Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Cadourile casniciei - ghid

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 4

desprecopii

8061 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la mesaj Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote

Cadourile casniciei - ghid

http://www.supereva.ro/info.asp?id=1246

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
      (0 aproba) (0 dezaproba) |
Andrada
Andrada

7040 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Andrada un Mesaj Privat  Reply with Quote
si astept 60 de ani pentru diamantul ala????
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle.

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu
Mergi la inceput
principe
principe

4010 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite principe un Mesaj Privat  Reply with Quote
diamantul ala o sa straluceasca fain pe mana mea zbarcita... de mai bine de 90 de ani.

monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Mergi la inceput
Andrada
Andrada

7040 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Andrada un Mesaj Privat  Reply with Quote
Iti spun eu cum o sa fie ca la mine o sa fie muuuuult mai devreme, pe la 82. Pina atunci pastram subiectul aici,
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu
Mergi la inceput

A_Iulia

9928 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite A_Iulia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ziceti mersi ca nu l-ati primit deja...abia acum incep sa inteleg si eu cateva lucruri

Adina + Olivia Q1.04
Mergi la inceput

Alina

4523 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Alina un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrada

Iti spun eu cum o sa fie ca la mine o sa fie muuuuult mai devreme, pe la 82. Pina atunci pastram subiectul aici,
A

La mine pe la 86 daca o avea cine sa mi-l mai dea cica,statistic,barbatii se duc intii...pina atunci ma inscriu la cursul de olarie,vine curind nunta de lut ...

Alina
Mergi la inceput
Tisina
Tisina

1305 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tisina un Mesaj Privat  Reply with Quote
10 ani - nunta de tinichea
Cadoul traditional: tinichea sau aluminiu
Idei grozave de cadouri:
• Placuta personalizata cu numarul locuintei
Camera digitala
• Conserva de caviar
• Avion sau masina de jucarie din tinichea
• Placuta inscriptionata pentru biroul lui
• Ceas de aluminiu

cea mai tare sugestie pentru "nunta de TINICHEA" mi se pare aia cu camera digitala! Pai asta e tinichea?
Oricum, dragut articolul

Tisina
Mergi la inceput
principe
principe

4010 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite principe un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrada

A

Sa pastram subiectul,zici tu? eu zic ca mai bine cerem o reforma,sa se modifice ordinea...la cadouri.
sigur "legea" asta e facuta de un barbat zgarcit ...ce si-o fi zis zgarie branza? ...lasa ca daca nu mor babele,poate fac alzeimer si uita de diamant.

Tisina,

paote ca a uitat sa specifice ca era o camera obsoleta,fara memorie,baterie...

Mai eu stiu ca diamantul si esmeraldul se dau cadou cand se face cererea in casatorie.?!?ce se intampla e criza de diamante pe piata??

monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Mergi la inceput
Annie80
Annie80

2401 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Annie80 un Mesaj Privat  Reply with Quote
5 ani nunta de lemn, cadou, o proteza, un par pe spate cam morbida azi.

la cea de fier cdul cu Iron Maiden (daca vor scoate unul nou pana atunci) sau oricare alat trupa care cant metal, asta miar place

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.
Mergi la inceput
olguta12
olguta12

762 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui olguta12  Trimite mesaj yahoo luiolguta12 Adauga semn de carte la raspuns Trimite olguta12 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Inseamna ca noi am sarit peste 54 de ani. La 4 ani dupa casnicie, am primit primul inel cu diamante de la soatza mea- asta era acum 4 ani.
Ieri am implinit 8 ani de casnicie; la servici mi-a trimis 24 de trandafiri(aici se ofera cu duzina), si mi-a facut cadou un alt inel cu diamante- 24 de diamante mici, si 4 mari- cele 4 mai mari reprezentand dragoste, loialitate, incredere si fericire.
Deci sa inteleg ca am un sotz de nota 100. Asa banuiam si eu....

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT
Mergi la inceput

larissa_79

3933 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luilarissa_79 Adauga semn de carte la raspuns Trimite larissa_79 un Mesaj Privat  Reply with Quote
m-am amuzat teribil....
asta e facut la misto sau cum...de fapt daca e sa ne gandim bine...acum avem bani de lucruri din astea ieftine...lemne, olarit, otel...pe la 90 de ani daca mai traim vin lucrurile scumpe fine.
oricum..."You made my da" a fost destul sa imi imaginez sotul atunci cand va avea 80 de ani ( adica 55 ani de nunta) imbracat cu boxeri de matase verde de culoarea smaraldului. O nebunie ce mai! Il ajuta sa doarma mai bine matasea verde?

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!
Mergi la inceput
Pag. din 4 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com