Gravidute prin FIV (10)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

PUSSI FELICITARI SI MULTA SANATATE...SA AI PARTE DE TUSTE VESELE SI FERICITE...SA TE BUCURI DE ELE O VIATA INTREAGA!!!



"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

salutare si de la noi,

mami degiulia rebeca 13.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

salutare si de la noi,
am intrat eu sa va zic ca GINGER este in spital din cauza contractii a intrat in travaliu acum vreo 3 zile dar au reusit sa il opreasca cu perfuzii,imi zicea ca a avut contractii dureroase la 10 min adica regulate.

Fetelor va doresc sarcini usoare si duse la termen,stiu cat e de greu sa stai numai la pat dar nu se compara nimic cand iti tii comoara in brate.va pup si aveti grija e voi.

mami degiulia rebeca 13.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Ginger,

Sa de Dumnezeu sa fiti sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

ALEXI multumim pentru ca ne-ai dat de veste,daca vb cu GINGER te rog sa ii transmiti ca ne rugam ca bebelusi sa mai ramana la mami in burtic ceva timp.
pt GIULIA SI MAMI
25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellu spune:

ALEXI, multumim pt vesti.
GINGER, Doamne ajuta!

Cellu 31+ George
http://bd.lilypie.com/uMPhp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Pussi felicitari si bebeline mancacioase si sanatoase! Sa-ti aduca numai bucurii si sa te bucuri alaturi de ele! Insanatosire grabnica si abia te asteptam.
Ginger,Doamne ajuta sa fie bine pana la capat!
Pup fetele dulce dulce!

15+ si Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

FELICITARI PUSSI-CAT!!!! TZUSTELOR, BINE ATI VENIT IN LUMEA NOASTRA! SA FITI SANATOASE SI SA-I ADUCETI LUI MAMI (si lui tati, bineinteles) NUMAI BUCURII!!!!

Of, Doamne, Ginger..cat ai mai tras si tu! Ma rog sa fie bine si sa ajungi cat mai aproape de termen! Doamne ajuta!
Alexi, multumim pentru vestile despre Ginger!

Cellu, da Doamne sa fie bine!Ai grija de tine! Da, si eu trebuie sa ma apuc de lista de cumparaturi si pentru spital (desi nu prea am ce, pt. ca am inteles ca astia iti dau cam tot ce ai nevoie, aici), dar mai ales pentru acasa....N-am cumparat nimic pana acum...decat 2 body-uri si un costumas si am mai priit un costumas...in rest..ni-mic!

Delfi, tinem pumnii sa ajungi cat mai aproape de termen! Ai grija de tine...odihna multa!

Aurel_cris...of, mai..nasol cu scarile alea ca trebuie sa le cobori si sa le urci de asa multe ori...Imi dau seama ce greu iti este...Ai grija cu contractiile...

Pup toate fetele! lachione multumim mult pentru urari! Speram cu toatele sa ajungem cat mai aproape de termen! Doamne ajuta! Ce fac printesele? Am vazut pozele..sa va traiasca si sa fie sanatoase! Sunt adorabile!








(32+)&Matei
AMR 7 saptamani
http://ticker.7910.org/as1cCnF07fD0700MzEyYnwxMjZ6fE1haSBhdmVt.gif
http://www.dropshots.com/CatiM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ginger Doamne Ajuta!!!Suntem alaturi de tine.
Meda-Maya tu ce faci nu ne mai spui nimic?
Eu ieri am avut o zi de cosmar tot ce mancam la nici o jumatate de ora varsam,nici o gurita de apa nu scapa,de abia am reusit sa adorm pe la 3dim.Ma simt asa deshidratata si bubulina este super agitata,daca si azi o tin asa, maine dimineata voi merge la Giulesti.
toate fetele.

Madalina 28+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
Poze
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Buna fetele.
Din pacate , ptr mine s-a terminat totul fffffffffffff urit.
Am stat internata cu perfuzii gynipral non-stop, cu contractii din 3-3 min , mai mult inconstienta, am ajuns la bucuresti, am nascut/avortat , de 2 ori,chiuretata odata, prima oara am nascut-o pe MAYA, iubita mea mica care a trait aproape 4 zile apoi Dumnezeu a decis sa mi-o ia , facuse hemoragie cerebrala grad 3, am apucat insa sa o botezam, in spital binenteles. Pe ceilalti 2 dr adecis sa-i mai tina, credea el ca se mai poate dar, dupa ore intregi de contractii di dureri am nascut/avortat, la 6-7 ore dupa Maya.S-au nascut morti.
Mi s-a rupt sufletul in mine , sint terminata, dar incerc sa trec si sa nu cad chiar de tot in prapastie. Am noroc de un sot minunat,sincer va spun si impreuna amindoi vom trece si peste asta.
Pussi, felicitari si printese sanatoase.
Va pup cu drag pe toate si aveti mare grija de voi si de puii vostrii. Multa multa sanatate.
MEDA

Mergi la inceput