FIV in Ungaria 28

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Nu am mai scris pentru ca eram foarte suparata. Si acum sunt numai ca motivul s-a schimbat!
Cornelia sti cum trebuie sa fi, si sa nu lasi pe nimeni si nimic sa te afecteze. Sper sa ai parte de tot ce am avut eu bun la Szeged si de nimic din ce a fost rau.
Kla nu iubita nu mai sunt nervoasa, sunt doar suparata si dezamagita
pussi ma bucur enorm ca esti acasa. Sanatate la tuste!
Leny, Adaca, Borzasimo, Andicu si celelalte fete multi si bafta in continuare.
Liana imi place motto-ul tau. E foarte potrivit. Intr-adevar tu "esti ceea ce esti", pacat ca a durat ceva pana sa te cunosc intr-adevar. Mai e un singur lucru pe care poti sa-l faci pentru mine, daca vrei bineinteles: sa ma scoti din lista de GRAVIDUTE.Multa bafta !!!
Atelocin - Gyungyi eu te inteleg, ca alta preocupare nu ai si atata poti...totusi nu aveai nici un drept sa ma jignesti, pentru ca altii... "vorbesc". Voi veni la Szeged mai repede decat crezi, dar la pensiunea ta nu voi mai calca. Evit astfel alte suparari si nici nu mai ai de ce sa ma faci nesimtita.
DA! Dupa cum v-ati dat seama am pierdut . Asta e! Fara pareri de rau si "cuvinte de prisos" ca nu ma ajuta cu nimic. Am trecut in viata mea prin momente si mai grele decat acesta si stiu un lucru: ce nu te omoara te intareste. Si n-am murit!
Va pup pe toate !!!


www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">POZELE NOASTRE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrrrrrrrrrr va puppppp ..veti fi bineee..ma rog sa fie asa..abia astept sa va vad..pupici la toateee




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

http://www.flickr.com/photos/12652375@N04/?saved=1



PUSSI 36+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 7 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Pussi, ce fetite frumoase ai. Sa fie sanataoase si cuminti ca sigur te vei bucura de ele.
Crisis, Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrr sunteti minunateeee!!!!!!frumoase foc..va puppp..




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LIANA a deci ai facut ia pe ascunsnu-i nimic vroiai sa ne faci o surpriza stiu,imi pare totusi rau ca n-a fost reusita dar stiu ca tu esti puternica si vei reusi curand,stii ca eu sunt alaturi de tine,te iuby si ma rog la DD sa-ti dae puiutul mult dorit pe care-l meriti din plin!

CRISIS din ce am inteles eu din mesajul tau este ca bb tau acum e un ingeras si e la DD in ceruri, imi pare rau si sunt alaturi de tine!vad ca esti un pic suparici pe cineva dar lasa draga sa spuna fiecare ce vrea si nu baga in seama,in primul rand cei care jignesc ar trebui sa se uite la ei prima data apoi sa vorbeasca despre cineva,multi pupici dulci si hai lasa supareala!


http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PUSII ti-am scris si la gravidute dar iti s`pun si aici:ai niste printese minunate si frumoase foc,sa va dea D-zeu multe bucurii si fericire de acum inainte intregi familii!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

kla si io te iube mult..sunt puternica si asa e pot duce multe..multee..tu ma stii foarte bine..




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

CRIS imi pare foarte rau ca ai pierdut sarcina si ca te-au dezamagit unele persoane!
am fost foarte trista dupa ce am citit mesajul tau,stiu ca nu inseamna nimic acest lucru de la o persoana straina dar eu iti tin pumnii in continuare ca o sa reusesti fiindca esti o luptatoare!
te pup

blankar25 cu ANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sterss spune:

buna tuturor! citeam aici pe forum demult pentru ca am o programare la szeged cand vin in ro in decembrie . simt ca va cunosc pe fiecare si sincer m-am bucurat pentru tine Cris cand am auzit ca ai reusit apoi m-am intristat azi cand am citit mesajul tau. ma simt asa apropiata de voi desi nu va cunosc. suntem aici toate pentru ca suntem puternice si ca putem face multe informate va rog sa nu va mai suparati una pe alta, imi pareti amandoua fete bune.
va pup, mult succes tuturor ambitioaselor si ne mai auzim curand.

you'll never get to heaven if u're scared of being high

Mergi la inceput