La multi ani, Minunate Scorpiute !!! (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Elena !!!

Fetelor, Elena si-a inchis contul pe DC si nu inteleg, de ce ???
Ana, poate stii tu, ceva...
Revin mai tarziu....






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Elena...LA MULTI ANI !fericiti,draga mea.Sa ai parte de tot binele din lume,sa fi iubita si fericita alaturi de sotul tau si puii tai frumosi.Iti doresc o zi de sarbatoare minunata,cu surprize frumoase si cu distractie maxima!Te pup si te imbratisez cu mult drag.

Nina....ce frumoasa serbare...auzisem si pe aici de sarbatoarea asta de Sf. Martin,colega mea de servici are baietelul la gradi catolica si fac in fiecare an treaba cu lampioanele,insa nu am auzit-o povestind despre darurile piticilor...aici ii duce la biserica si se tine nush ce slujba acolo si parca le dau ceva dulciuri,nu sunt foarte sigura.Frumos si am admirat-o pe Cristinuta la greu...si parul ei lung si frumos.Cat timp va ia la spalat,uscat,frezat,aranjat...?
Monica,multam' de urare si iti doresc si eu multa sanatate!Apropos de tusea lui Alex:nu cumva e aerul prea uscat in casa?
Mira,saru-mana de urare!Sanatate maxima si voua!
Iri...sanatate si voua...Pai din meseria de mama nu prea-ti poti da demisia,ca e pe viata,nici macar la pensie nu poti iesi...
Nina2...multumesc de urare,lasa ca ma fac eu bine...Dar ce emotii sa ai la analize?Ai vreo problema de sanatate?sa fie bine,asa iti doresc!
Adriana ,multumesc de urarile de sanatate!Si voua la fel...Poezioara...pai pana in 20 decembrie,cu rabdare si tutun ,o sa dovediti voi poezia aia.Pilotel e baiat istet,o invata usor..acuma nush cat de incapatanat este,daca o sa-i placa poezia si va vrea s-o invete.Vorbesc din experienta cu Luana.Cand am avut noi serbare,pe langa faptul ca repetam si eu acasa cu ea(nici nu vreau sa-mi amintesc nervii ce ii aveam )doamna repeta cu ei zilnic la clasa...asa ca munca cea mai grea a avut-o doamna...si cu toate astea n-a devenit nici unul Eminescu si au scos niste balbe la serbare de...rasu-plansu.Sa ai spor la treburi!

Dragelor,va pup si sa aveti o zi excelenta,chit ca e marti si 13.


PS.Ninocika,nu stiu nimic despre contul Elenei...habar nu aveam...las' ca aflu io...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

La Multi Ani ELENA! Sanatate, fericire si Noroc! Fie ca viata sa iti zambeasca in fiecare zi, sa fii iubita de toti ai tai si sa ii iubesti si tu din ce in ce mai mult!

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Revin....Elena a cerut inchiderea contului.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ana, ca Elena si-a inchis contul, stiam, dar nu inteleg, de ce ???? Si mai ales, fara explicatii...noua, prietenelor ei.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

*** Printesa Ema din castel ! ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Cineva,nu mai retin cine,de aici de pe forum,avea la semnatura un motto simpatic,ceva de genul :in caz de greata ,consumati lamaie...cam asa ceva...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

LA MULTI ANI ELENA!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii !!! Iti dorim din suflet o aniversare fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari scorpiutze.V-am citi cu dar, am vazut poze...si cand ajung la final??? Ce citesc?
LA MULTI ANI ELENA in caz ca ne citesti.Te cu drag.
Mi-a cam pierit pofta de scris...noi nu avem noutati.Stefi a reluat gradinita de ieri, am si vaccinat-o antigripal.Cam asta.Io cu scoala si cu criza de timp.
Va dulce si sanatate la bolnaviori si bolnavioare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Elena. Sa ne traiesti sanatoasa sa te poti bucura de comorile tale mici.
Alona, Aschiutza

Va pup si va doresc o zi minunata

www.helpsonia.com" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia


Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)

www.flickr.com/photos/sweetmoments/" target="_blank">Poze cu noi
Cat sunt eu de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

[green]ELENAAAA unde esti ? ce s-a intimplat, de ce ai inchis contul ???? Sper sa fie o greseala si sa revii... LA MULTI ANI inca odata si muuuuulti popici


Am intrat sa vad pozele de sarbare, Cristina este o frumoasa!!! Am vazut si pietrele nestemate pe care le-a gasit la copacei super tema de serbare! Foarte frumos!

Fetelor de miine vine mama sa stea cu Teo si eu o sa plec dupa cumparaturi iar de poimine incep operatiunea "MUTAT LUCRURI" si sper ca saptamina viitoare pe vremea asta sa fiu mutata in noua casuta.

Fetelor sa stiti ca o sa lipsesc ceva pt ca nu o sa am internet si nu stiu cit va dura conectarea....ASA CAAAAAA LA MULTI ANI DE PE ACUM PENTRU TOATE SCORPIUTELE CARE SUNT NASCUTE DE ACUM INCOLO !!! VA DORESC TOT BINELE DIN LUME, FERICIRE, SANATATE SI REALIZARI PE TOATE PLANURILE!

Acestea fiind spuse, eu va pup dulce pe totate si sper sa ne "vedem" cit mai curind posibil.


Laura

Mergi la inceput