Inseminare (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

andreea andreea..esti gravi, stiu SIGUR, gata daca ai si mirosuri care te deranjeaza..URAAAAAAAAAA, prima gravi din capitolul nou.FELICITARI!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

poti sa stii andriushca poate gigelul ala normal si vioi a facut ravagii
cine stie
mai vb dupa ce trece ziua de maine
daca ai prestat la timp
se mai intampla si minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:


fetelor stie cineva ceva de dr cocei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

inna, sezi ghinisor, mama, nu te entuziasma asa. pana la a fi eu gravi e o cale atat de luungaaaaa. oricum, multumesc pt. incredere, esti o draguta!
monty, asa e, mai vorbim noi si zicem hop dupa ce sarim santul. sau cum era? in fine. am citit dincolo cum ai scris ca ai inima mai mica decat un purice. nu ar trebui. ar trebui sa o ai mare-mare si plina de speranta. pana la urma, daca va fi sa nu fie nici de data asta (Doamne fereste), de ce sa te amarasti de acum? pup!!!

andreea

ZOZOLINA

COUNTING THE DAYS

"Eram multumit ca puteam da un raspuns prompt si am raspuns. Am spus ca nu stiu!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

fete dragi eu nu stiu sa fie interzis dupa IA.Mie mi-a zis medicul asa:in ziua urmatoare IA neaparat dupa care la 2 zile dupa IA sa iau utrogestan.Dar nu mai repede ca inhiba ovulatia.......deci mai putem presta doar ca degeaba........dar ma rog e placut pana la urma........nu o faci doar cu scopuri marete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

ai dreptate andriuhca, timp de plans am destul dupa, macar sa ma amagesc acum
incerc totusi sa nu ajung cu gandurile la pers. mea
va citesc, astept vesti, vorbim, dar de mine nu vreau sa zic nimic,
nu stiu in ce parte sa inclin balanta
si cea mai mica furnicatura in burtica si ma face sa tresar, daca vine, ma duc la baie ma sterg cat mai apasat sa vad daca e vre-un semn, vreo pata de rushii, toate starile de balonare sau mai stiu eu ce le interpretez ca semne prevestitoare de CM
paranoia, vezi
am ajuns paranoica, deaia nici nu vreau sa ma gandesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Ce fete harnicute pe aici!
Andriushca poate poate e.. cine stie , minunile se intampla atunci cand te astepti mai putin!!!!
Inna ce as vrea eu sa fie adevarat dar n-am cum cred ca afost un ciclu anavulator!
Monty eu tin pumnii stransi sa fie bine de data asta.
toate fetele!

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romanitza spune:

Hai Andriushca!!!

Hai Montytaiana!!!

Miruna, poate si tu ne dai vreo veste buna! Asteptam cu nerabdare.

Haideti fetelor, eu va fac galerie! Mai bine sa fii optimista si sa te inseli, decat pesimista si sa ai dreptate! V-am zis, sunt buna sa ii incurajez pe altii sau sa dau sfaturi, dar cand e vorba de mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r33a spune:

montytaiana Am citit pe undeva prin spate k tu presimiti ceva daca e bine sau nu De mine ce presimti ?? Nu am rams niciodata ! In urma laparo. a reiesit k aveam trompele infundate si ovarul drept mai mic in urma unei operatii de chist dr. mi-a taiat si din ovar .. Acum dupa calculele mele pe 14-15 luna asta imi vine cm. pe 23-24 ovulez si ma duc la eco apoi sa imi zica cand fac inseminarea ... Deci astea au fost problemele mele gasite .. Iar spermograma sotului .. valorile normale sunt de 20-120mil/ml la el s-au gasit 250mil/ml ... Raman sau nu in urma inseminarii ??

Eu Sunt Aici Tu Esti Acolo Cineva Nu E Unde Trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

multumim de galerie. pup, noapte buna!!!
merg la

andreea

ZOZOLINA

COUNTING THE DAYS

"Eram multumit ca puteam da un raspuns prompt si am raspuns. Am spus ca nu stiu!"

Mergi la inceput