FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LA MULTI ANI FETELOR CARE AZI ISI SERBEAZA ZIUA DE NUME!SA FITI FERICITE SI SA VI SE INDEPLINEASCA TOATE DORINTELE!

PUSSI nastere usoara si fara probleme,asteptam vesti bune de la tine!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

LA MULTI ANI LA TOTI SI TOATE CE SARBATORESC ACEASTA ZI DE SARBATOARE.

ADACA -te astept la mine sa sarbatorim
SIMO-bafta in decembrie sa fie cu noroc si sa ne vedem
BATA LA TOATE FETELE CE-SI DORESC UN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

BINE AI REVENIT LENY mersi la fel sa si tie sa ne ajute dd cu un sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

LA MULTI ANI LIANA!!!!!!!!!!!!! Sa iti dea Dumnezeu implinirea celui mai mare vis! Pentru ca nu am intalnit pe nimeni niciodata care sa fie mai potrivita pentru meseria de MAMA mai mult decat tine !!!!!!!!
LA MULTI ANI UNGURU(adica sotul meu iubit si scump care a fost si este mereu alaturi de mine)!!!!!
La multi ani tuturor celor care poarta numele sfintilor Mihail si Gavril!!!
Pussi ai sa vezi ca totul va fi bine. Ai doua fete mari, sanatoase si nerabdatoare s-o vada pe mami. Nastere usoara!
amulis felicitari pentru decizie. Azi la clinica am cunoscut un cuplu cu o minune de copil. Nu era sange din sangele lor, dar dragostea pe care o puteai vedea pe fetele la toti trei era nemarginita. Fetita este de o inteligenta rar intalnita la un copil de 3 ani si cat am stat acolo ne-a incantat cu poezii, cantecele si povesti. Nu i se mai termina repertoriul. Cand am intrebat-o de ce a venit acolo mi-a raspuns cu seriozitate: "ca sa puna nenea doctoru un bebe la mami in burtica". Ne-a spus la toate fetele ca-i iubeste pe mami si pe tati "pana la cer si-napoi". Intr-o pauza dintre cantecele a intrebat-o pe mami "mami, ma iubesti?". Doamne ce dulceata de copil...
Sa va traiasca Bryana Dariana Nicole si sa va faca la fel de fericiti in continuare! Stiu ca cititi aici de multi ani. Va dorim bafta multa in ianuarie! Si sper sa reusiti sa primiti aprobarea moderatorilor sa ne scrieti.
Multumim din suflet pentru urari si incurajari!
Eu duminica ajung acasa. De abia astept sa va vad fetelor!!!


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602928535480" target="_blank">[Ziua rezultatului, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szeged, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007, www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007 , www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra, www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666367220" target="_blank">Botez finutzu,
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666343022" target="_blank">Animalutzele mele!, Multe poze

In asteptarea ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

La multi ani Mi-ka, Liana, Unguru, Gabi si la toti care poarta numele Sfintilor Mihail si Gavril
Adela ce sarbatoresti maine si eu nu stiu???? Nu am restrictie de intrat pe internet de la Dorel, doar de la Daria . Nu te stresa cu peridurala, eu am o cezariana cu rahi si una cu peridurala asa ca pot sa-ti spun ca e mai usor cu peridurala sau epidurala cum vrei tu sa-i spui, tot aia e. Va pupam
Pussi nastere usoara, eu vroiam sa te sun, dar daca deranjez . Va pupam, te sunam cand ajungi acasa.
Va pupam pe toate

Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrrr sunt aci..va puppp...poate "taticutzul"cand are timp ne mai da si noua vesti..
daria te pupp si io.
Popica ma bucur ca ti'a placut de noi astia "meseriasii"
antoooo tu stii ca io te iube mult..multumesc mult..te puppp
ioana_p76multumesc..te puppp
leny bun venit aci la noi
Mika te pupppp "La multi ani!!"de beut nu dai nika?ufff zgarcita esti
criss prietena draga nu cred ca voi putea vreodata sa definesc sentimentul ce ne leaga....tu ai fost alaturi de minecu tine alaturi a fost mult mai usor..poate ma repet dar vreau sa stii asta!!Iti multumesc ca existi!!Iti multumesc ca iti pasa de mine!!!Ma bucur din tot sufletul ca te'am cunoscut!!Cred in prieteni..in vindecarea adusa de lacrimi,rasete,in povesti impartasite si in legaturile formate din incredere si adevar...
Cred in puterea mainii ce o strange pe alta,in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane...
CRED... intr-o prietenie ca a noastra...
Intodeauna vom ramane prietene ,cat de departe am locui,prietenia noastra va ramane aproape..dar sa iti amintesti ca vom ramane prietene nedespartite..



Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Liana- ce faci ai ajuns acasa? te pup si ti doresc la multi ani si ce dorinta ai mai mare aceea sa ti se indeplineasca prima !
Gabitu - la multi ani si asteptam vesti bune de la tine !

Magda, Ioana, Cris, Chiara, Kla,Cornelia, Andicu , Pussi si tuturor!

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

daria nu am ajuns mama ..ca numai plec ca am indragit asa de mult ungurii astia incat raman cu ei

beyyyyyyyyyyy ma tot rog de criss sa deschida cap nou si nu vreaaaaaaaa!!cica ii e somnsi ea e oricum incepatoare cica..nu stie!!!
haiii cine deschide cap nou...sariti...

Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

LIANA deci e ziua ta LA MULTI ANI ! Ce mai astepti deschide un nou capitol.

LENY2007 mai spart. Bine ai venit ! LA MULTI ANI ! pentru Gabi.

TIA la TM la Leny ma duc sa sarbatorim ca eu sunt nasa. Dar mai asteptam ca sa devina

Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS


AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

La multi ani tuturor sarbatoritelor de astazi !
Eu sunt o aspiranta mai veche, citesc dar nu prea scriu. Liana, Magda si Pussi, poate isi mai amintesc de mine. Va pup pe fiecare
Am 4 IAS la Cluj si 2 FIV nereusite la Debrecen, ma pregatisem in vara pentru al 3/lea la Szeged dar am renuntat.Acum nu stiu ce astept, am ceva probleme cu testul PAP, sper sa reyolv curand caci timpul trece.
Amulis, as vrea sa discut cu tine despre adoptie motiv pentru care te rog sa imi trimiti adresa ta de mail pe steliana04@yahoo.com
Va urez toate cele bune si cat mai curand bebici sanatosi.

Mergi la inceput