Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (1)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Hai ca fac acum

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

capitol nou

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

buna fetelor!
hop si eu dupa ceva timp, dar cu fote noi!
cam cu intarziere-la multi ani tuturor celor care si-au serbat ieri ziua de nume:mamicile,copilasii lor,sotiorii lor si cei dragi lor!
astazi-la multi ani romanilor din romania si celor plecati inafara!
sa traim,sa ne bucuram de viata si.....sa imbatranim frumos!
la multi ani noua!
9+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Buna fetele, hai c-am intrat si eu. Sunt cu mancarea pe foc, dar n-are-a face. Razvanel doarme de vreo 2 ore si ceva. Ura! ca acasa nu prea vrea sa doarma, numai la cresa. Tati se invarte pe-aici.

katiapam, ma bucur ca ti-au placut pozele. de obicei tati e cu ideile trasnite. Are si una in congelator pe la 2 luni, cand ne-am luat frigider nou, dar n-am pus-o acolo, sa nu ne reclame cineva la protectia copilului.

Vad ca tot la dulciuri te gandesti. Eu incerc sa slabesc, dar nu prea pot sa ma abtin de la dulciuri. Si acum am devorat o cutie de stfide in ciocolata.

Mama lui Razvan

http://b2.lilypie.com/zYR9p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

Am uitat sa va zic "La multi ani!" de ziua Romaniei si a tuturor romanilor de oriunde s-ar afla!

katiapam, ma bucur ca Giulia doarme toata noaptea. Da-ne si noua reteta. Ca al meu nu vrea, se trezeste peste noapte si ba cere "apu" (adica papa), ba vrea cu noi in pat si apoi se linisteste. L-am invatat cam prost, ca sa dormim si noi linistiti, il luam cu noi si parca ii dau somnifer, imediat adoarme cu noi. Ce sa fac?

Mama lui Razvan

http://b2.lilypie.com/zYR9p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

Mamici dragi,
Eu tr. sa va spun ca sunt dezamagita rau, am sacul gestational fara embrion, deci bebe nu este. De aceea ma plangeam eu ca nu am simptome de sarcina si nimeni, nici macar medicul nu ma intelegea, avand in vedere sa beta hCG-ul crestea, ba ma mult, creste si acum...este ciudat cum ne pedepseste viata...ba mai mult, sunt in urma unei inseminari cu care ma laudam ca a iesit din prima.
Va doresc sa aveti parte numei de bucurii!

Mergi la inceput