Aradence minunate! (86)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

No ceau!

Am intrat pe fuga sa va salut si tot pe fuga si ies ca am o groaza de treaba!

Va pup!

Clau....?

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am lucrat azi la calc de ma doare sezutu', si cat au dormit si dupa ce s-au trezit, ca s-au jucat fain impreuna aici langa mine. A trebuit sa verific pe site-ul ministerului finantelor adresele si codurile unice de inregistrare ale firmelor, si am tare multe. Sper sa mai recuparam o parte din bani, ca iarna e tare greu pentru noi.

Ioanaaaaaaaaaaa, ce-i cu tine? Cum de nu mai scrii, sau te-au devorat ai tai?


Ma duc sa le fac baie la piticii mei, ca mancare le-am dat.




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Azi am sa-ncrestez in grinda: M-am trezit de dimineata si baietii mei nu mai erau acasa. L-am sunat pe Cipri , erau pe scari, deci numa ce au iesit din casa. Deci m-am trezit la fix, pentru ca Cipri nu-i daduse bronhovaxomu.
Ioana , dupa ce mi-a facut 3 nopti albe, azi nu s-a trezit pana la 6 fara ceva. Am inceput ziua bine.
Ada spor la incasat banii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, MAIA! Sa cresti mare,papusica dulce,sa fii mereu sanatoasa si fericita,sa iti asculti parintii si sa le daruiesti multe bucurii,iar viata sa fie mereu generoasa cu tine!

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

MAIA
Doamne Doamne sa te pazeasca si sa ai parte de implinirea tuturor dorintelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Maia. Sa cresti mare, cuminte si sa le aduci numai bucurii parintilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

LA MULTI ANI MAIA!


Niko, sa va traiasca printesa si sa fiti o familie fericita!

Gabi, inseamna ca ai iarasi lapte mai mult? Super!

Fetelor, stii vreo spalatorie auto care spala covoare si iarna, adica daca are unde le usca?
De obicei spal covorul aici langa noi, dar acum e f frig si nu se usuca in veci afara.
As vrea sa duc covorul la spalat maine ca maine noapte plecam si numa bine se usuca pe cand ne intoarcem.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La muti ani, Maia Ecaterina Nicola! Sa cresti mare, frumoasa stim ca esti, sa iti asculti parintii si sa-i faci fericiti pe mai departe!

Doamne, cum a trecut deja un an...parca ieri ma intalneamm cu Nico la gara, amandoua burtoase, si cautam sa facem gimnastica pt gravide:) (pana la urma n-am mai facut). Nico, faine vremuri...te pup!

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

LA multi ani Maia dulce si scumpa!

Gabi, merci!

Alina m, nu stiu cine are unde le usca. Nu ne vedem azi ca nu vin ca-i Iulia ragusita destul de tare. Ei i-am spus ca nu mergem ca nu asculta (a facut zilele astea ceva prostioare si a mintit).





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina , nu mi-a revenit lactatia chiar ca si inainte, dar e ok. Bea mai mult si din canita. Aseara i-am facut 120 si l-a baut tot, in reprize bineinteles, un pic de tzata, un pic de canitza, cealalta tztza, canitza si tot asa. Ce fain de voi!!! Mergeti toata gasca?

Mergi la inceput