Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Cadourile casniciei - ghid

Pagina precedenta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 4

misha71

3971 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimisha71 Adauga semn de carte la raspuns Trimite misha71 un Mesaj Privat  Reply with Quote
gabriello, ia-i mama un borcanel plin, ca o sa va faca fericiti pe amindoi!

Curiosilor
Mergi la inceput
floridia
floridia

73 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luifloridia Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
cele mai frumoase cadouri sunt cosurile pline de pupici de la copii si multumirile de la soti...daca am mai avea pretentii si de inele eu cred ca la criza din romania am astepta mii de ani sa primim un inel cu diamante
Mergi la inceput
silar
silar

638 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisilar Adauga semn de carte la raspuns Trimite silar un Mesaj Privat  Reply with Quote
...dar cadouri de Craciun pt sot, aveti idee??
Butoni sunt in plan(ii lagem impreuna), la ceas nu ma bag(sa nu o dau in bara), haine i-am tot luat, ce-mi mai ramane??????????????????
Ideea cu jucaria din tinichea e luat in considerare, dar mai imi trebuie un cadou de rezerva :)

silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Mergi la inceput

iulix

1436 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iulix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Interesante idei de cadouri! Dar mai trebuie sa dispui si de ceva banuti ca sa ii iei butoni cu tot felul de pietre... Pana atunci ar trebui sa se multumeasca cu simpla ta prezenta...
Mergi la inceput
TweetyGeo
TweetyGeo

305 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite TweetyGeo un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am intrebat acum cateva zile ce sa-i iau sotului la 5 ani de casatorie.
Nu stiu unde mi s-a mutat subiectul. Nu mai conteaza.
Vroiam sa va spun ca am luat un tort de inghetata, un suc si i-am luat un aparat de ras cu baterie pe care si-l dorea de mult timp. Asa stiu ca se gandeste la mine aproape in fiecare dimineata, cand se barbiereste.
Mergi la inceput
tingers
tingers

18 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Pe mine florile primite in afara zilelor deosebite,ma emotioneaza foarte tare.
Mergi la inceput

mari_paun

2479 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mari_paun  Trimite mesaj yahoo luimari_paun Adauga semn de carte la raspuns Trimite mari_paun un Mesaj Privat  Reply with Quote
deci anul asta noi sarbatorim anul de ...hartie. pe criza asta nici ca se putea mai bine

BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG
http://www.autismromania.ro/ Doneaza 2 cu un SMS la 877

Mari, mami de baietel dulce PETRU MIHAI (23.09.2010) si de bomboana EMA (25.02.2002)

Mergi la inceput
Melaroxy
Melaroxy

588 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Melaroxy un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu anul asta fac 10 ani si imi place ideea de conserva. ma mai gandesc daca o sa fie plina cu caviar,pate sau peste. pot pune orice intr-o cutie goala.

Mela+Vladut Alexandru
Mergi la inceput

oanap85

1295 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui oanap85  Trimite mesaj yahoo luioanap85 Adauga semn de carte la raspuns Trimite oanap85 un Mesaj Privat  Reply with Quote
ha ,ha
eu sunt mai .. toleranta..?:))
cele scumpe ,cadourile,as prefera sa le primesc inainte de casatorie,atunci cand sunt banii lui :D ca dupa, sunt bani comuni si nu vreau sa cheltui o gramada de bani pe un diamannt:)
dupa casatorie ,la ocaziile speciale,e important orice gest si cadou atata timp cat e practic :D

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Mergi la inceput
Pag. din 4 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com