Juniori de iunie-iulie 2003 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

gio - masura 116, inseamna pt 116 cm????ca mie imi plac, dar daca-i asa...sunt imensi de stefi....


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

da gaby, 116 cm . taisiei ii sunt buni in lungime dar degeaba ca inoata in ei ca largime.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

gio daca nu i-a luat nimeni pana acum, ma bag.

fetelor, de la 1 nov lucrez in alta parte, am de lucru ca la balamuc, dar o fac cu multa placere! nici eu nu credeam ca am atata chef de munca

si joi ma duc deja intr-un teambuiding la sibiu!

gabi la multi ani si sa iti triasca fata, e frumoasa foc!

va pup pe toate ca nu mai am timp nici de Dc nici de juniori, o sa intru intr-un we sa pove.

gio - saptamana asta andi vine cu tac-su, zi-mi pe mail daca sa aduca bani ptr pantaloni.




b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

wow...sa inteleg ca stef iar e "ciuca batailor"?vorbiti aici de niste dimensiuni,....ca mi-e rusine!stef n-are decat 102 cm!o sa-i scuipe fetele seminte in cap daca nu creste si el!in fine...nu conteaza.
pitinuca - bafta la noul job.asteptam detalii!
pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

ce sa va zic?
aseara am facut-o de oaie...
ii faceam baie elizei si stef a inceput sa planga dupa ta-su...eu, nervoasa fiind, i-am zis ca tati vine imediat ca e dus la subsol la centrala...el, nici una nici doua, a iesit pe usa...nici nu mi-am dat seama ca a plecat.si vine ta-su..si ia-l pe stef de unde nu-i. disperat, s-a dus jos dupa el si l-a gasit plangand in fata blocului, il gasisera 2 tineri care incepusera sa sune la politie ca au gasit un copil...offffff...ce spaima am tras....sunt o idioata!
merit bataitza, cu b mare!!!!
nu mai zic nimik...


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Of, gabi, chiar ca meriti bataita . De ce nu tii usa incuiata tot timpul??? Eu scot si cheia din usa si o pun in alta parte pentru ca Stefania a invatat sa descuie usa. Nici nu vreau sa imi inchipui prin ce ai trecut.

Gio, da, trimite-mi site-ul. Multumesc!

Succes maxim luni la inot, i-a placut mult, nu a mai plans, nu se mai dadea dusa. Chiar cred ca o sa invete repede. A pus-o pe o bara din aceea de polistiren si a plimbat-o prin toata piscina, a bagat si fata in apa... Data viitoare o duc si cu ochelari.

Sunt tare bucuroasa ca de cateva zile sotzul meu isi face mult mai mult timp de copii. Nu ca inainte ii neglija, dar acum au in fiecare seara program de lupte, gadileala, tavaleli, plus momentul povestii de seara care este un neverending story cu pirati, combinatie intre Piratii din Caraibe, Toate panzele sus si Robinson Crusoe. Stefania este asa de fericita...

Iar Sofia s-a facut o rea, nu o lasa pe Stefania la jucariile ei, tipa, trage... Si e fantastica la mancare, parca are detector . Nu exista sa te duci la bucatarie si sa nu vina dupa tine sa ceara. Aseara a mancat pizza. Luni a mancat paste cu ton si anchois, fara nici o problema. Sper sa nu ii faca rau .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana spune:

Gabi Felicitari pentru Eliza. Sa creasca mare si cuminte, sa fie sanatoasa si frumoasa.
In privinta "evadarii" lui Stef... mare grija. Inchide usa, nu-l mai lasa sa deschida la oricine.



M-ati intrebat ce-am mai facut cu examenul auto.
Am avut si am o perioada foarte aglomerata la servici, plus ca baiatul cel mare, Cristi e cu mina stinga in ghips. L-a impins Alin si a facu o fractura plastica ( adica i s-a curbat osul) si trebuie sa stea cu ghips trei saptamini.
Una peste alta , din zapaceala, cind am ajuns la examenul scris, citeam si parca nu intelegeam ce trebuie sa raspund asa, ca din 26 am raspuns corect doar la 20 de intrebari, si am picat examenul. Ma mai duc pe 12 decembrie, cind o sa fiu mai lucida, sper(!?!).

In rest , Cristi iar nu merge la gradi, daca e cu mina in ghips, nu maninca, e slab ca un stics. Maria e o grasunica. S-a ingrasat de cind am inceput eu sa merg la servici. Alin a fost si el bolnav, a stat o saptamina acasa, a avut bronsita.

Amik: Ma bucur ca v-ati simtit bine in concediu, se va bucura Alexandra de jucarii, in mod sigur.

Va pup.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

romana - multa sanatate lui cristi


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

salutare
revin si eu dupa o lunga absenta. am mai citit dar cu scrisul stau cam rau. e frumos cu doi copilasi dar e si greu. norocul meu ca alex o iubeste tare pe andra si ma ajuta si el cum poate. azi am avut treaba in centru si a ramas bona cu ei. pana sa-i pregateasca andrei lapticul s-a ocupat alex de ea. stiti ce facea? o dezbraca caci stie ca daca o dezbraci tace. sunt dulci dar eu sunt franta.
saptamana trecuta am avut probleme urate cu fierea, am fost la spital asa ca a fost ca la balamuc la noi acasa. a venit si soacra sa ne ajute. andra a trecut rapid pe lapte praf. acum papa iar titi dar mai primeste si formula. din pacate in 26 mai internez iar pt operatie asa ca nu stiu ce o sa mai facem cu piticii nostri.
cu bolile am scapat pana acum. alex a racit si de la el noi toti dar am scapat cu naturiste.
alte noutati ar fi ca alex merge acum la gradinita noua si e foarte incantat. eu inca nu am fost pe acolo dar sper sa ajung saptamana aceasta.
gabi sa-ti traiasca printesica. e dulce foc. tare mi-a placut poza asta. si imi place mult numele.
nu-ti mai bate capul cu inaltimea lui stefam. alex are 106cm iar eu 1.74m, sotul 1.75m. au ei timp sa cresca.
andra doarme doar in brate si s-a trezit asa ca trebuie sa ma ridic ca plange. in casa nu prea vrea sa doarma.
pupici si inc3rc sa revin mai tarziu


nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

nico - multa sanatate, tinem pumnii la operatie...sa fie totul bine!pupam copiii cuminti!
fetelor, am si oeu o intrebare, ca fi-mea ma termina nervos...apropos de alaptat...o tin apropae o ora la san si ea nu suge decat 35 ml...apoi eu ma mulg si ii dau restul cu biberonul..nu stiu ce sa fac sa suga si ea ca lumea...
of..sper ca nu v-am stresat...
pupici dulci tuturor.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput