Gravidutze si mamici de CLUJ-37

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

BUNA DIMINEATZA
TU FETELOR IS ASA DE FERICITA CAND NINGE ,AM O STARE DE IMI VINE SA DANSEZ INTRUNA ,INTOTDEAUNA ZAPADA M A FACUT HAPPY

IOANA mersi pt informatii

nu stiu ce sa ma mai fac cu matzuca mea ,i am cumparat ieri 4 suzete ,doua de la Nuk si doua de la CHICCO si nu i plac deloc ,mai am inca doua de la Baby Nova si alea le iubeste tare mult ,v a trebui sa i mai cumpar tot de la Baby N.,totusi cred ca cele de la NUK SI CHICCO au tetina prea tare

sa avetzi o zi superba ca eu sigur o sa am


Iesiti cu bebeii la plimbare ?


http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

FELICITARI NICO pt cumparaturi si noi am fost aseara la Pollus atat de tentati am fost sa i cumparam lui Tiadris jucarii dar nu i am cumparat decat un leagan de la Primii Pasi ,mai asteptam un picutz cu jucariile



http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna dimineata
Nu stiu cum e in Cluj dar in Floresti e soare si zapada. Foarte frumos pare din casa, dar afara cred ca e tare frig.
Victo, sper sa ajungi la pediatru. Te asteptam cu vesti.
Cand scoateti bebei afara ii imbracati in costume de fas? Si stiti cam cat costa un costum? Aproximativ sau minim/maxim. Ca inca nu am masina si ajung greu prin magazine. Si am gasit ceva pe net dar vreau sa stiu niste preturi orientative.
Pupici si sa aveti o zi minunata.

30+ cu Stefana
[URL=http://community.webshots.com/album/561146430ocOnmM][/URL]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

700 mii am dat eu pe fas

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirmonica spune:

Ola mai rarut ca no nu prea am timp

dar
la multi ani Gabita si sara ,sanatoase si fericite sa fiti.
Laptele praf depinde de acre e...ca nu musai se face ca laptele d emagazin..ramane asa pastos sau cu zgrumturi.Asa e el.
Ani..un fas pt bb e de la 500 mii in sus ,am vazut la Cora destul de faine...
Nus tiu care zicea de casa in Floresti..ma bate gandul si pe mine
No va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Gabriela La Multi Ani!!! si multa, multa sanatate. (scuze de intarziere)

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Victo , David al meu a luat in prima luna 1,200 kg ( atunci il alaptam). Eu zic ca nu ii ajunge ppa de la tine si afara doarme pentru ca e aerul ami tare.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

La Multi Ani Gabriela!!!!!
Monica, eu acum nu m-as mai m uta in Floresti, din punctul meu de vedere s-a facut un cartier super impanzit de blocuri....brrrr....nu mai e cea fost!!!
Anca, te-ai distrat de intrebarile mele, ai vazut ca mai sunt fete care se intreaba daca pot dormi pe spate bebele - parca ne-ar fi auzit
Eu astept costumul de fas din Quelle de o luna 1/2


Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna dimineata si de la noi :)
Victo, nu mai stiu daca e pediatra aia dar cred ca da, oricum eu deocamdata ma duc pe mina ei ca tare mi-a placut :)
E pe Mehedinti, ca stiu ca a intrebat cineva


------------------------
Flory de Joshua Raphael

God brought you in our life

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

fetelor am avut prima noapte de cosmar de cand am puiutul. ieri nu mi-a mers deloc internetul. Imi vine sa le dau in cap la astia de la UPC.Daca nu a mers am zis sa ma fac harnicuta si m-am apucat de treaba in casa. Am spalat geamurile si perdelele in living si in bucatarie.M-am obosit foarte tare. Am sters la un geam 2 ore (sticla are 3,6m / 2,4m). Aseara sa ne punem ca de obicei in pat, pe la 23:00, dar de unde sa doarma piticul?M-a tinut treaza cu marait cu strigaturi, mai cate un zambet pana la 3 dimineata.Aum doarme dar eu sunt terminata.Eu suspectez aparitia sau cel putin pregatirea gingiilor pentru dinti.L-am dat si cu gel pentru dintisori....dar nu a vrut sa doarma.Deci va dai seama cum eram azi noapte upa o zi de munca incontinuu.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput