosi, norocosi si papaciosi!! ce sarbatori frumoase veti avea, cu bebii in brate!!

eu am umblat zilele astea, n-am avut timp sa intru. ieri am fost la botez la baietelul sorei mele .. este un scump si un frumos. este cuminte si mancacios!! iti vine sa-l mananci! uitati aici cateva pozute cu BEBE BOGDAN STEFAN

astazi este prima zi oficiala de concediu! stau acum si ma gandesc ce sa fac ...

aha si sa nu uit .. lista mea cu zuze ..
creata
irinouka
gatta

sper ca sunteti si voi de acord .. gatta .. imi trimiti si mie nr tau de mobil .. nu l-am gasit pe mailul comun ..

zuzele burticoase



36+ EVA MARIA
AMR 4 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

si-acum cu ale mele: voi ati facut contract pt recoltare celule stem? eu am zis ca azi ii contactez pe cei de la cordbloodcenter...
Partea proasta este ca mi-e un somn de zapacesc. In plus am vreo 2 rapoarte de pregatit pt scoala si nu am chef. Am baut o cafea dar nu sunt semne ca-mi revin..

32+
AMR 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

La multi ani Ella10 !

Fetelor,eu am dormit 2 ore de la 11:30 pana la 13:30.Am o lene in mine...si trebuie sa scot hainele spalate pe balcon.N-am mai fost in mall,poate totusi ma duc,desi nu prea imi arde de iesit afara acum,inca e cald.Trebuie sa imi mai iau niste sutiene si cu sotul nu pot sa merg pt asta ca nu are rabdare.

Miki tocmai pe mine m-ai visat cu travaliul?Sper sa insemne ca bebelul meu vrea sa mai stea in burtica.

Poze
Elena
37+

AMR 20 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Ellenuta, e un dulce nepotelul tau .In poza "in salon la giulesti" e bestial , iti vine sa il pupacesti :-) sa fie sanatos

33+

Eco bebe
Lucrusoare bebe
Mami si tati
Diverse

http://bd.lilypie.com/HmLbp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Ellenuta,m-am topit toata dupa Bogdan,cat de frumos e si ce obrajori are!

Poze
Elena
37+

AMR 20 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Ti-am admirat si burtica Ellenuta atat cat s-a vazut in poze dar de dragul lui Bogdan am si uitat sa iti spun , chiar nu stiu unde ai pus toate kg de care zici:-) te pup

33+

Eco bebe
Lucrusoare bebe
Mami si tati
Diverse

http://bd.lilypie.com/HmLbp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

quote:
Originally posted by Ellenuta


buna fetelor,

ia te uita .. nu intra omul o zi pe forum si gasesc acum inca doua mamici fericite!!

ginette, andreea .. sa va traiasca bebelushii, sa fie sanatosi, norocosi si papaciosi!! ce sarbatori frumoase veti avea, cu bebii in brate!!

eu am umblat zilele astea, n-am avut timp sa intru. ieri am fost la botez la baietelul sorei mele .. este un scump si un frumos. este cuminte si mancacios!! iti vine sa-l mananci! uitati aici cateva pozute cu BEBE BOGDAN STEFAN

astazi este prima zi oficiala de concediu! stau acum si ma gandesc ce sa fac ...

aha si sa nu uit .. lista mea cu zuze ..
creata
irinouka
gatta

sper ca sunteti si voi de acord .. gatta .. imi trimiti si mie nr tau de mobil .. nu l-am gasit pe mailul comun ..

zuzele burticoase



36+ EVA MARIA
AMR 4 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC



Doamne, cat de frumos este Bogdan Stefan!! Sa-ti traiasca nepotelul si sa va aduca numai bucurii!!!



Miki 36+ Saara Maria

Miki
Lucrusoare buburuza

AMR MAXIM 4 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ce-mi vad okii! Iar am ratat o nastere, de fapt doua

Felicitari, Ginette Eladea! Sa creasca mari clopoteii vostri si sa fie sanatosi!
Gina

36+ AMR 4 saptamani
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput