Aradence minunate! (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ildi, draga mea, nici eu nu inteleg o iota din ce ai scris. Poate ar fi bine sa scrii exact la ce te referi cu "paranoia" de care zici, sa nu se simta prost cine nu ar trebui sau sa stie cine te-a deranjat cu ce te-a deranjat... Chiar imi e foarte drag de tine, ce sa mai zic de David, care e un scump. Niciodata nu o sa se poata sa ne convina tuturor o data si o ora, fiecare are programul ei. Si mie imi convine o alta zi daca e cazul si se schimba programarea.

Alina m, foarte faine pozele, foarte faina esti cu parul intins...dar cu cine seamana totusi blonzii tai?





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Salutare

Deci daca intilnirea ramane pe marti nu sunt sigura ca ajung,la noi de obicei martea e zi de sedinta si se termina in jur de 19-19.30, eu nu ma pot pronunta pentru o zi anume,ca la noi la servici nu se stie niciodata ce intrevine,eu o sa incerc sa vin cind stabiliti voi intilnirea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Io banuiesc despre ce vorbeste Ildi! Mie toate imi sunteti drage! E adevarat ca fata de unele ma simt mai apropiata, dar eu zic ca e si normal, ptr ca pe unele va stiu de mai mult timp sau am interactionat mai des.
Si mie mi-e indiferenta ziua in care vreti sa ne intalnim. Ora e doar importanta, in sensul ca nu pot veni mai repede de ora 18.
Hai Ildi nu fi suparici! Spune ziua care-ti convine si daca se poate schimba si la local e perfect! lui David!

Carmen, ma bucur din suflet ca bebe e bine! Doamne ajuta sa ai o sarcina cat mai usoara

DIANAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Alina, sunteti frumosi, iar tie iti sta chiar foarte bine asa cu parul intins!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Asadar, revin si nu ma pot tine de promisiunea facuta, in legatura cu ultima postare .
Revin mai mult sa-mi cer scuze fata de Gabi ,nu-ti era ceva adresat NEAPARAT tie si la aluzia cu taurul am gustat gluma am si pus emoticon,doar ca pur si simplu m-a deranjat situatia.
Inainte sa trimit mesajul m-am gandit s-o fac sau nu ,dar mi-am asumat responsabilitatea ,stiind ca voi ajunge intr-o asemenea postura chiar daca nu-mi place, mi-e de regula imi place sa stau in banca mea sa nu ripostez .
ASA si daca tot m-am bagat in seama si voi ziceti ca nu pricepeti o iota din paranoia mea sunt datoare cu niste explicatii:
1.Nu m-a suparat absolut nici una dintre voi in mod direct ci pur si simplu situatia. Saptamana trecuta am scris ca mi-as dori tare mult sa ne intalnim toata gashka in numar cat mai mare si s-a stabilit k intalnirea sa fie marti la unele dintre voi le era ok oricand iar unele nu puteau decat in anumite zile .Eu am zis ca nu pot veni marti si am propus oarecum intr-un mod indirect o alta zi ,dar am constatat ca absenta mea si al lui David nu deranja oricum pe nimeni si m-a deranjat foarte tare ca mi-e chiar imi face placere si imi doream atat de mult sa ma intalnesc cu voi si in alte dati s-a putut schimba programul.Asa ca de aia am hotarat sa ma retrag ,nu vreau sa se interpreteze gresit ,n-am vrut sa ies in evidenta sub nici o forma ,nu poti sa fi pe placul tuturor .
2.Nu vreau sub nici o forma sa schimbati data pentru ca eu si David nu putem veni .
Imi cer inca o data scuze daca prin postarea mea am suparat pe cineva si nu vreau ca , comportamentul meu sa-l considerati k pe al unui copil ce isi ia jucariile si pleaca ,dar nu-mi place sa fiu nici in centrul atentiei dar nici data pe langa ci undeva pe la mijloc.
Poate nici starea mea de spirit nu e tocmai buna si de aceea am rabufnit sau tocmai am facut un referat la psiho despre emotii si m-a luat valul


Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ildi, sa-mi fie cu iertare, dar cand toata lumea a spus ziua in care poate veni tu ai spus doar ca nu marti, apoi ai tacut, n-ai venit cu nici o propunere, astfel ca majoritatea a ales sa fie marti, iar tu din nou ai tacut. Majoritatea glumeau pe seama constinciozitatii tale, majoritatea ti-am propus sa chiulesti o zi/o ora, dar tu iar ai tacut. Deci in proportie de 50% e si vina ta. Te rog nu te supara pe mine, dar asta e realitatea.
N-as vrea ca postarea mea sa e supere, dar daca e momentul adevarului atunci asa sa fie, nu?

Cum am mai zis, toate-mi sunteti dragi si cu toate as vrea sa ma vad, dar daca nu se poate asta e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ildi, no m-am linisti ca nu ai nimic cu mine.
Dupa cum ai vazut ( daca ai observat ) eu personal nu mi-am exprimat nici o optiune despre intalnire.Nu am zis nici ca vin( oricum vin) si nu mi-am exprimat nici o optiune despre ziua potrivita. V-am lasat pe voi cele cu program mai incarcat sa decideti. Tu ai zis ca nu poti si atat. Trebuia sa propui o alta zi , nu sa te superi. Nu are nimeni nimic cu tine, mie imi place tare mult cum povestesti iar David e un scump. Ce mai vrei? Poate suntem ocupate si nu avem timp sa ne adresam personal fiecareia si sa ne intrebam de sanatate dar asta nu inseamna ca trebuie sa te simti marginalizata.
Acum te incapatzanezi si mai tare si nu vrei pentru nimic in lume sa schimbam ziua pentru tine. Eu zau ca nu te inteleg. Zici ca iti doresti foarte tare la intalnire, dar nici nu propui o alta zi, nici nu faci eforturi sa ajungi marti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No,iar isi cere lumea scuze .
Cred ca prezenta mea-i de vina .Clau ce zici?Glumesc suntem dar mi-am adus aminte de ultima data cand eram noi in centrul atantiei .Sper ca nu te superi ca am amintit-o.Parca de atunci nu au mai fost neintelegeri!sigur io-s de vina !
Alina iti sta foarte bine cu parul intins.Te-ai si vopsit?
Moni ,am uitat sa-ti spun ,ca m-am distrat si eu de Diana ta.
Alina.a io stau linistita atat cat imi permite serviciul si Mela .Stiu oricum la ce te referi.
Ioana si celorlalte

In final ,pot spune ca o inteleg pe undeva pe Ildi .Cred sincer ca dorea sa va vada pe toate pt ca voi oricum v-ati tot vazut la zilele copiilor.Probabil ca nu a propus o zi anume deoarece nu putea numai martea si se astepta sa nu alegeti chiar martea.Eu asta am inteles.


Carmen(7s) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Noa bine ca ma lamurii si io!
Deci gagici: faceti bine si cele mai ocupate(cu servici, multi pitici, scoala si altele) vorbiti-va si alegeti o zi!
Da rapid sa poate Miha face rezervarea!

Ildi daca lipsesti de la intalneala te punem absenta nemotivata!

Ma duc sa-mi termin treburile ca acusi imi vine gazucu de la gradi.....si asta micu e tare marait dupa ce azi a avut o ora de urlete de abia l-am calmat!



Eu
www.pufymic.info/index-6.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
...Si iarasi ei


www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen ma bucur ca bb din burtica e bine. Vad ca tot asa ocupat e Furau... Veniti si voi la intalnire, nu? Poate asa reusesc sa iti returnez Cd-ul
Claudia_maria, tu cum te simti? creste burtica?Ai net la lucru? sau cum de ai postat la ora asta.
Ioana, nu ne mai zici de Alesio? Toata saptamana a dormit la gradi? cum se impaca cu ideea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No, hai ca si eu m-am linistit. Nici eu nu propun zile si ore tocmai ca am programul usor de schimbat. In concluzie sunt de acord cu Gabi, Carmen, Ioana si foarte de acord cu Clau. Ildi, mi-ar placea sa propui o zi si sa puteti si voi veni, s-ar distra bine Vlad si David, ca acum sunt mai maricei si se pot juca.

Carmen, voi veniti? De Diana ce stii, nu se inscrie si ea? Ar fi fain sa fim cat mai multe.





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput