Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata fetelor!
Pe fy\uga si eu sa va salut, ieri am reusit sa pun o masa la serviciu, acasa nu am mai facut nimic ca sotzul a venit cand eu dormeam deja , am fost la stomatologie si mi-a scos o masea de minte, azi sau maine imi va mai scoate inca o masea de minte si in curand poate raman fara dintzi in gura ca vad ca asta sa pus pe scos .Pe urma se apuca sa imi trateze ce mai este pe acolo in neregula.
Va pup , sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:


Dory,cu scuzele de rigoare
si de la mine, La multi ani!!!
mai bine mai tarziu decat niciodata
ieri nu a mers internetu' asa ca ...nu-s eu de vina!!
sa-ti dea DD tot binele din lume si sa va bucurati de papusica cea dulce!

Andreea,sanatate multa tie si Mariucai
Monica ce bunatati mai faci?
ma uit si eu la poze
Vicky cum mai e la scoala?
noi maine mergem in excursie la Bran.....sper sa fie cuminte ca altfel i-am promis ca nu mai pupa
Mire,lexi,cris si pt copilasi




Vio 6+
mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Vio, multumim de intrebare, la scoala e mai bine, de cand cu cifrele si literele (azi au ajuns la 3 si u) e f. incantat, azi chiar l-a laudat d-na ca a inceput sa scrie frumos, cu dreapta evident, deci se poate! Desi cu creionul tot cu stanga scrie... Am inceput in fiecare seara sa repet cu el ce va face a 2-a zi, incercam literele, cifrele, sa stie sa le faca singur in clasa. Nici nu mai e asa stresat, urmare - nu-l mai doare burtica dimineata! Cred ca s-a obisnuit cu scoala, chit ca nu-i place sa se trezeasca dim. Cui i place? La el la scoala inca nu au organizat excursii
fetele!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor,
vicky sanatate multa aveti grija de voi
vio, distractie placuta maine in excursie, sa faci pzoe sa ne arati, da?
Dory, bafta la dentist...si eu trebuie sa-mi scot maselele de minte fiindca nu reusesc sa iasa in intregime...cica am maxilarul prea mic si imping aiurea pe-acolo
azi n-am gatit mare lucru si nici desert nu am facut...dar mai am timp
va pup pe toate
sa aveti o seara placuta


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.

Am lipsit cateva zile pentru ca nu prea mai aveam noutati. Dar acum avem: de 2 zile Maria are inca un dintisor, dar abia aseara l-am descoperit. Cred ca e de 2 zile pentru ca alaltaseara a dormit ffff prost, s-a trezit des si a plans mult. Banuiesc ca dintele a fost cauza.
Cea mai grozava veste am primit-o luni: din ianuarie voi avea un nou loc de munca si anume in cadrul Parlamentului European din Luxemburg. Asa ca ne vom muta toti 3 acolo pentru cel putin 2 ani. Asa ca acum suntem in focuri cu acte, alergatura, cautat casa, informatii despre transport, etc. Sper sa terminam totul in timp util.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Lexi, pup micuta cu ulti dintisori , si cea de-a doua veste chiar ca este minunata, sa va mearga bine acolo si bafta sa terminati tot ce trebuie in timp util.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
lexi, wow ce veste lexi bafta sa rezolvati cat mai repede cu acte si tot ce este necesar pentru plecare.
Dory, voi ce mai faceti?
noi suntem ok, deja ne-am apucat de construit ornamente pentru Craciun calendare pentru mici cadouri si alte nebuneli
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Lexi, felicitari ! Multa bafta in continuare!
Eu inca sunt racita si ma simt destul de , nu am chef de nimic, nici macar de vorba.
Asa ca va pe toate si sa nu va molipsesc si pe voi.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata!
Monica, cred ca e tare interesant ce faceti voi , sa ne arati poze.
Viky, multa sanatate.
Eu aseara am trecut o fuga pe la Mirela, vreau sa va spun ca Andi este asa de cuminteeee, oare cand va fi si Alexa mea asa ?Mai noi sa invatat sa-i spuna lui tata cum o cearta putin :"e nebun tatae"
Va pup, ma apuc de treaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
am mai trecut si eu un pic pe aici...
DORY ce taaaaareeee e alexa,am ras de numa',iar in legatura cu andy e cuminte cand se uita la desene si asta nu e fff bine pt ca eu nu prea sunt de acord cu desenele astea,toata ziua,uffff....
VICKY multa sanatate...
MONICA ce interesant suna si ma gandesc ca si copii te ajuta,nu?
VIO voi ce mai faceti?
LEXI felicitari pt reusita,si pupici mariei
noi suntem relativ bine,numai ca de dimineata m-am suparat fff tare pe andy ca a facut pisu in pat azi noapte,nu pot sa-mi dau seama ce s-a intimplat pt ca nu a facut niciodata asa,si aseara cand i-am spus la culcere sa-l pun pe olita mi-a spus:nu mami ca am facut la cresa,asa ca.....
va pupic pe toate

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput