Inseminare (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

macrissa e ok sa pui cate un pic in fiecare
acele borcanele sunt standard pt mai multe tipuri de recoltari
si daca ar fi mai mici ai avea probleme cu prelevarea probelor, oricum de umplut nu le umple nimeni

andriushca pup fata frumoasa si ambitioasa

zafira au inceput deja agitatiile de dinainte de rezultat, fi linistita e ok, te inteleg si eu patesc la fel, cu toatele suntem dupa IA mai atente cu ce se petrece cu corpul nostru si suntem constiente de fiecare zvacnire, durere, intepatura, ai rabdare si sa speram ca vii cu II liniutze

inna treci inapoi in front fruntea sus si curaj ca asa e totul pana la capat, in viata avem parte numai de batalii

romanitza multa sanatate si sa fii bine, cu acopunctura nu poti sa rezolvi si problemele de la san?

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Fetelor am trecut sa va salut , nu prea am timp sa intru pe Dc am niste probleme.
Va pup si va doresc un capitol plin de reusite.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r33a spune:

Gata fetelor am facut ecografia azi mi-a gasit pe ovarul stang 1 fulicul de 18 , 1 de 14 , 1 de 15 ... pe dreptul nimik Luni dimineata la 8 inseminarea ... Abia astept cu teama dar abia astept poate se prinde .. Mi-a dat pregnyl sa fac injectabil maine seara intre 22-23 ... Va tin la curent cu tot ce se intampla ...

Eu Sunt Aici Tu Esti Acolo Cineva Nu E Unde Trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

toate fetele!
r33a, buna productie ai! dar avand in vedere ca ai unul dominant de 18, nu ar fi tarziu luni? zic si io. oricum, bafta multa, tinem pumnii!
miruna, sper ca problemele nu sunt grave!
monty,
inna, nu mai fi deprimata, te rog!


andreea

ZOZOLINA

COUNTING THE DAYS

"Eram multumit ca puteam da un raspuns prompt si am raspuns. Am spus ca nu stiu!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

r33 succes luni!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

INSEMINARE NR. 3 NEREUSITA...........VA PUP PE TOATE SI SA VA DEA DUMNEZEU TOT CE VA DORITI.....SA AVETI UN AN NOU CAT MAI BUN SI MAI PLIN DE BUNE.EU MA DECLAR INCAPABILA SA MERG MAI DEPARTE,POATE LA ANUL CAND TRECEM LA FERILIZARE..........VA PUP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zafira spune:

quote:
Originally posted by ginamaria

INSEMINARE NR. 3 NEREUSITA...........VA PUP PE TOATE SI SA VA DEA DUMNEZEU TOT CE VA DORITI.....SA AVETI UN AN NOU CAT MAI BUN SI MAI PLIN DE BUNE.EU MA DECLAR INCAPABILA SA MERG MAI DEPARTE,POATE LA ANUL CAND TRECEM LA FERILIZARE..........VA PUP

http://tt.lilypie.com/TJoqp3.png


I-mi pare rau sa aud astfel de vesti, dar cel mai important este ca tu nu-ti pierzi speranta si mergi mai departe.
Asteapta sarbatorile si fi convinsa ca noul an va incepe foarte bine.
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Fetelor, legat de intrebarea cu borcanasele, spermograma si spermocultura. Se recolteaza intr-un singur borcanas toata sperma. Din ea se vor face ambele analize. Ce desteapta de asistenta a dat doua borcanase fara sa spuna amanunte...! Este important sa fie intr-un singur borcanas ca sa se analizeze si volumul spermei.
ginamaria imi pare rau de supararea ta. Te rog sa nu disperi si sa nu renunti. Trebuie sa continui ca nu totul este pierdut, ai sa vezi. Capul sus!
r33a tin pumnii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

ginamaria, imi pare tare rau. asa am simtit si eu dupa a 3-a insmeinare nereusita, ca trb. sa ma opresc. dar dupa un timp, vei vedea ca vei simti ca trb. sa continui si o vei lua de la cap. te pup si capul sus!
pup toate fetele!

andreea

ZOZOLINA

COUNTING THE DAYS

"Eram multumit ca puteam da un raspuns prompt si am raspuns. Am spus ca nu stiu!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

ginamaria stiu ca numai asta nu vrei sa auzi acum dar credema ca stiu prin ce treci si cum te simti in clipele astea, am trecut si eu de atatea ori prin momente de disperare cand mi-a venit
mesajul tau suna ca unul de adio
sper sa nu fie asa, sa ramai aici cu noi la subiect, sa plangi sa urlii daca e nevoie si apoi sa o iei de la capat
eu mereu spuneam ca sunt f realista ca sa nu ma declar pesimista, dar incep sa cred ca sunt mai optimista decat e cazul daca dupa atatea nereusite inca mai sper si mai incerc
hai te rog trista asa cum esti, incearca sa iti faci planuri de viitor, stiu anul asta nu mai poate fi vb da IA, in 10 zile cand ar tr sa faci eco deja se intra in concedii, dar de la anul mai puternica si mai bine informata vreau sa te vad ca o iei de la capat,
asa e viata asta, cu unii foarte cruda, iar altii le pica toate plocon, dar hai ca nu vreau iar sa fiu negativista

te pupic si

Mergi la inceput