FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Crisis, Unguru felicitari sa va dea DD copii frumosi si sanatosi. Cris daca mai umbli creanga prin magazine vin la tine cu .
Pussi de ce crezi ca nu poti sa vorbesti dupa cezariana?? mergi la ginecolog nu la stomatolog . Tustele tale asteapta pana la 38 de saptamani.
Adela unde esti draga?? tot la dans????
Va pupam pe toate

Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Cris + Unguru FELICITARI si Cris sa iti dea DD o sarcina usoara si fara probleme. Ai vazut ca ai reusit din prima. Grija de voi , si ateptam sa chefuim.
Va pup pe toate.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unguru spune:

Mii de multumiri la toate!!!


sunt fericit!!!!inca visez!!!cand reusesc sa ma trezesc din vis revin si va spun mai multe ..pana atunci va zic doar atat!!!

Luptati pentru visul vostru!!!
... Nu uitati, sunteti rezultatul propriilor voastre stradanii. A te lupta cu tine este lupta cea mai grea, dar, a te invinge pe tine este biruinta cea mai frumoasa !!!!

DobreS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FELICITARI CRISIS si UNGURU ! DD este alaturi de voi. si multi......................
TIA asa e sambata am dansat am fost nasi, Nicu a zis ca-l suna peCraina. Dar azi l-am sunat eu ca mi-a scazut tensiunea si am facut o cadere de calciu, de glicemie. Maine iar il sun sa-i spun cum ma simt. Si sambata asta suntem nasi si gata pe anul asta. Mi-a sosit caruciorul, e super.
PUSSItotul este ok? Ce fac tustele?
BORZASIMO te-ai distrat la nunta?
LIANA unde esti? Nu stiu nimic de tine?

Ade 33s RARES + DARIUS si CAIUS


AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

crisis-multe felicitari tie si sotului!!! Sa ai sarcina usoara si sa va bucurati din plin de aceste momente!!!!
Fetelor,va pup pe toate si va doresc sa aveti rezultate cat mai bune!
tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

tia daca ma prinde cu cafeaua bauta fac rahi ... si in prima zi .. nu stiu exact cate ore dar n-am voie sa misc capul deloc ... ca sa nu spun de coloana si altele! Iar daca fac generala .. cum vreau eu .. nu cred c-o sa fiu in stare!
adaca am slabit un kg... miercuri ,merg la eco ... dar e ingrozitooooooor de greu! Cum pun capul pe perna vomit, in nu mai pot sta ca ma apasa ... asa ca ma ,mut de pe o parte pe alta!



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 19 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

PUSSI ai mare grija de tine si de tuste. De ce nu faci anestezie epidurala?


Am pus poze cu noi de la botez.



Ade 33s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

in sfarsit apuc si eu sa scriu...
felicitari inca o data proaspetilor gravizi sa va dea DD un bebe sanatos mancacios care sa va aduca numai bucurii
ma bucur mult mult pentru voi si va pup
pussi hai mai rezista putin,inca putin
va pup pe toate,n-am apucat sa citesc dar recuperez


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:

pupici de la tuculucu!!!!

crisis felicitari!!!

simona, kla, felicitari si voua, ma bucur tare mult pt. voi. mi-au trecut fiorii cand v-am citit din urma... ma bucur tare mult pentru voi!

eu sunt bine, ma pregatesc de et cu embrioni congelati. miercuri, 07.11, am programare la Budapesta pt. histeroscopie. sper sa fie totul bine ca e destul de scumpa si mi-e putin groaza. e cu anestezie si mi-e teama ca voi reactiona ca si data trecuta, dupa recoltarea embrionilor cand am varsat tot drumul spre casa... oricum nu conteaza atata timp cat poate ne ajuta in ceea ce vrem sa realizam. nu?

popica: felicitari in primul rand. noi nu am vorbit pt ca eu am fost mai putin activa in ultiml timp. istoricul meu oe scurt: fiv la budapesta in iunie 2007, bhcg 42 in ziua 13 si apoi a scazut, deci esec. au mai ramas 4 (cred eu, nu sunt sigura) embrioni de vreo 7 si 6 celule, oricum de calitate buna. avand in vedere ca tu ai ramas graviduta cu embrioni congelati, poti sa imi povestesti cum a fost? eu ma gandesc daca o sa-i scoata pe toti de acolo, desi nu as avea nevoie decat de 2. cum isi revin? sunt tare curioasa cum a decurs totul pt. ca in jurul meu toata lumea e sceptica cand se discuta despre embrionii criogenati. iti multumesc anticipat daca pooti sa imi povestesti, sau daca imi dai o trimitere pe forum, in locul in care ai povestit. mersi!!!

pupici la toate, ma bucur sa fiu iar intre voi!!

pussi: mai rezista putin sau daca nu, ai grija sa iasa totul in regula. iti tin puminii!!!

va pup pe toate, cu drag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Tuculucu tinem pumnii, sa ai muuuuuult succes.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput