Rahova sau apropiere(35)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Mire, am gasit cofetaria! Acolo am comandat tortul. Nu am cumparat inca cozonac, dar am timp pana la Craciun.
Dory, bafta la acolo unde te duci.
Monica, sanatate lui Alex.
Dani e, maine le face vaccinul. Asa cadou de ziua lui...
copilasii si mamicile.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Mire, ref. la cadou, incearca si cumpara ceva de la artizanat, eu asa le cumpar mereu verilor mei din SUA. Sunt apreciate de straini icoanele, o ie, cergile. Eu le-am luat verilor mei niste cergi de pus pe pat si fotolii, pt casa lor de la tara, si au fost super incantati, le au si acum. Le-am luat tot felul de chestii, cum gasesti pe la targuri la munte, stii, cosuri, lemnarie etc. Si mereu au fost incantati, si prietenii lor le-au admirat. Pe la ei nu gasesti asa ceva, arta populara romaneasca.
si spor la cumparaturi.



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mirclau, e suuuper, e perfect! Poate ne intalnim intr-un week-end sa-ti dau hainutele! Wow, ce ma bucur ca mai eliberez zona si se poate bucura si un bebe mic de hainute muuuulte! Si am si ceva jucarii Faza e ca hainutele mici-mici le-am dat mai demult, astea-s ceva mai marisoare, dar nu conteaza, o sa vina vremea sa le poarte si pe astea. Pe langa hainute, am si un carucior landou care are si scaun sport, e f. mare dar e f. bun, e solid... Problema e ca pentru carucior trebuie o masina cu portbagaj maaare. Masina noastra, pe langa ca e mica, nici nu mai merge, a murit de curand. Deci, daca ai pe cineva care il poate duce verisoarei tale, e perfect, i-l dau ei!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Andre_ea, multumesc!
Monica, si eu mai duceam pe la biserica, preotul care a botezat-o pe Maria a infiintat un orfelinat si am mai dat pe acolo hainute, dar am inteles totusi ca acolo nu sunt copii chiar atat de mici.

Aaa, si Mirclau, as mai avea un portbebe de dat (bine ca mi-am adus aminte, sa-l caut si sa-l spal).

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor,
of...vicky, bafta la vaccin si petrecere frumoasa maine piticul
lexi, vad ca esti hotarata sa dai tot...faci ca mine...nu te mai gandesti la bb2?
eu tot asa am facut am dat tot, tot si la ruxi am luat-o de la capat (patut, carucioare, etc...)
alex e bine, nu mai tuseste(asta fiindca ia tratament fiindca daca ne oprim sigur incepe iar)...zilele astea trebuie sa mergem la analize...sa scapam de grija.
in rest...suntem ok...
va pup pe toate


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

fetelor am muncit astazi de nu mai poooott
LEXI cred ca se bucura ffff tare pt ca ei sunt fff saraci,luasera un pat de la cineva dar era....un jaf si m-am gandit sa il dau eu pe al meu,eu am o skoda fabia daca crezi ca r incapea la mine landoul i l-as lua si pe ala pt ca ei au o dacie papuc pe care le-am dat-o eu si ar putea veni ei sa le ia de la mine,cand crezi ca poti imi spui pt ca cred ca stam destul de aproape,eu stau in antiaeriana,pe o straduta,off ce s-ar bucura,eu am incercat sa ii ajut cum pot dar nici eu nu sunt multimilionara,oricum vorbim si stabilim,daca te hotarasti imi scrii pe PM ca sa nu le mai stresam pe fete
MONICA si eu la fel am facut am dat tot,chiar daca o iau de la capat pt ca apar modele noi si plus ca o sa tot primeasca,ma bucur ca sunteti mai bine
VICKY sa ne spui cum a fost tortuletul...ca noi am luat numai cozonac
DORY ce mai faci?
fetelor va pupic pe toate si va doresc o zi buuunnnaaa

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

fetelor,BBle meu s-a oprit in evolutie!
DD l-a vrut la el....
cauza posibila ar fi functionarea proasta a glandei pt ca altfel sunt sanatoasa.....

mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Vio, imi pare sincer rau de vestea pe care ne-ai dat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Offf...vio ...imi pare tare rau...sanatate multa si ai grija de tine si de mihnea...

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

offff... VIO...ce veste rea ne-ai dat,fii tare,iti doresc multa sanatate si sa treci usor peste aceasta pierdere

m-ai intristat ff tare
.

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput