Mamici de noiembrie- decembrie (115)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Am si eu o intrebare : am cumparat solutie de dezinfectat la rece (ca asa m-a invatat Lala ), da zice ca dupa ce stau in solutia diluata 30 de minute, se clatesc cu apa potabila. Pai nu se duce sterilizarea ?



38s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

angeliques..ia-ti vreo 3 mai bine
dar nu tampenii din alea cu platca pe deasupra ca iti blestemi zilele, ca nu iese sanu ca lumea pe acolo
sa fie cu nasturi, asa pe centru

mihuta, asa era si solutia din spital.puneai acolo si apoi clateai cu apa rece.

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Am revenit. Intre 2 si 5 am program de stat in pat la televizor. Urmaresc toate tampeniile de seriale, atipesc . Cred ca si bunica-mea e mai activa . Eu nu mai fac absolut nimic in casa. Barbate-meu face totul. Nu mai e curatenia perfecta de dinainte de sarcina, dar nu-mi pasa. Vreau sa fiu sigura ca sta bebe pana la 38 de saptamani in burtica.
Vali, Dany2007, Dany26, ce faceti? Mai dati si voi un semn de viata. Prea tacute sunteti azi.

Roxxy 36+Matei
_
AMR 2-3 SAPTAMANI TE ASTEPTAM CU DRAG, PUISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Roxxy eu sunt pe aici...toata ziua am stat numai in pat....Am picioarele umflate rau de tot ...nu mai imi intra nici in papuci nu stiu ce am.

Astept rezulattul analizelor joi. Numai am rabdare.

Dana 34+ Luca-Rares
AMR - 6 Saptamani de stat in burtica.

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica & BabyExpo si de la Marea Neagra






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Fetelor voua vi se umfla picioarele????

Dana 34+ Luca-Rares
AMR - 6 Saptamani de stat in burtica.

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica & BabyExpo si de la Marea Neagra






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Dani, eu nu am avut nici o problema cu umflatul mainilor sau picoarelor si mananc f f sarat. Eu zic sa renunti definitiv la sare (stiu ca e groaznic). Si neaparat sa-ti controlezi tensiunea, daca poti chiar zilnic. Eu am alta problema: ma dor palmele, de fapt incheieturile de la degete (sper ca zic bine) si mi-e f greu sa ma sprijin in maini.

quote:
Originally posted by dany2007

Roxxy eu sunt pe aici...toata ziua am stat numai in pat....Am picioarele umflate rau de tot ...nu mai imi intra nici in papuci nu stiu ce am.

Astept rezulattul analizelor joi. Numai am rabdare.

Dana 34+ Luca-Rares
AMR - 6 Saptamani de stat in burtica.

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica & BabyExpo si de la Marea Neagra










Roxxy 36+Matei
_
AMR 2-3 SAPTAMANI TE ASTEPTAM CU DRAG, PUISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Victo, si tu ai avut camasa din aia de la Cora, de zici ca nu ii buna?
Ca aia are niste taieturi pt sini si peste o bucata de material...
Si mie mi s-au umflat picioarele rau de tot, nu mai incap in nimic din pacate, simbata am luat de la piata o pereche de adidasi superieftini, cu doua numere mai mari ca altfel nu aveam cu ce sa ma incalt


------------------------
Flory 39+ Joshua Raphael
AMR 1 saptamina !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

da, pufu..numa te incurca camasa aia. sa iti iei si alt model daca cumva ai numa asa.eu nu am folosit-o deloc.
si vezi ca e sufocant de cald la stanca. sa fie o camasuta subtire.eu am luat de la central...o firma nu mai stiu acu numele..vreo 500 000

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

:(( si inca mi-am luat doua din alea ... :((
noroc ca am si doua pijamale cu nasturi, inseamna ca alea o sa le port ... is cu nasturi de sus pina jos ...


------------------------
Flory 39+ Joshua Raphael
AMR 1 saptamina !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Victo, ai primit pm-ul meu? Sa imi zici daca sa intreb ca miine ma duc la medicul de familie ...


------------------------
Flory 39+ Joshua Raphael
AMR 1 saptamina !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput