praline belgiene (XX)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Dragi ciocolatele,

Tare bine m-am mai simtit aseara si nu imi mai venea sa plec. Mi-am uitat si ochelarii dar nu e problema ca ii voi recupera duminica.

Nina, iti multumesc de mii de ori pt ideea nemaipomenita cu pyjamalele si pt ca ne-ai deschis cu atata drag casa si sufletul tau. Iar de cei mici ce sa mai zic sunt indragostita de ei.

Ciocolatelele (se stiu ele care) imi umpleti sufletul de bucurie ca sunteti alaturi de mine si ma incurajati in ceea ce priveste noua mea relatie.

Pupici la toata cutia.

BINE AM VENIT IN EUROPA



"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

nina: super! fata ... cand dublezi partyul ca mi-a placut de placut!? poate-mi iau si io pija data viitoare.. he he barbati-miu a stat cucurez... sa vaza la ce ora se-ntoarce nevasta si daca-i ranjeste fata ori de <striptis> ori de betie... inca n-a aflat ca reiji era-n delegatie!

miri: nu-i bai cu vinu .. daca-i prea mult poa sa faca o cale-ntoarsa ... ca io si-asa n-am apucat sa-mi iau decat 3 sticle.. la mine s-a terminat!

oana: ma .. sincer.. cand am prestat asar'.. nu m-am gandit la ce-o sa vina! oooo

da de miros nu zice nik nimeni?

restul lumii pupici....ca-n belgia

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Bonjourici pralinutelor,

vreau sa va spun ca m-am distrat super sambata cu voi si ca-mi pare tare bine ca v-am cunoscut.

Mirikule, de ce sa raman frate cu sechele, asa sensibiloasa par??? Eram si eu mai cuminte un pic ca abia va cunoasteam si asa-s oamenii: mai timizi la inceput si apoi isi dau arama pe fata.

Oana, Bogdani si scoala 156!!! Dar tu ai tradat fan-clubul inainte de infintare, ca te-ai luat cu Piet! Iti mai ramane sa botezi primul copchil Bogdan si mai vedem noi dupa! Si, cand l-oi face pe Bogdanel cel mic sa nu-i dai suzeta, ca nu-i bine! Nu te-as fi avertizat dar te-am vazut ca tu n-ai renuntat inca la asta si ma gandesc sa salvez ce se mai poate salva.

Scumpi, micule, tu chiar ca esti scumpica! Codite, 25 de ani, zambet dragalas, mmm... Sunt putin blocata la faza asta cu 25 de ani: adica eu aveam 12 ani cand tu te nasteai??? De eram in Africa puteam sa-ti fiu mama!

Nina, bestiala cu perucile! Vedeta TV, actrita de comedie, mamica devotata, vorbitoare de japoneza si gazda primitoare! All in one! Bravos!

Tre' sa fug la ale mele acum dar vreau sa va spun ca m-am simtit cu adevarat foarte bine si mi-ati placut cu toatele! Pusi, pusi, pusi!

Dati-mi si mie link-ul de pe webshotos, pliz1 Imi amintesc doar parola pentru cand oi pune poze dar user name nik!

Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ror spune:

Mai, ce poze faine... si ce actrite !...si ce cozonac aratos, mmmm!

Ninut, bravo ptr idee iar gashca ptr participare

,

Ror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Buna seara dragi pralinutze!
Intru si eu cu inca o intrebare...poate gasesc ajutor si de data asta...

Sotul meu merge in Bxl joi si ar vrea sa ajunga la OUTHLET-ul din Bxl...insa nu stie unde se afla! Poate cineva sa-mi spuna cam pe unde este si cu ce se ajunge la acest magazin?
Va multumesc din suflet...ptr tot ajutorul de data trecuta si de data aceasta, indiferent daca-l voi primi!

mami de Luca si 27+ cu Yannis-Sebastian
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Luca
BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

he he .. ai primit raspunsul si pe rombel...
e DOD... statia de metrou Madou . la orice statie de metrou gaseste o harta gratuira cu toate transporturile din brussels... e f utila .
Chaussée de Louvain 44
1210 Saint Josse Ten Noode

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

simonett,
dupa cate stiu eu outletul asta nu e deschis decat in weekend

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

daca e DOD, cum zice ardeiash, ala e deschis in fiecare zi.

carmen, ne esti datoare cu ceva pe offline...

ardeiash, ai primit banii?

si oau! ce pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

miri_mik 32+
www.webshots.com/user/mirimik" target="_blank">bebe sacha si bruno

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

miri: merci . tocmai intrasem sa-ti zic da, am primit banii .. insa mai multi, pentru 10 sticle si eu ti-am dat 9 .

ma.. eu nu stiu decat de dod.. de altceva n-am habar.. nici macar n-am pe cine sa-ntreb . dar poate ne zice mathilda..


s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

ardeiash, alea 9 sticle fac cat zece!

miri_mik 32+
www.webshots.com/user/mirimik" target="_blank">bebe sacha si bruno

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp2.png

Mergi la inceput