Casnicute sexy (144)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ah miha ma
fara virushi

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

"La multi ani, Georgico !
Sa-ti dea Doamne-Doamne tot ce-ti doresti, sa traiesti, sa infloresti, pe mustatea sa-l iubesti !"


Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra imi trimiti condeie pe mess ? Am vrut sa va cert, dar m-am razgindit. Asta, pentru ca pe 11 decembrie merg la doftor, pina la urma si-au dat seama ca nu-s sanatoasa si-mi fac control anul asta, sa nu virusez si pe altii in 2008

Monica sanatate, ia o tuiculita sa-ti treaca, sau vrei sa-ti trimit eu o sticla din aia cu beutura buna, de cind era soata flacau

Dispar, dar mai apar

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

am o palinca...cred ca ma fac bine cu ea si-mi fac si-un vin fiert...oare cine mai are grija de astia mici dupa aceea?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,dar de ce ai vrut sa ne certi?? Ce-am facut?

Monica,eu i-am recomandat tratamentul si lu' cuscra,si cred ca l-a urmat de s-a facut bine. Deci...tuicomicina si ...amol si esti ca noua.

Bey...numa prostii vorbesc de la o vreme.Cine mai citeste pe aici o sa zica ca-s de-aia.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

de care, de care????

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

monicoo da multe intrebari pui fatooo?e "de aia"si gataaa
mihaaaaa adica crezi tu ca se risca ea sa mi'l trimita mie pe mustatzea de ziua mea????crezi tu!!!!!ca io nuu!!
deci in sara asta facem un dans????

asea de foc si inima albastraa ca grasu nici pana acu nu imi raspunsa la tilifonasea ca io ma divertesc,,]
breee da v'am zis io ca'i tarancaaa,,sa nu intre ea sa dea macar o sticlaaa de apa ca'i mai ieftina sau o lua draq de la robinet si se scotea

aaaaa citez di la criss(e fata cu care m'am nimerit la unguri,,ea a facut Fiv si a reusit ieri am aflat ca e gravidutza..stiti voi ceva de ea ca v'am mai spus) cica sa va zic ca io mintttttnu ma divertesc
stau in pat si jelesc ca vaca ca nu'i grasu langa mine
acuuuu ziceti voi care are dreptate??haaa?ca voi stiti cum il ofer io pe grasumai ales lu georgii!!!

Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu am facut niste impletite cu mere si stafide si va servesc si pe voi cu o bucatica


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Liana30
mihaaaaa adica crezi tu ca se risca ea sa mi'l trimita mie pe mustatzea de ziua mea????crezi tu!!!!!ca io nuu!!



Io ziceam ca e Mihail si Gavril si ca e ziua mea si ca-l vreau si eu cadou pe Grasu. Dar daca zici ca e si ziua ta te iert. Pe langa faptul ca esti nebuna mai esti si plina de surprize si enigme...Pai pe tine cum te cheama fata pan' la urma?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

io intelesei ce-ai vrut tu sa zici miho...dar daca Liana visa la mustatza...am lasat-o in pace
si pe ea o cheama Olteanca lu' grasu si e ziua ei in fiecare zi

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput