Casnicute sexy[143]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

io-s fierbinte si imi astept sotu',da' el ...nimic!
ii trimesei si mesaj si el tot nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Si pan' la urma care-i shusta cu sarmalele arabesti? Cu ce-s mai cu mot decat ale noastre?



is mai lungi mey, sau cel putin eu asa le vad

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

io-s fierbinte si imi astept sotu',da' el ...nimic!




Bag sama ca te-ai infierbintat de la sarmalele Monicai

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monico m-ai facut sa rid cu sarmale invelite in varza cruda , dar pina la urma au iesit motate, nu sint in pielea goala, deja mi s-a facut foame... , lasa ca fac si eu ardei umpluti simbata, ca varza n-am

Doina a pus sotul salata in gradina, acum pune floricele prin locurile unde nu ajunge sa tunda iarba, si trebuie sa punem si noi ceapa si usturoi. Ce mai face Dan ?

Liano m-ai bati mult in oalele alea, ca ma doare capul. De ce nu incerci si la Chisinau ? Ti-am spus ca prietena mea are o cunostinta care asteapta gemeni, a fost la Chisinau. Vroia sa se duca si ea, dar acum aproape o luna, au operat-o, i-au scos o trompa, zice ca acolo era infectia de nu raminea insarcinata. Daca vrei, cind ajungi in tara, pot sa-ti dau numarul ei sa vorbiti, sa o intrebi cum e la Chisinau.

Cuscra ai papat toate inimioarele aseara, sau mai ai vreo feliuta pozata si pentru noi ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

eu am vb cu mama si-s nitel suparata...(tata a ramas fara serviciul din timpul saptamanii...aducea copilashii de la scoala la o gradinita cu afterschool si gradinita respectiva si-a mutat sediul in tmpul anului si multi dintre elevi au renuntat sa se mai duca acolo...de pe 1 mai in militari...asa ca tata practic nu mai avea pe cine sa duca ) a ramas doar cu serv de we si stiti ca la varsta asta e tare nasol sa mai gasesti altceva
eu sunt departe, nu prea am cum sa-l ajut...daca eram acasa intndeam ceva antene...dar asa...off...

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
is mai lungi mey, sau cel putin eu asa le vad



Ashea...deci tie iti place lunga... Am notat!

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, Dan e aici cu mine, bantuim nitel amandoi pe net, e bine!!!
Apropo va pupa pe toate !!!!!
Monica , ai dreptate caci dupa ce trecem de o varsta e greu cu serviciul, dar poate gaseste cand nu se asteapta, noi tinem pumnii!!!!
Lianaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra ai papat toate inimioarele aseara, sau mai ai vreo feliuta pozata si pentru noi ?



Am,am...Vrei sa ti-o arat?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Monica ,imi pare tare rau de taticul tau. Intr-adevar e crunt sa ramai fara serviciu,mai ales atunci cand nici nu te astepti. Poate ca n-o fi chiar atat de negru...Barbatii gasesc mai usor de lucru,chiar daca au o anumita varsta,decat femeile.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput